Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 kicks Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2012 13:34    #2681
[quote=jakub7695]Rekrut7, przypomnę 1 punkt:
- raczej z 1 ligi !!!(średniaki lub słabsze kluby)!!!
Jacko, bardzo ciekawa propozycja, na pewno ją rozważę, ale jeszcze możecie proponować, im więcej będę miał do wyboru tym lepiej, nie chcę wybierać z 1 klubu.
[/quote]
A czemu nie Monaco?
Touluse, Stade Rennais, Bordoux - polecam

 rakowiec89 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2007
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2012 15:39    #2682
[quote2=jakub7695]Proszę o inne propozycje, głównie z ligi francuskiej:
[quote=jakub7695]Ja też straciłem sens gry w FMa, więc szukam klubu (koniecznie jeszcze DZIŚ):
- nie z lig włoskich, angielskich, niemieckich, polskich i hiszpańskich
- ciągnie mnie do Francji [(ale nie do Monaco) oczywiście niekoniecznie]
- z dobrą szkółką młodzieży, aby wychowywały się dobre newgeny
- raczej z 1 ligi (średniaki lub słabsze kluby), może być z 2 ligi
- z kaską na transfery minimum pół miliona franków
- z jakimś liderem drużyny, wyróżniającym się graczem lub bardzo równy skład (niekoniecznie)

Czekam na propozycje, każdą rozważę, może sam będę coś proponował. Liczę na Was.[/quote]
[/quote2]


Jak najbardziej polecam LENS, bardzo ciekawy skład, perspektywiczny. Chociaż bez pieniędzy na transfery, to gra nimi wciąga. Obiekty seniorów, jak i młodzieżowe na najwyższym poziomie. Gwiazdy typu Ben Saada, Toudic, czy Samba Sow, a w obwodzie kilku bardzo zdolnych juniorów jak Hazard (brat Edena), czy dwóch bramkarzy (nie pamiętam nazwisk).

 Minozaa Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2012
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2012 15:42    #2683
Cześć :D Właśnie zaktualizowałem FM 12 transferami na zimowe okienko :D I kompletnie nie wiem kim zacząć rozgrywkę , możecie polecić jakiś klubu który mógłbym prowadzić przez wiele lat . Proszę o rozsądne odpowiedzi :) z góry dzięki :D

 Necib Partyzant

Postów: 69
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Skąd: Ruda Śląska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2012 15:52    #2684
[quote=Minozaa]Cześć :D Właśnie zaktualizowałem FM 12 transferami na zimowe okienko :D I kompletnie nie wiem kim zacząć rozgrywkę , możecie polecić jakiś klubu który mógłbym prowadzić przez wiele lat . Proszę o rozsądne odpowiedzi :) z góry dzięki :D[/quote]

Hmm, na wiele lat to myślę Pro Vercelli z Serie C1. Sporo czsu zajęło mi zbudowanie mocnej ekipy. Ciekawie gra się też Vitorią Guimaraes. Możesz spróbować zdetronizować Porto, Benficę i Sporting. Albo wybierz coś z Ukrainy. Metalist i Szachtar to ciekawe drużyny.

 Minozaa Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2012
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2012 15:58    #2685
Skusiło mnie Tottenham Hotspur i to właśnie nimi zaczynam rozgrywkę w FM 12 , zobaczymy jak będzie :) Oby jak najlepiej ... xd

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.03.2012 o godz. 18:51

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2012 20:35    #2686
Poszukuję klubu który by był w drugiej najwyższej klasie rozgrywek z dobrą infrastrukturą średnią wieku nie powyżej 24,5. Wszystko byle by nie Angielska i Niemiecka liga. Najlepiej jeśli po 5-8 lat mógłbym zawalczyć o dużo.
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 witja Partyzant

Postów: 227
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 12:34    #2687
Witam, potrzebuje Waszej pomocy :D
Rozegrałem właśnie sezon Sandecją, można powiedzieć, że bylem niepokonany i chyba to mnie znudziło.
Szukam klubu z niższych klas rozgrywkowych, który zapewni mi ciekawą i atrakcyjna rozgrywke. Najlepiej jeśli byłby to klub z Niemiec, Holandii, Francji.
Ale nie mam jakiegoś ściśle określonego państwa.
Chciałbym żeby w klubie byli w miare uzdolnieni piłkarze w tym wychowankowie, dobre zaplecze finansowe.
Z góry dzieki za pomoc.
Wybaczcie, że mało składnie napisane ale nie wiem czemu tak mi sie napisało.

 Sócrates Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2010
Skąd: Sulechów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 12:58    #2688
Augsburg ale to bundesliga.

 Ichimaru Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 13:08    #2689
VVV-Velno (holandia)
Le Havre (francja)
Grethan Furth(niemcy)

moglem sie pomylic w nazwie ;p
CFC <3

 witja Partyzant

Postów: 227
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 13:58    #2690
Augsburg odpada, chce awansować do wyższej ligi.
Pierwszy raz od CM 03/04 mam ochote na kariere więcej niż jednym klubem.
Chce awansować, ugrać coś i przejść do innego.
Nie ukrywam, że niższe ligi niemieckie i holenderskie najbardziej mnie interesują.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.