Profil zawodnika

juninho_Pernambu... Proletariat

0
16.06.2006, 16:57    Pytanie
mam pytanie a mianowicie jak zrobic aby w profilu zawodnika atrybuty ktore sa dosc duze np. 14-15 byly pomaranczowe/zolte ja mam tak:
atrybuty 0-16 ->kolor bialy
atrybuty 16-20 ->kolor zolty jak patrze jak niektorzy robia screeny to maja wszystkie wysokie atrybuty na zolto/pomaranczowo/ciemny pomaranczowe

juninho_Pernambu... Proletariat

0
16.06.2006 19:17    #1
cos nie dziala nie wiem dlaczego? moze to dlatego ze dalem podgrzybki??.. ok juz bez zartow prosze o sensowne odpowiedzi

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2006 19:51    #2
Musisz wyedytowac odpowiednie wpisy w pliku [FM]/data/settings/fm colours.xml lub pliku o takiej samej nazwie w katalogu skina ktorego uzywasz ([FM]/data/skins/NazwaSkina/settings/fm colours.xml). Wpisy wymagajace edycji to linie z textem 'low attribute', 'normal attribute', 'good attribute' oraz 'excellent attribute'. W kazdej linii zmieniasz wartosci RGB odpowiadajace za kolor danego atrybutu.

Latwiej: sciagnac CM Revolution Colours Changera - http://cmrev(...)ursc.exe - zainstalowac, wybrac skina, zaladowac (i zrobic backup), znalezc na liscie xmlowych wpisow podane wyzej 'low attribute', 'normal attribute', 'good attribute' oraz 'excellent attribute' i dla kazdego z nich wybrac z palety nowy kolor. To nie takie trudne jak sie moze wydawac po przeczytaniu tekstu - zainstaluj Colours Changera a zobaczysz sam :) Powodzenia :>

Post pomocny

juninho_Pernambu... Proletariat

0
17.06.2006 01:57    #3
jak zaladowac, zrobic backup?? ^^ sorry ale sie nie znam

Post pomocny

juninho_Pernambu... Proletariat

0
17.06.2006 01:57    #4
aha i ten link nie dziala to poszukam na googlach

Post pomocny

juninho_Pernambu... Proletariat

0
17.06.2006 02:03    #5
ok juz wszystko dziala.. link, te kolory tez dzieki jakubkwa

Post pomocny

juninho_Pernambu... Proletariat

0
17.06.2006 02:08    #6
jakubkwa moglbys podac mi swoje liczby jakie masz w RGB? bo ja tak robie i mi caly czas zle wychodzi...

Post pomocny

juninho_Pernambu... Proletariat

0
17.06.2006 02:33    #7
tak do kazdego np. low attribute R-250 G-150 B-0 itd bo mi nie wychodzi

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2006 07:28    #8
ale po co podawac liczby, dzieki programowi do ktorego linka Ci podalem wybierasz po prostu odpowiadajcy Ci kolor.

Post pomocny

juninho_Pernambu... Proletariat

0
17.06.2006 10:25    #9
ale ja nie wiem bo wybieram ten kolor z palety i mi jak patrze na profil tego zawodnika to inaczej to wyglada niz u innych podaj te liczby

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.