reprezentacja

 menaga Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2006
Skąd: chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2006, 06:47    Pytanie
Jestem w dołku nie wiem co robić prowadze kadre polską i nie umiałęm się zakfalifikować do mistrzostw europy i świata może gra nie jest taka słaba ale przegrywam wiele meczów najcześciej tą jedną bramką sądziłem że to przez to że brakuje mi rasowego napastnika ale nie. To nie to. proszę o pomoc nie wiem co robić :(

Proletariat

0
17.06.2006 07:01    #1
jaki wystawiasz podstawowy skład!!! Napisz moze cos ci poradze

 menaga Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2006
Skąd: chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2006 07:46    #2
Podstawowa jedenastka : w bramce boruc w obronie: (od lewej : Rząsa hernacki, owczarek, baszczyński, pomoc od lewej piotr brożek (na zmiane z krzynówkiem) defensywny pomocnik m.cantoro ofensywny łobodziński na prawej pomocy smolarek. a w ataku grzegorzewski i żurawski


Taktyka 4-4-2 diamond atack v2 (nie wiem czy ważne ale fm 2006 v6.0.3)

 menaga Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2006
Skąd: chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2006 07:47    #3
aha rok październik 2009.

Proletariat

0
17.06.2006 10:41    #4
ja bym ci radził zagrac tako taktyko jak ja czyli 1-4-1-3-2 jak masz kontuzje albo cos to graj tym 4-4-2>
ja bym ci proponował tak boruc(fabianski) lewa:koscielny on gra w guingamp ma obywatelstwo francuske ale mozesz go powołac. srodek szukał rzezniczak na brawej błaszczykowski

Pomoc od lewej grzelak(krzynówke delura) srodek cantoro(sobolewski)burkhardt prawa smolarek łobodzinski
atak
zuraw janczyk korzym zjawinski

Proletariat

0
17.06.2006 10:45    #5
łobodzinski lepiej czuje sie na prawej stronie niz na srodku.rząsa jest juz za wolny na lewo strone i z jego powodu moga ci trafiac bramki.co do srodka obrony jak so dobrze wytrenowani to może ale wotpie w to. ustaw tak zeby smolarek zmieniał sie pozycjo z zurawskim

krzynówek na nastawienie ofensywne kreatywnosc nie ograniczona i smolarka ta samo

Proletariat

0
17.06.2006 10:50    #6
cantoro bym ustawił bardziej defensywnie takego pierwszego obronce a zato burkhardt jako wolno elektrode i tam nieograniczone wszystko na maksa czest zagrania prostopadłe szybkie tempo i to powino w jakims stopni poprawic gre reprezentacji
Prowadziłes jakis klub czy cały czas reprezentacje
jak browadziłes klub i kupywałes zagranicznych graczy to juz powini miec obywatelstwo to tez ich powołuj
jak masz ogromno baze danych w internacjonal jest taki gracz fabio prawy obronca jego tez mozesz powołac.jak bys prowadzi klub i reprezentacje to powinienes go kupic i wytrenowac bedziesz miał z niego pocieche

Proletariat

0
17.06.2006 10:52    #7
opieraj skład na młodych graczach.ja teraz juz bym nie stawiał na zurwia tylko ogrywał młodychy iw przerwie meczu dawaj im tylko poleczenie słowa zachety albo dobra robota jak ci nie dizei to zmiana dawja maksymalnie do 70 minuty

 menaga Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2006
Skąd: chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2006 11:11    #8
Wiem ja już żurawia stawiam tylko za brożka w ataku jak jest zmęczony bo żurawski potrafi jednym zagraniem odmienić mecz dziękitemu wygrałem towarzysko z BRAZYLIĄ!! Dzięki za pomoc.

 menaga Partyzant

Postów: 85
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2006
Skąd: chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2006 11:12    #9
A co do klubów to nie nie prowadziłęm żadnego klubu miałem propozycję z legi ale wolę jakiś klub nie z polski.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.