Jezyk polski

BudMasta Proletariat

0
19.06.2006, 09:17    Pytanie
Mam orginalne grę, ale ona nie jets 100% po polsku:/ Pare rzeczy nie jets po poslku, dlaczego?

pawelll Proletariat

0
19.06.2006 09:40    #1
mój kolega mial taką sytuacje kiedy cześć była po polsku a część po angielsku i jak zmienił w opcjach jezyk na czeski a potem wrócił na polski to pomogło

Post pomocny

BudMasta Proletariat

0
19.06.2006 12:43    #2
http://www.gram.(...)mp;p=580 w 5 punkcie mam który należy zamienić na następujący: i nic nie ma:|

P.S. pawell nie pomoglo...

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2006 13:50    #3
Zapewne nalezy zmienic value="english" (lub cokolowiek co tam sie znajduje) na value="polish"

Post pomocny

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2006 14:34    #4
ja mia;em taki sam problem ,(tyle ze doslownie WSZYSTKO bylo po angielsku [tulko nazwy lig byly polskie]) ale jak zainstalowalem patch 6.0.3 to pomoglo :D A, Jakubkwa/ Reaper wielkie THX za rozwiazanie mojego problemu :D:)

Post pomocny

 wojtalinho Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 231
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.06.2006 17:00    #5
ja też takie coś miałem, pogrzebałem w rejestrze kasując wszystko co było FM 2006 i potem już była całość po polsku

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.