Problem z grą przez sieć

 Seba Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2006, 17:55    Pytanie
Z kumplem postanowiliśmy sobie popykać, oboje mamy zewnętrzene IP tyle że on ma więcej RAM (512) ja mam tylko 256 więc on jest hosten. robi wszystko tak jak jak powinien. W opcjach zaznacza Uruchom jako server, wpisuje nazwę serwera i hasło. Gramy tylko we dwóch więc ni wybiera ograniczenia czasu na ruch. Zaczyna tworzyć grę wybierając tylko jedną ligę (Serie A) i normal database. Następnie tworzy swojego managera i czeka na mnie.
I tu są problemy:/ podłączam się widzę w Statusie że jestem w grze razem z nim. Ja jestem wyświetlany jako New network user (czy jakoś tak). Klikam New user (żeby wybrać zespół który będe prowadził) i czekam, czekam, czekam... i nic się nie dzieje:/
W pewnym momencie zamieniliśmy się rolami, ja byłem hostem. Stworzyłem grę i kumpel się podłączał widziałem go w statusie jako New network user ale co chwila znikał. Powiedział mi że gdy brał New User to go cofało do menu głównego.
Co robić??? Dodam że łącza mamy takie same 512/256 procki oboje mamy w granicy 2.0 GHz noi on ma 512 a ja 256 RAM.
Gramy w pierwszą wersję gry, angielską, bez patchy i updateów. Gry mamy z crackiem.
Co może być źle???

 Seba Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2006 18:01    #1
no wiem:( ale niestety nie mam kasy na oryginał:/

 Seba Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2006 18:04    #2
miałem oryginał FMa 2005 ale na FMa 2006 akurat kasy nie miałem żeby kupić:( myślałem ze da się zagrać przez net na piracie ale jak nie to musze skołować oryginał sobie.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2006 18:30    #3
Musisz skołować oryginał sobie :>
myspace.com/marneszanse

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.