Rozmowa z zawodnikami

Pavlov Proletariat

0
29.06.2006, 04:30    Pytanie
Mam pytanie dotyczące rozmowy z zawodnikami w momencie przerwy, a mianowicie co powinienem powiedzieć moim zawodnikom w przypadku kiedy prowadze po pierwszych 45 min. z potężnym klubem np. FC Barcelona, żeby to prowadzenie dowieźć do końca. Pytam, ponieważ mialem już mase tego typu przypadków, kiedy gralem klubem pokroju AS Livorno : prowadziłem do przerwy 1:0 z Milanem, a w przerwie mówiłem moim zawodnikom: iż teraz nie należy odpuszczać. Jednak oni nie dostosowali się do tej wypowiedzi, grając w drugiej połowie tak słabo, że końcowy wynik brzmiał 4:1 :|. Teraz pytanie, z prostego punktu widzenia wypowiedź była prawidłowa. Hmmm... chociaż nie wiem, może należy ich pochwalić w takim momencie. Prosze o porade.

 Jelon Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 04:43    #1
jak dzis z ajaxem feynordem przegrywalem 3-1 (na wyjezdzie) dalem ten mecz trzeba wygrac i tyle to zremisowalem wiec ja uwazam ze trza ... za prowadzenie dac slowa zachety a za przegrane to co ja z ajaxem :D

Post pomocny

 RIzzo Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Parysów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 04:47    #2
Ja dzisiaj grałem Cagliari mecz z Juve po 1 poł. było 0-0 powiedziałem że jestem zachwycony i DOWIEŹLI!!! szkoda że nie zacząłem od razu Cagliari. Bo gram reprą Włoch i w lutym ich dopiero przejąłem. Na 2 lata kontrankt mam

Post pomocny

 szypon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Skrwilno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 05:26    #3
Ja miałem podobnie. Grałem Kujawiakiem z faworyzowanym do awansu Widzewem. Do przerwy prowadziłem 3-1 (!!!). W przerwie powiedziałem zawodnikom żeby to prowadzenie dowieźć do końca. I klapa. przegralismy 4-3!!! to jest obled!

Post pomocny

 wojtalinho Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 231
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 06:23    #4
ja nie raz przegrywając (obojętnie jaką drużyną) dawałem że musimy ten meczy wygrac i nie raz przegrywając np.1:3 wygrywałem 4:3 lub remisowałem

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 07:59    #5
'Teraz nie nalezy odpuszczac' to dobre rozwiazanie w wypadku prowadzenia, ale chyba nieco wyzszego. Przy jednobramkowym najczesciej zachecam do dalszej walki :>

Post pomocny

 Stivo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:01    #6
popieram. "teraz nie wolno odpuscic" przy niewielkim prowadzeniu np 2:1 ZAWSZE konczy sie porazka :P (w moim przypadku :)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution