Stosunkowo łatwe drużyny

anonim :) Proletariat

0
29.06.2006, 12:04    Pytanie
Gram już troche w FM'a, i szczerze mówiąc znudziła mi się gra ManU więc między innymi dlatego zadaje Wam to pytanie.

Zauważyłem że mojemu koledze w pierwszym sezonie gry w WBA szło bardzo dobrze. Nie zrobił żadnych konkretnych transferów, trening miał standardowy - wiadomo. Czy jest to zatem kwestia przypadku, czy są może drużyny w tej grze "łatwe do prowadzenia", tj. prośba zarządu jest wyjątkowo łatwa do spełnienia. Jeśli tak to podajcie któtką listę :P

 Stivo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:14    #1
Vauxhall motors - angielska conference. Zarząd spodziewa sie walki o utrzymanie. Prace z nimi rozpoczalem od penetracji zawodnikow na free. trwalo to troche ale warto bylo odnalezdz tam m.in Leightona O'briana i kilku(nastu) innych ktorzy stworzyli nowa jedenastke. Grałem taktyka, ktora nigdy nie sprawdzała sie w zadnej innej lidze mian. 442 z jednym srodkowym pomocnikiem rozgrywającym wspomnianym wyzej o'brianem i jednym ofensywnym pomocnikiem. wyniki po 4:0, 6:0 - zadziwiająco łatwo bylo :P. Na początku kadra liczy ok 20 zawodnikow, (lub nawet mniej - nie pamietam) takze pelne pole do popisu dla tych ktorzy lubia tworzyc druzyne od zera. Polecam

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:19    #2
Bayern Monachium :), Girondins Bordeaux, Portsmouth (właśnie nimi gram), Werder Brema, Celtic Glasgow, Dinamo Zagrzeb...

Post pomocny

Pavlov Proletariat

0
29.06.2006 12:21    #3
Troszke zaskakujące pytanie:). Możliwe, że istnieje taka sytuacja, chociaż osobiście się z nią nie spotkałem, zaś co do tej listy to nie będzie zaskoczniem jeżeli powiem, że klubami które prowadzi się wyjątkowo łatwo są np. Chelsea, Real Madryt, nie tylko ze wzlędu na bardzo silną kadre, ale także z powodów finansowych. Jeżeli chodzi o słabsze kluby typu WBA to jest możliwość, że dobrze trafił z taktyką pod zespół (są takie, gdzie proste 4-4-2 pasuje idealnie i dzięki temu zespół wygrywa) albo poprostu ma szczęście:).

Post pomocny

Anonim :) Proletariat

0
29.06.2006 12:30    #4
Z tym Bayernem i Chelsea - nie do końca o to mi chodziło. Bo wiadomo - zarząd w tych klubach rząda zwycięstwa w lidze, co jest łatwe do spełnienia - ale nie można zdobyć nic ponadto. A mój kolega nie dość że sie utrzymał w lidze, to jeszcze był ciut od pucharów a w drugim sezonie ma 5 miejsce (kibice sądzą że powalczy o tytuł). To wszystko oczywiście West Brom. Chodź mój drugi kolega grał Chelsea i mówił że nie było zbyt wesoło (hahaha ;P)

Post pomocny

 Pogromca Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Strzelin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 12:51    #5
Anonim to byłem ja ;). Jak zaproponował Grzechoo (chwała mu za to :P) zaczalem grac Portsmouth. W wejścia sszokowały mnie ogromne finanse (31 MLN na transfery + 600 tys na płace). Musze utrzymac sie w lidze...

Grzechoo mozesz mi powiedziec cos wiecej na temat tej ekipy? :) Ile wzmocnien mniej wiecej potrzebuje?

Post pomocny

 rinho Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2006 13:07    #6
Jak dla mnie, to Korona Kielce jest takim zespołem. Trza się w lidze utrzymać, dają ponad milion zł na transfery (na polską ligę to nie jest mało ;)) a kadra jest porównywalna z Legią czy Wisełką K. Grałem nią 8 sezonów, to szło mi bardzo dobrze. Zresztą nie będę się chwalił, jest inny temat do tego ;)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.