MCFM06

Jacek18 Proletariat

0
30.06.2006, 04:56    Pytanie
Mam 6.01 i co nie sciagne MCMF 06 to wyskakuje mi blad o taki: the version of the currently running instance of FM 2006 couldn't be determined; this might be because you installed a patch that was released later than this version...
Z mindcompression.com sciagnalem wszystkie wersje i ciagle wyskakuje ten sam blad. Zatem ktora wersje MCFM 06 mam sciagnac aby mi to dzialalo?

kutwa Proletariat

0
30.06.2006 05:54    #1
NIE WAŻNE CZY PIRAT!! BO W DOMU MAM ORYGINAŁA A W AKADEMIKU GRAM NA KOPII I NIE MA ŻADNEJ RÓZNICY, BŁĘDÓW LUDZIE!!!! To zależy od wersji MCFM...poczytaj sobie na stronie :] tam pisze która wersja mcfm jest do 6.01. albo zainstaluj 6.02 i po problemie

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 06:30    #2
Jest roznica. Duzo bledow w grze wynika z posiadania pirackiej kopii i jestem pewien, ze jeszcze sie o tym przekonasz.

A wracajac do pytania, to nie jestem pewien czy istnieje edytor Mind Compression na latke 6.0.1. Chyba wszystkie wydawane byly pod 6.0.2.

Post pomocny

 RIzzo Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Parysów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 08:36    #3
Tak sie zapytam: a po co Ci to?? nie umiesz grać uczciwie?

Post pomocny

 thcxs Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2006
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 09:36    #4
do "jakubkwa"- wedlug mnie niema roznicy pomiedzy kopia piracka, a orginalna jezeli pirat jest dobrze z kopiowany to "niewidac roznicy wiec po co przeplacac"(plagiat i piractwo ile za to dostane ;P). Przynajmniej jak tak uwazam.

Post pomocny

kutwa Proletariat

0
30.06.2006 17:54    #5
po to przepłacać zeby wydali kolejne części które łośki takie jak ty ściągną z neta...a ja mam oryginała i kopie zapasowe :P ale oryginał jest i to sie liczy! jestem z tego dumny bo wolę mieć 1 grę ale super niz 1500 piratów :P

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.