frma kopaczy/partaczy w reprezentacji ...

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006, 10:37    Pytanie
1 pytanko jest takie czemu zawodnicy grajacy wspaniale w klubach klubie nagle gdy sa powoływani do reprezentacji traca forme ? czy to kolejny bug ? ze grajac tydzien wczesniej z chelsea cech w opisie miał "w swietnej formie"(czy cos podobnie) i srednia not cos koło 8.00 ...wiec go powołałem do reprezy. przychodzi dzien meczu wybieram jego profil a tam "powarzne braki kondycyje" wpieniłem sie na maxsa ... klikak na profil chelsa/cech patrze "w swietnej formie":[ no mnie w tym momencie nerwa chapła :[
2 pytanko jest takie czemu przy takiej samej taktyce ( w klubie reprezentacji), tej samej parze napadziorów i podobnej ilosci stwarzanych sytuacj moi zawodnicy(glownie napastnicy) partacza niemiłosiernie (skutecznosc !!) ? rozgrywałem 3 mecze repreza moi napastynicy (ktorych mam na codzien w klubie poprost wymiataja :)) w reprezentacji zatracili absolutnie skutecznosc ? miałem w meczach ze azerbejdzanem , słowacja , i wochami lacznie odłem okło 60 strzalow na bramke rywali z tym ze celnych były az 4 :[ ... co tu jest grane morze mi to ktos wyjasnic ??

Rudii CZarek Proletariat

0
30.06.2006 13:49    #1
Skomentuję to tak: Ludzie przestańcie napier... że wszędzie widzicie jakieś bugi !!! Mania jakaś czy co?? Przeczytałem dwa pierwsze zdania i mi się reszty czytać odechciało. Pozdrawiam cierpliwych.

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 14:10    #2
a odpowiedzi/podpowiedzi jak nie było tak niema ...

Rudii CZarek Proletariat

0
30.06.2006 16:33    #3
Proszę bardzo. Widziałeś jak grał Żuraw na mistrzostwach?? A przecież w Celtiku wymiatał.No to chyba proste,że tak się zdarza.Zawodnik może błyszczeć w klubie grając kilka meczów przeciwko słabszym rywalom,a w reprezentacji padnie przeciwko mocniejszym.A forma jak wiemy jest "chybotliwa"... Ale jeśli ułatwi to rozgrywkę to możemy przyjąć, że to bug... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hehe

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2006 03:30    #4
do Rudii CZarek jak przeczytaj pierwszy post do konca... bo ani troche nie otarełes sie oto oco pytałem ... pytam dlaczego klikajac liga angielska / chelsa / Peter Cech ma on kondycje 100 i w "w swietnej formie" a gdy klikne (bez przesuwania gry do przodu ! w tym samym dniu i otej samej godz. w grze !) na reprezentacje czech (ktora prowadze) / Peter Cech jego kondycja to 75 i "powarzne braki kondycyjne" ... niewydaje ci sie dziwne zeby tan sam piłkarz był w roznym stopniu wytrenowany(kub /reprezntacja) dokładnie w tym samym czsie?!

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2006 11:23    #5
Klim przeczytaj drugi punkt wlasnego posta ;> Chyba Rudii sie jednak otarl troche o to pytanie.
Co do punktu pierwszego - nie spotkalem sie z czyms takim, jesli rzeczywiscie ma miejsce, to jest to blad.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.