Team Talk...

 Pogromca Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Strzelin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006, 15:57    Pytanie
Hmm kolejne moje pytanie z rzędu. Od zawsze mnie to nurtowalo - gram wlasnie Portsmouth, wygrywam po pierwszej połowie 2:1 z Chelsea. I teraz lepiej powiedziec zawodnikom, ze jestem z nich zadowolony (beda moze lepiej zmotywowani, szczesliwi czy cos), czy moze ze nie wolno im spoczac na laurach (skupią sie bardziej nad utrzymaniem wyniku) ??

 Pogromca Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Strzelin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 16:53    #1
Dałem wtedy pare indiwidualnych uwag a ogólnie dałem zadowolenie. I wynik sie skończył... 2:1 :) wygrałem z Chelsea. Następny mecz grałem z Liverpoolem i... również wygrałem 1:0 :]

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2006 05:08    #2
jesli zawodnicy maja oceny 7 to daje ze jestem podekscytowany, jesli 6- dasz rade, 5 zlosc i zmiana. ale jesli oceny so od 8 w gore, to daje ze nie wolno spoczac na laurach. w meczy z Chelsea (gralem Tottenhamem) oceny moich pilkarzy to minimalnie 7 (bramkarz, bo nic nie robil [nie musial ;)]). Chelsea dostala chyba 3:0 albo 3:1

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2006 08:12    #3
1-5: złość i zmiana
6: rozczarowanie
7: zadowolenie
8-10: podekscytowany
a jesli wygrywam, bo bogowie są w dobrych humorach, tzn. jesli drużyna przeciwna ma dużą przewagę to daje: "teraz nie wolno odpuscić"

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2006 11:28    #4
Ja wybralbym opcje 'Teraz nie mozna odpuscic'. Ogolnie zadowolenie zwyklem dawac moim zawodnikom, gdy do przerwy jest remis przy naszej przewadze ;) Moze nielogicznie, ale efekty sa niezle.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.