pozwolenie na pracę

 mes Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2006
Skąd: Misasto
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006, 17:11    Pytanie
od czego zależy (prócz obywatelstwa) pozwolenie na pracę????????? o gram evertonem i chce kupić kilku piłkarzy z poza europy

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 17:20    #1
FAQ. Tym razem bez linka ;>

ama Proletariat

0
30.06.2006 17:44    #2
musi rozegrac 75% meczow w reprezentacji w ostatnich dwoch latach

 mes Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2006
Skąd: Misasto
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 17:47    #3
czyli ile bo ja chce kelona z cruzeiro

 Stivo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 18:05    #4
zalezy od formatu pilkarzyny. np da rade sciagnac lebohanga mokoene, ktory na poczatku nie ma zadnego (badz debiut- poprawcie jesli sie myle) wystepu w kadrze rpa. wtedy dostaje "warunkowe pozwolenie na prace". to samo sie tyczy salomona kalou, rodrigo palacio, cesara delgado - sprawdz sobie jak wygladaja. jest rooooznie. A z tego co sie orientuje to kerlona nie sciagniesz bo nie mozna kupowac pilkarzy rep brazylii do lat 18. (albo to tylko w polsce tak bylo..., w kazdym razie nim nie wystapia w reprezentacji pierwszej lub nie maja podwojnego obywatelstwa to raczej "omijam" ich z przyzwyczajenia, jako cel nieosiagalny. Aha, wiele do powiedzenia w tym temacie ma tez reputacja pilkarza (im wyzsza tym lepiej ofkoz :P )

 mes Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2006
Skąd: Misasto
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 18:12    #5
ja gram evertonem

marcinnnnn Proletariat

0
30.06.2006 18:42    #6
szczeze to gralem w anglii dosc dlugo i kazde zawodnika dalo sie sciagnac bo nawet jak za pierwszym podejsciem nie dostal pozwolenia to po apelacji kazdy u mnie dostal. grajac jakimkolwiek klubem na wyspach work permit przestalem sie przejmowac:)

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2006 02:53    #7
moze grałeś premiership i championship?? a moze sprobowałbyś tak jak ja i pewnie wielu AMBITNYCH ;) zagrać conference? ciekawe czy ktoś by do Ciebie przyszedł :):):) (oczywiście z free transfer bo zazwyczaj nie masz kaski) :] ale zasady Anglii są bardzo dobre, nie ma ograniczenia obcych w składzie itd, jedynie to WP czasem przeszkadza, z drugiej strony urealnia tą rozgrywkę :)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2006 05:12    #8
A ja kupilem Jare. Kolo bez ANI jednego wystepu w reprezie, ale dostal pozwolenie. Czy to bug?

 michalekb Partyzant

Postów: 92
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.07.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2006 05:13    #9
ja gram w conference south, gram Weymouth i jestem pierwszy po połowie sezonu(12 pkt przewagi nad następną drużyną) polecam Petera Nilssona(Szwed, 18 lat) strzela mnóstwo goli. Poza tym ściągnąłem wielu piłkarzy z wyższych lig angielskich(np.Eddie Anaclet z Southmpton za free + 50% nast. sprzedaży) polecam też lewego pomocnika(Josias Macamo z Mozambiku) dostal pozwolenie na prace nawet do mojego klubu

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.