Śmieszne sytuacje

razDwa Proletariat

0
03.07.2006, 14:00    Pytanie
Jak myslicie jak bardzo można podkręcić piłkę? Okazuje się ze bardzo mocno :) Akcja lewą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne przeciwnika, piłka leci zatacza łuk, wpada w pole karne. Akcja jakich wiele? Otóz nie bo piłka zatoczyła taki łuk że wpadła w moje pole karne :)

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2006 04:53    #10
W CM-ie 4 nieżle podkręcali. jak giggs podkręcił na lewym skrzydle tak piłka zaleciała na skrzyżowanie lini środkowej z autem po czym się zatrzymała.

Post pomocny

 Wojtek Man Utd Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2006
Skąd: gorzow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 15:09    #11
ja miałem dwa śmieszne przypadki:

1.mój zawodnik znalazł się w sytuacji sam na sam wtedy bramkarz dozał kontuzji a napadzior strzelił niemal że do pustej bramki. FM06

2.pamiętacie mecz polska-kolumbia miałem to samo tyle że mój bramkarz zdobył gola :D tyle tylko że napisane było iz to zawodnik przeciwników strzelił samobója.FM05

Post pomocny

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 15:17    #12
Ja miałem akcję, że poszło dośrodkowanie z boku pola karnego, pilka leciala w strone bramki, w bramce przeleciala w bramce i wyleciala z niej przy drugim słupku ;) Sędzia uznał bramkę :)

Post pomocny

"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 15:21    #13
a mieliscie cos takiego, ze Wasz bramkarz wbiega w pole karne przeciwnika (w 90 minucie, gdy wynik byl niekorzystny) i strzela gola po rzucie roznym?! ja tak mialem w FMie 2005 grajac Slaskiem, Janukiewicz wparowal w pole karne, bylo zamieszanie i jakims fartem skierowal pilke do siatki. myslalem ze walne na plecy ze smiechu. ten gol doprowadzil do dogrywki w finale PP a w dogrywce udalo mi sie wygrac, potezna doza szczescia :D

Post pomocny

 Zibenek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 15:39    #14
A ja miałem taką sytuacje (też gram Śląskiem) i Marek kowal wyszedł sam na sam (FM06) uderzył - bramkarz wybił , dobił - bramkarz wybił , jescze raz dobił - bramkarz wybił wtedy obrońca zaatakował ale z tyłu był Citko i wżucił wtedy torres uderzył z główki - bramkarz wybił i uderzenie grzegorza patera i wkońcu bramka od słupka =D

Post pomocny

 predaktor Młody aktywista

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 16:02    #15
ja mialem taka sytuacje:akcja srodkiem, prostopadle podanie , moj zawodnik dochodzi do pilki i strzela do bramki ale zamiast gola byl rzut rozny:)Stary,dobry CM 03-04.

Post pomocny

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 16:53    #16
Mojej sytuacji chyba nikt nie pobije :D:D:D:D
PIłkarz rywali wykopuje piłkę... a ta trafia w mojego piłkarza po czym wraca w strone bramki wroga.. bramkarz lapie, znowu wykopuje, a pila trafia pod nogi jego obroncy.. Obronca podal pilke do bramkarza, a ten jakos dziwnie obok niej przebiegl :D właściwie to przebiegł obok niej, po czym piłka wpadł do bramki.

Post pomocny

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2006 16:54    #17
nie obok niej tylko przez nią*

Post pomocny

 #@piterek@# Młody aktywista

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Libiaz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 04:50    #18
u mnie bylo tak moj zawodnik podal do obroncy za mocno obronca lecial po pilke i zderzyli sie z bramkarzem i byla bramka

Post pomocny

 wojtimen Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2006
Skąd: warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2006 09:49    #19
u mnie tez byla dobra akcja...(FM06)
moj zawodnik (Jakub Blawat) bedac sam na sam z bramkarzem (Arutr Boruc), najblizszi obroncy byli na oko jakies 15m za jego plecami, oddal strzal, trafil w bramkarza, obroncy inteligentnie sie zatrzymali, pilka pod nogi napstnika i jeszcze raz strzal i znowu w bramkarza (obroncy stoja), i powtorka z rozrywki napastnik po raz trzeci strzela i nie trafia w bramke, obroncy ruszaja sie z miejsc i fauluja napstnika, sedzia dyktuje rzut karny :P

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.