DAGOBERTO

 mes Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2006
Skąd: Misasto
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006, 05:35    Pytanie
CZY U WAS DAGOBERO TEŻ ZALICZA WIĘCEJ ASYST NIŻ STRZELA BRAMEK???

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 05:44    #1
Człowieku, co to za głupie pytania? Sufler nie jest po to, żeby zapytać czy Dagoberto wiecej strzela, czy wiecej podaje. W Suflerze rozwiązuje się problemy zwiazane z grą.

 mes Partyzant

Postów: 110
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2006
Skąd: Misasto
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 05:50    #2
no to jest problem związany z grą

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 05:54    #3
I wiesz co? Tam po lewej stronie nad shiftem masz taki guzik "Caps Lock". Kliknij, a literki staną się mniejsze! :D

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 05:58    #4
W jakim celu w ogóle to pytanie? Jeśli z ciekawości to wiedz, że ciekowość pierwszy stopień do piekła. :)

Igielka Proletariat

0
05.07.2006 06:00    #5
Ej,bez kitu GRZECHOO ma racje przecierz kazdy ma inaczej u niektorych Ten pilkarz wiecej asystuje a innym wiecej strzela. Uznajmy to pytanie za retoryczne i troche dziwne.(a MES jak chcesz wiedziec czy dagoberto strzela czy asystuje zagraj pare razy i wylicz se srednia)

kłeszczyn Proletariat

0
05.07.2006 06:19    #6
mam większy problem :( u mnie Janas jest dobrym trenerem :D

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 06:49    #7
Słuchajcie !! jestem załamany;/
Wczoraj wieczorem zacząłem grać UWAGA UWAGA!! i to nie żart ! Słyszeliście może, a może nie! fantastyczny klub !! Odkrycie roku !!
Słuchajcie !! Gram taką francuską drużyną!! nikomu nie znaną !! Ludzie ale jaja :D Ale numer !! gral Olympiqiem Lyon !! Niezle jaja, co ?:D:D
i wiecie co ??! zatrudnilem Dagoberto :D niesamowity jest :/ ale sie zalamalem, bo wiecie co???? zaszokuje was !! on wiecej asystuje !! jestem zalamany.. biore pigulki nasenne, uspokajajace i wiecie co???? Nie pomaga !! modle sie zeby wiecej strzelal i nic!!
Zrospaczony jestem, ale kogo to obchodzi
Obserwator :D

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 06:59    #8
Obserwator - to uważaj z tymi pigłukami, żebyś nie przedawkował, bo zapadniesz w śpiączkę ;]

 benficafan Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Wyszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 07:20    #9
Ale naprawde, nie chcac nikogo urazić ani obrazić to MES nie pisz tutaj takich rzeczy ze potrzebujesz facepacka czy kitspacka bo to mozna łatwo znaleźć i to nei jest problem związany z gra i tak samo nie pytaj czy Dagaberto wiecej strzela czy asystuje. Dorwał się jakiś dzieciak do gry i teraz pyta o to co mu ślina na jezyk przyniesie albo z lenistwa bo nei chce mu sie otwórzyć witryny www.google.pl. Przepraszam że to napisałem ale to juz zaczyna sie robic wkurzające. I tak jak Grzechoo już wcześniej napisał sufler jest po to aby pisać w nim o problemach związanych z gra a nie proszac o facepacki czy kitspacki. Przepraszam wszystkich lae musiałem to napisać

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.