oryginal

blad Proletariat

0
06.07.2006, 03:44    Pytanie
po raz kolejny porusze wasz problem czyli oryginał Jaki głupek bez urazy kupuje oryginal za 100zl jak moze ja miec za 0zł jaki to ma sens a to jest to samo to jest tak samo jakbym wyrzucil 100zl przez okno to jest to samo jak sie kupuje oryginaly wiec po co w necie sa nawet predzej niz sie ukaza w sklepach.Dla mnie to idiotctwo powinni zakazac kupowania oryginalow heh Policja to ma "gowno" do gotki musi dac nakaz z wyprzedzeniem jakis pare dni wiec nic ci nie moga zrobic.

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2006 04:10    #1
.......

Post pomocny

Igielka Proletariat

0
06.07.2006 04:16    #2
Takie niestety zycie.tez mnie to denerwuje ale niestety mieszkamy w kraju gdzie na wszystkim chca zarobic jak najwiecej przez co traca gracze.Tylko ze ja osobiscie mam orginala fm06 bo czuje respekt do tej gry.Trzeba to przebolec

Post pomocny

 rinho Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2006 04:24    #3
na wszystkim chcą zarobić...... a czemu mają nie zarabiać, skoro ciężko nad tym pracowali?
Blad - to może wszyscy nie kupujmy oryginałów, tylko ściągajmy z neta, zobaczymy jacy programiści, producenci itp. będąchętni do robienia i wydawania gier.... Cieszyłbyś się na pewno, gdybyśmógł graćw same freeware'owe gierki? :D
A co do piractwa - to nie tak samo jak wyrzucić100 zł przez okno, tylko tak samo, jak zamiast kupić jakiś samochód iść gdzieś na parking i go ukraść. Przecież nikt go nie pilnuje w nocy, a po co wydawać kupe pieniędzy na nowe auto....

Post pomocny

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2006 04:52    #4
Zgadzam sie z przedmowca. Jak slysze takie cos, jak twierdzi Blad, to az reka w piesc sie zwija :)

Post pomocny

Pavlov Proletariat

0
06.07.2006 05:24    #5
Także zgadzam się z riho:D, ja kupuję oryginały m.in dlatego, aby mieć możliwość gry przez sieć:D

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.07.2006 06:12    #6
Jak naprawde lubisz, czy kochasz te gre, to ją kupisz

(bodajże ktoś już coś takiego napisał ;) )

Post pomocny

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.