Trening vs. Zgranie

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2006, 03:01    Pytanie
Motyw jest taki znalazłem zdawało by się złoty sposób treningu ... mianowicie ustawiłem osobne reżimy treningowe dla kazdej pozycji (z podziałem na poszczegulne pozycje np OL/P i OŚ trenuja osobno itd.) ... ale właśnie ,chyba mi sie tylko zdawało że znalazłem ;/ ... Bo pomimo tego że atrybuty zawodników rosna jak na drożdzach to mam wrażenie że zawodnicy poprostu przestali sie ze soba rozumiec na boisku poprzez taki sposób treningu (celność podań spadła do wartości 40-50%, pomijanie linji pomocy przy rozgrywaniu itp.)Co zrobić zmieniać trening na ogólny co jakis czas ? Jakie macie doswiadzczenia z takimy przypadkami ?

 rinho Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2006 03:31    #1
Osobny trening raczej nie ma wpływu w grze na zgranie podczas meczu. Może po prostu twoja drużyna ma okres słabszej formy? :D W każdym bądź razie poczekaj jeszcze trochę, na pewno zaczniesz lepiej grać ;)

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2006 04:11    #2
kurcze żebym ja miał pewność że to tylko forma dołuje (a nie wydaje mi się bo opis formy większosci zawodników pierwszej 11 to w "świetnej formie";) a nie sposób terningu szwankuje to bym był zadowolony :) pozatym wyniki nie sa wcale najgorsze ... ale sposób gry mnie martwi ==> wiekszosc bramek pada ze stałych fragmentów , brak rozgrywania ("i znów niecelne podanie...;/";)błedy w zakładaniu pułapek offsajdowachy ,mało sytuacji podbramkowych itp. co prowadzi do tego że mecze koncza sie komentarzem w stylu druzyna XXX wygrywa ale samo spotkanie rozczarowało , co za nudny mecz(remis) lub druzyna XXX mogła bez trudu wygrac ten mecz ... co do taktyki mam kilka wypróbowanych którymi gram zamiennie - wyniki różne ale styl gry lepszy ,nowych zawodnków którzy odgrywaja ważna role w pierwszej 11 - brak , zawodnicy równierz przemeczeni nie sa ...

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2006 04:32    #3
interesujący przypadek.. u Mnie treningi mają oddzielnie bramkarze, obroncy i def pomocnicy, of pomocnicy i napastnicy, mam ustawiony prawie reżim, a zespół gra świetnie :)

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2006 04:44    #4
do obserwator ja równierz miałem swego czasu ustawione treningi dla poszczególnych formacji (atak,obrona,pomoc,bramkarze) ale niezbyt długo więc o rezutatach nic nie moge powiedziec ... natomiast po rozbiciu na tening dla poszczególnych pozycji ... jest jak jak jest;/(choć niemam oczywiście 100% pewnosci ze to wina treningu i tylko treningu)

 Klim Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2006
Skąd: Łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2006 06:10    #5
PS1.mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie chodzi o wyszukiwanie młodziutkich (15-20 l.)gwiazd i gwiazdeczek FM-owego świata za pomoca filtrów w grze(nie kręci mnie wyszukiwanie za pomocą FM-Scout itp prog!)a więc na które atrybuty(konretnie który/e?) powinienem zwracać szczególną uwage przy wyszukiwaniu tak młodych zawodnikach(jest na to jakas regóła? jakie macie z tym doswiadzczenia?),czy morzna polegac w tej kwestji na opiniach scout-ów ?

FM Fun Proletariat

0
07.07.2006 06:59    #6
A propos treningu - jakie stosujecie obciazenie w przeciagu calego sezonu? W okresie przygotowan zapewne uzywacie 'wysokiego' albo 'bardzo wysokiego'. A jak jest z tym podczas reszty sezonu?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.