Słaba Legia i kontrakt

 Artur2350 Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Lubartów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2006, 05:39    Pytanie
Hejka. Mam do Was 2 pytania:
1.Gram rep Polskii i w 2 sezonie Legia przegrywala kazdy mecz pokolei i zwolnili Wdowczyka. Złozylem podanie o prace i mnie przyjeli.Myslalem ze dam rade ich wyprowadzic na prosta ale NIE. Nawet z taka glupia polonia remisuje.Niewiem co jest bo obrone mam dobra ale trace pierwszy bramke a potem juz niemoge odrobic.Czy to niejest jakis blad bo jak wszyscy wiemy Legia to najlepszy klub w Polsce a tu mam raptem 9 miejsce w lidze i jak gralem kiedys innymi klubami to Legia zawsze bronila sie przed spadkiem i zajmowala miejsca na kacu tabeli?
2.Czym rozni sie kontrakt odnawialny od kontraktu tego drogiego tylko zapomnialem jak sie nazywa??

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2006 22:06    #10
sebcio radze uzywania odrobiny interpunkcji bo od 5 minut sie wczytuje w ten post i nie moge go do konca skminic...
a co do Legii to dla mnie oni zaczynaja istniec dopiero po kilku sezonach, poza pierwszym, ktory tez jako tako graja. zauwazylem jedna rzecz, Legia, przynajmniej u mnie, pozbywa sie najwiekszych gwiazd (Wlodar, Fabianski, Choto) za smieszne pieniadze, pozniej kupujac, albo wychowujac mlodych zawodnikow, ktorzy w wieku 19 lat wlasciwie nie wiele potrafia, a sa wspomagani przez 33 letnich emerytow ktorzy rozkwit kariery juz dawno przezyli i Legia tym sposobem konczy sezon w srodku tabeli albo i nizej. ta taktyka daje efekt dopiero po 2,3 sezonach, gdyz jak gralem Wisla to widzialem po kilku latach, ze Legia ma pol skladu 20,21 latkow z na prawde dobrymi statami i wygrywa co sie da. tak wiec moze jeszcze za malo sezonow przejechales zeby Legia pokazala prawdziwe oblicze :D

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2006 02:17    #11
Rok 2020. Legia nadal broni się przed spadkiem (poprzedni sezon miejsce 11. teraz 8.)... W latach 2010 i 2015 miała 3 miejsce w lidze, w 2017 wicemistrzostwo, a reszta sezonów to ogólnie porażka... Jak na taki klub oczywiście :]
(Dla ścisłość - ja jako menedżer zaprzestałem ingerencji w polską ligę [czyt. objąłem zespół zagraniczny] w roku 2013)

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2006 03:03    #12
Z Legii można zrobić solidną drużynę. Owszem jest ciut niedopracowana, ale aktualne wyniki wskazują na to, że researcher bardzo się nie pomylił.

Kolego M8, nazwy miast piszemy z dużej litery.

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2006 08:11    #13
Ja wiem, tak samo jak zaczynamy tak zdanie dużą literką ;) Ale Kolego, to chyba przez brak szacunku/ miłości/ poczucia wartości tego najgorszego klubu w Polsce.... Legia jest znienawidzona w całym kraju. Gdzie tylko nie zapytasz każdy lubi kogo lubi, ale legii nienawidzą wszyscy. Albo mamy tu sporą grupę z Wawy i okolic albo nie wiem :) Fakt faktem, gimnazjaliści i chłopcy z podstawowki zawsze kibicują ...aktualnemu mistrzowi ;)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 mistrzart Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2006 09:41    #14
"jak wszyscy wiemy Legia to najlepszy klub w Polsce" - tym mnie prawie zabiłeś :P
też sądze, że jesteś za słaby, może taktyką sie pobaw, nie zawsze dobrzy piłkarze muszą wygrywać, taktyka też jest ważna.

Zagłębiak Proletariat

0
16.09.2006 10:30    #15
Co wy mi tu mowicie ze Legia jest slaba w FM? wszystko zalezy od tego kto i jak ja prowadzi... ja w 1 sezonie dostalem sie do p. UEFA, wyszedlem z grupy na 1 miejscu odpadajac potem z sevilla... po odpadnieciu z UEFA zajolem sie liga i zdobylem mistrzostwo kraju zostawiajac Wisle za soba z 9 pkt przewagi, doszedlem do finalu PP ale niestety Korona okazala sie za mocna. w 2 sezonie dostalem sie bez problemu do LM pokonujac Benfice najpierw 3:1 a potem 2:0... wyszedlem z grupy znowu na 1 miejscu zostawiajac za soba Liverpool, Bordeaux i Osasune... przegralem tylko jeden mecz z Liverpoolem 4:3... i oczywiscie tradycyjnie mistrzostwo i przegrana w PP z Wisla Plock... teraz gram 3 sezon i po rundzie jesiennej mam 10 pkt przewagi nad 2 miejscem w lidze czyli Korona Kielce... niestety zabawy z LM sie skonczyly bo nie wyszedlem z grupy i zajolem ostatnie miejsce... Bayern, Anderlecht i Porto okazaly sie za mocne... na otarcie lez remis z Bayernem i wygrana z Anderlechtem... ale niestety to za malo... teraz celuje wreszcie w PP bo wypadalo by go wkoncu zdobyc... mysle ze i 3 mistrzostwo z rzedu bez problemu uda sie wywalczyc... wiec pozdro dla normalnych managerow ktorzy nawet i SLABA Legie potrafia wyprowadzic na prosta... wedlug mnie to nie ma znaczenia co jest w grze tylko jak sie druzyne prowadzi...

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2006 10:56    #16
Erm... W sumie to w odpowiedzi chodziło mi o to jak radzi sobie komputer z prowadzeniem Legii. I jak widać nie idzie mu zbyt rewelacyjnie (ja sam nigdy Legii nie prowadziłem - jakoś nie pałam zbytnią sympatią do tego klubu, ale bardzo możliwe, że jak się nadarzy okazja to obejmą ją w tym 2020...:] Bo lubię wyzwania :P )

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.