Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 19:19    #2701
[quote="TheDoc"]Zainspirowany poradnikiem Jacko o planowaniu kariery sam chciałbym zbudować zespół od podstaw. Trochę głupio mi jednak kopiować dokładnie pomysł i brać Celte Vigo. Dlatego szukam podobnego klubu z małymi wymaganiami:

- stadion w miarę pojemny (miło by było 20-30k+)
- dobra szkółka juniorów
- najlepiej 2 liga

(Chociaż i tak pewnie skończy się na tej Celcie ;) )[/quote]"
Spróbuj Spartę Rotterdam.

 wietnam Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 19:26    #2702
No to ja poproszę o klub, który pozwoli mi na długą rozgrywkę. Przyznam, że nieco nudzi mnie FM, chciałbym znaleźć radość z gry. Klub nie może być zbyt dobry, ponieważ zbyt szybko by mi się to znudziło. Z drugiej strony nie może to być najgorsza drużyna w grze, gdyż nie należę do doskonałych taktyków, którzy potrafią z małych ekip tworzyć drużyny, które wygrywają LM w pierwszym sezonie.

 baru94 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 19:52    #2703
Lazio, albo Roma, Sunderland, Newcastle. Może coś z tego Ci przypasuje

 SmuG Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2011
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 20:47    #2704
RB Lipsk. Co o tym sądzicie? jak z kasą?

 Denis Van der... Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2012 20:51    #2705
Może Braga,Lazio,Newcastle,Ferencavaros Budapeszt,River Plate,Boca Juniors,Independiente,Flamengo,Sao Paulo,Chivas,America,Colo Colo,Legia,Lech,Nantes,Touluse i wiele innych

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 21:48    #2706
Panowie FM2008 8.0.2 Ajax, PSV czy Palermo ? Myślę nad Ajaxem wiadomo (Huntelar, Stekelenburg) ale PSV( Afellay, Aissati, Farfan) no i Palermo (Bresciano, Cavani, Amauri i Barzagli). Kogo polecacie? Myślę nad Ajaxem i Palermo ale wolę się was poradzić bo nie mogę się zdecydować pomóżcie. Grał ktoś tymi drużynami? Może się wypowie?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 21:50    #2707
Ilekroć grałem Ajaksem, tylekroć kończyłem karierę przed końcem rundy jesiennej. Wybrałbym Palermo, ze względu na ciekawszą ligę, bardziej renomowany piłkarsko kraj i większe wpływy finansowe.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 22:03    #2708
Dzięki Grzechoo. Na właśnie ciągnie mnie do Palermo ze względu na Amauriego I Cavaniego. Ajax wiadomo świetna szkółka ale piłkarze na średnim poziomie. Grałem Newcastle miałem w nim Kompanego, Matiasa Fernandeza i Defoura (tego Belga co dziś s Porto gra) ale po paruch meczach uzanałem że to nie to. Dzięki wielkie idę podbijać Włochy.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 22:22    #2709
Hmmm... Naszła mnie właśnie ochota na wprowadzenie do Premiership klubu z League One.
Warunki jakie powinien spełniać to:
- Żadnych długów (a jeśli już są to minimalne)
- W miarę porządna kadra i budżet
- Aby klub ten nie był niczyim klubem filialnym
- Właściciel, który nie wyleje mnie po kilku/kilkunastu XD słabszych meczach :D
Proszę o sprawdzone kluby i kilka opcji (tak, abym miał możliwość wyboru)

PS. Aczkolwiek jeśli znacie również jakieś kluby z innych krajów (z czołowych państw Europy) z niższych klas rozgrywkowych (w tym wypadku druga liga np. 2.Bundesliga, Liga Adelante, itp.), które spełniają powyższe warunki to śmiało podawajcie je!
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 09:57    #2710
[quote="Lukkas10"]Hmmm... Naszła mnie właśnie ochota na wprowadzenie do Premiership klubu z League One.
Warunki jakie powinien spełniać to:
- Żadnych długów (a jeśli już są to minimalne)
- W miarę porządna kadra i budżet
- Aby klub ten nie był niczyim klubem filialnym
- Właściciel, który nie wyleje mnie po kilku/kilkunastu XD słabszych meczach :D
Proszę o sprawdzone kluby i kilka opcji (tak, abym miał możliwość wyboru)

PS. Aczkolwiek jeśli znacie również jakieś kluby z innych krajów (z czołowych państw Europy) z niższych klas rozgrywkowych (w tym wypadku druga liga np. 2.Bundesliga, Liga Adelante, itp.), które spełniają powyższe warunki to śmiało podawajcie je![/quote]

Jeszcze chciałbym dodać, że zależy mi na klubie z Anglii. Może być również klub z Championship, ale taki słabszy klub, który oczywiście będzie spełniał moje wymagania :D
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.