Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 11:05    #2711
[quote="Lukkas10"][quote="Lukkas10"]Hmmm... Naszła mnie właśnie ochota na wprowadzenie do Premiership klubu z League One.
Warunki jakie powinien spełniać to:
- Żadnych długów (a jeśli już są to minimalne)
- W miarę porządna kadra i budżet
- Aby klub ten nie był niczyim klubem filialnym
- Właściciel, który nie wyleje mnie po kilku/kilkunastu XD słabszych meczach :D
Proszę o sprawdzone kluby i kilka opcji (tak, abym miał możliwość wyboru)

PS. Aczkolwiek jeśli znacie również jakieś kluby z innych krajów (z czołowych państw Europy) z niższych klas rozgrywkowych (w tym wypadku druga liga np. 2.Bundesliga, Liga Adelante, itp.), które spełniają powyższe warunki to śmiało podawajcie je![/quote]

Jeszcze chciałbym dodać, że zależy mi na klubie z Anglii. Może być również klub z Championship, ale taki słabszy klub, który oczywiście będzie spełniał moje wymagania :D[/quote]

Zdecydowanie polecam Tygrysy z HULL!

Opiszę jak to u mnie wyglądało - może to być dla Ciebie odpowiednia motywacja :)
Mam nadzieje, że pozostali nie potraktują tego jak offtopicu ;)

W 1 sezonie grałem Arsenalem z którego mnie wylano w 3/4 sezonu... Na początku 2 sezonu objąłem stanowisko managera Hull po tym jak drużyna zdobyła awans do PRM. Kadra mizerna. Dostałem 12mln E na transfery. Stadion ~95% zapełnienia w PRM. Co miesiąc dochód na koncie rzędu 1/1.5mln E. Niestety spuściłem klub z ligi, do ostatniej kolejki walczyłem lecz nie dałem rady :E

Kontrakt obowiązywał mnie do końca sezonu, zarząd przedłużył mi go o kolejne 5lat pomimo tego, że było już wiadomo iż spadamy...

Zarząd wykupił stadion od miasta oraz zgodził się na rozbudowę o kolejne 3tyś miejsc (do pojemności 28,500 - rozbudowa ma trwać 2lata!!!!! sic!) oraz poprawiają obiekty młodzieżowe. Stan konta mimo spadku był w okolicach 28mln E.

Aktualnie w 3 sezonie (moim 2gim w Hull) walczę o awans z Sunderlandem.
Mamy rozegrane po 30m i nad miejscami barażowymi już 15pkt zapasu.

W połowie 3ciego (a mojego 2giego w Hull) sezonu wykupił nas jakiś bogacz. Na szczęście po namyśle zostawił na aktualnym stanowisku.
Dodatkowo na zimowe okienko dostałem od nowego Bossa 18,5mln E na wzmocnienia z racji walki o awans oraz rozbudowę obiektów treningowych dla seniorów o którą prosiłem od poprzedniego sezonu już :)

Jeśli chodzi o sztab to udało mi się dojść do poziomu 6x scout, 3x fizjoterapeuta, 1x siłowy, 1x gk i o ile pamiętam to łącznie mam 6 trenerów (zwykły jak i 1zespołu). Niestety w juniorach mam przyzwolenie na 1głowę, a aktualnie siedzi 4 :E Podanie o powiększenie budżetu na młodzież zostało zaakceptowane więc liczę, że po awansie (na które mamy spore szansę) uda się podnieść ilość SIłowych / GK i młodzików :)

Odnośnie kadry to mogę powiedzieć tyle, że praktycznie całe rezerwy i u18 poszły na wolny transfer lub za symboliczne 1E do innych klubów. Pościągałem za grosze młodzików z perspektywami. Pierwsza drużyna po spadku została praktyczni w takiej formie jak w PRM nie licząc końca kontraktu takich ściemniaczy jak Owen i inne darmozjady. Aktualnie po zimowym okienku mam sporo perełek młodych przeplatanych doświadczonymi graczami typu Hargreves (wolny) i Woodgate (wolny).

Liczę, że po awansie zarząd da kolejne miliony na wzmocnienie składu który spokojnie pozwoli mi zając miejsce w II części tabeli bez ciągłego oglądania się za siebie. Perspektywy są dość ciekawe na to, dodatkowo po awansie znowu stadion będzie zapełniony i jak się uda utrzymać to już będzie miał pojemność 28500 - jestem ciekaw jak będzie z frekwencją i czy dalsze rozbudowy się udadzą.

Podsumowując - niespecjalna kadra, brak długów, ciekawy i hojny zarząd który często pozytywnie rozpatruje nasze prośby.

Chyba nigdy tak przyjemnie mi się nie grało w FM12!
Polecam gorąco wszystkim którzy szukają tego impulsu.

Hull daje bardzo duże możliwości!! :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.03.2012 o godz. 11:09

Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 11:40    #2712
W drugiej angielskiej jest pełno świetnych ekip.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 12:16    #2713
[quote="nie_powiem"][quote="cubsonart"]szukam klubu na nowa rozgrywke, gdyz w aktualnej mam juz sezon 2018 i troche za duzo newgenow jak dla mnie..

wymagania to :
- klub na wiele lat (15-20)
- najlepiej liga adelante, 2. bundesliga lub jupiler league (2.liga holenderska)
- klub sredni lub slaby jak na swoja lige, tak zeby nie awansowac w pierwszym sezonie
- bez wielkiej kasy, jakis sredniak pod tym wzgledem
- najlepiej jakby kadra byla mieszanka doswiadczenia i mlodosci
- minimum 1 fajny grajek ktorego za 4-5 lat sprzedam za pare milionow euro.

myslalem nad xerez, deportivo alaves (2. liga hiszpanska), tsv 1860 monachium, erzgebirge aue, sc cambuur leeuwarden

prosze o propozycje a takze jesli ktos gral klubami ktore wymienilem o ogolne wrazenia z gry[/quote]

Alaves gra w 3 lidze.[/quote]

tak kolego, wiem ze alaves gra w 3 lidze.. jednak biore ich pod uwage gdyz w pierwszym sezonie nie awansowac alaves to wstyd. dlatego, zamiast poprawiac, moze ktos zaproponuje cos ?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 12:26    #2714
[quote="TheDoc"]Zainspirowany poradnikiem Jacko o planowaniu kariery sam chciałbym zbudować zespół od podstaw. Trochę głupio mi jednak kopiować dokładnie pomysł i brać Celte Vigo. Dlatego szukam podobnego klubu z małymi wymaganiami:

- stadion w miarę pojemny (miło by było 20-30k+)
- dobra szkółka juniorów
- najlepiej 2 liga

(Chociaż i tak pewnie skończy się na tej Celcie ;) )[/quote]

Leeds United.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 12:30    #2715
[quote="Lukkas10"][quote="Lukkas10"]Hmmm... Naszła mnie właśnie ochota na wprowadzenie do Premiership klubu z League One.
Warunki jakie powinien spełniać to:
- Żadnych długów (a jeśli już są to minimalne)
- W miarę porządna kadra i budżet
- Aby klub ten nie był niczyim klubem filialnym
- Właściciel, który nie wyleje mnie po kilku/kilkunastu XD słabszych meczach :D
Proszę o sprawdzone kluby i kilka opcji (tak, abym miał możliwość wyboru)

PS. Aczkolwiek jeśli znacie również jakieś kluby z innych krajów (z czołowych państw Europy) z niższych klas rozgrywkowych (w tym wypadku druga liga np. 2.Bundesliga, Liga Adelante, itp.), które spełniają powyższe warunki to śmiało podawajcie je![/quote]

Jeszcze chciałbym dodać, że zależy mi na klubie z Anglii. Może być również klub z Championship, ale taki słabszy klub, który oczywiście będzie spełniał moje wymagania :D[/quote]

Polecam Leeds United i Huddersfield.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 12:35    #2716
@cubsonart. Nie wiem czy te kluby spełniają Twoje warunki, ale może Cię zainteresują :P
Las Palmas, Elche, Fortuna Dusseldorf, Greuther Furth, SC Paderborn.

Co do mojego zapytania jakieś ciekawe kluby są?
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 16:47    #2717
Witam,
Wczoraj formatowalem sobie dysk i potrzebuje nowego klubu do rozpoczecia rogrywki. Nie interesuja mnie ligi angielskie, hiszpanskie, francuskie, wloskie, rosyjskie, niemieckie i ukrainskie. W tej ostatniej lidze gralem na moim poprzednim save Arsenalem Kijow - polecam komu sie nudzi i chce powalczyc o mistrzostwo z Szachtarem.
Szukam klubu ktory:
- bedzie w srodku tabeli ligowej,
- bedzie mial dobre obiekty, (nie jest konieczne)
- przydaloby sie by ten klub nie mial wielkich osiagniec z przeszlosci,
- miał bogatego prezesa, (nie jest konieczne),
- W lidze nie jest duzo ograniczen

Prosilbym o kilkanascie propozycji z roznych lig, abym mogl cos sobie wybrac.

 kicks Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 17:27    #2718
Portugalia, może Rio Ave albo Vitoria Guimaraes

 Ozil Wróg ludu

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Skąd: Madryt
Poziom ostrzeżeń: 3
0
21.03.2012 17:38    #2719
Siemka! Dzisiaj zaczęło mnie ciągnąć do ligi angielskiej, grałem już Tottenhamem - nic specjalnego, o MANU już nie wspomnę wszystko co można było wygrać, wygrałem, i tutaj nasuwa się moje pytanie. Jak się gra Newcastle, Evertonem i Sunderlandem? Jaka sytuacja finansowa na transfery?

Czekam na fast odp. dzięki!

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012 18:49    #2720
[quote="kicks"]Portugalia, może Rio Ave albo Vitoria Guimaraes[/quote]

do ligi portugalskiej rowniez nie mam zbyt wiekszych checie chociaz rozwaze ta propozycje, jakies jeszcze propozycje?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution