Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2012 21:18    #7641
[quote="Exanek"]@Daver
Jesli chcesz to probuj Courtois'a Scignac , do Milanu moze sie skusi bo w Chelsea jest Cech i szybko nie odejdzie.
Ja do Tottenhamu wzialem Stegena i nie wygryzl on Gomesa.. Trace bramki jak stoi Stegen , z Leno nie mialem jeszcze okazji wspolpracowac
Moim faworytem jest Courtoius , pozniej Leno .. Chyba ,ze juz nie bedzie wyboru to Stegen :)
____________________________________________________________________________________
Potrzebuje szybciutko napastnika do Tottenhamu ! Mam Adebayora ( nie mam kasy na wykupienie go ) , Defoe (Dobry, ma przeblyski bramkostrzelnosci..) Pavyluchenko (To nie to czego szukam) co polecacie ? Myslalem nad Garym Hooperem z Celticu , ale czy poradzi sobie w Premier League? Jakies propozycje :)[/quote]

w wielu przypadach karier Real chce sie pozbyc Benzemy za mala kase. Polecam jeszcze Rudneva( w genie jest napisane ze jest jak gabby agbonlahor, a moze byc jeszce lepszy,),Van Nistelrooy, Welbeck, Rondon, Soldado, Negredo
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 08:35    #7642
Lato 2011 Real Sociecad, szukam dobreego bocznego obrońcy max 1 mln do 25 lat

 witja Partyzant

Postów: 227
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 09:52    #7643
Panowie, kogoś do Burnley. Nareszcie mnie na nowo eFeM wciągnąl. Szukam tak naprawde na każdą pozycje. Talenty, nie-talenty, zawodnicy doświadczeni. Z obecnym składem na 90% awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak szukam zawodników bo BPL już teraz.
1 sezon, zimowe okno transferowe. Na transfery narazie nic, może jakąś kase ogarne poźniej.
Aha, przede wszystkim obrońca i bramkarz.

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 10:23    #7644
[quote="oleinar"]Lato 2011 Real Sociecad, szukam dobreego bocznego obrońcy max 1 mln do 25 lat[/quote]

Jak lewy to Zanev. Za niecałe 300 tys.

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 11:38    #7645
[quote="witja"]Panowie, kogoś do Burnley. Nareszcie mnie na nowo eFeM wciągnąl. Szukam tak naprawde na każdą pozycje. Talenty, nie-talenty, zawodnicy doświadczeni. Z obecnym składem na 90% awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak szukam zawodników bo BPL już teraz.
1 sezon, zimowe okno transferowe. Na transfery narazie nic, może jakąś kase ogarne poźniej.
Aha, przede wszystkim obrońca i bramkarz.[/quote]

Na bramke moze Jan Oblak albo Matej Delac (wypozycz z Chelsea), a jak masz troche wiecej kaski, to moze postaraj sie o Kuciaka, ale to dopiero zima lub latem 2012.
Obrona, jesli chodzi Ci o OS to smialo moge polecic Sebastiana Toro, z Colo Colo, po paru latach gry w mojej Legii, bily sie o niego Schalke, Atletico Madryt, Inter i bodajze Everton. Kupisz go za 1-1.2mln€. Na prawa strone moze Hugo Mallo ?

[quote="oleinar"]Lato 2011 Real Sociecad, szukam dobreego bocznego obrońcy max 1 mln do 25 lat[/quote]

Taleb Tuatkha. Na start za 1mln€ przejdzie.

 Kaka2012 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2012
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 13:08    #7646
[quote="witja"]Panowie, kogoś do Burnley. Nareszcie mnie na nowo eFeM wciągnąl. Szukam tak naprawde na każdą pozycje. Talenty, nie-talenty, zawodnicy doświadczeni. Z obecnym składem na 90% awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak szukam zawodników bo BPL już teraz.
1 sezon, zimowe okno transferowe. Na transfery narazie nic, może jakąś kase ogarne poźniej.
Aha, przede wszystkim obrońca i bramkarz.[/quote]

Polecam kogos z polskiej ligi.Wołąkiewicz Wojtkowiak Komorowwski.

Na bramke może Antonio Adan z Realu

 Zauber Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2012
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 14:33    #7647
Szukam Ofensywnego Prawego pomocnika do Realu Madryt. Bez żadnych ogarniczdeń wiekowych.
Czasem swędzą mnie jajca...

Na przykład teraz!

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 15:03    #7648
[quote="Zauber"]Szukam Ofensywnego Prawego pomocnika do Realu Madryt. Bez żadnych ogarniczdeń wiekowych.[/quote]
Przeciez ma CR, DI MARIE, CALLEJONA, Ozila, Kake, jeszcze jest mlody Jese, od biedy granero czy coentrao wiec po co ci kolejny?
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 Kaka2012 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2012
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 15:04    #7649
[quote="Zauber"]Szukam Ofensywnego Prawego pomocnika do Realu Madryt. Bez żadnych ogarniczdeń wiekowych.[/quote]

Też gram Realem i kupiłem Naniego.Dobrze sie rozwija strzela i asystuje w najmniej spodziewanych momentach np
Chciałem go zmienic bo schodził poniżej oceny 5,9 i
-gol w 67 min
-gol w 82
-asysta w 90+2
Naprawde Polecam

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 15:08    #7650
Przeciez REAL ma mlodszych i lepszych
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.