Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 Zauber Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2012
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 15:17    #7651
Naniego sprowadziłem i strasznie się zepsuł, podobnie Di Maria. Reszta to cioty które sprzedałem. Widać, że chyba nie zwracasz uwagi na poziomy zawodników. : >
Czasem swędzą mnie jajca...

Na przykład teraz!

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 15:39    #7652
Jestem kibicem Realu od 10 lat. Jak mozesz mowic ze to sa cioty? Masz wogole jakis szacunek do nich? skoro oni sa ciotami to kim ty jestes?
E: Prywatne porachunki załatwiamy przez donosy, następnym razem będzie +1 za offtop. Dop. Bolson

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 04.04.2012 o godz. 15:59

VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 Rybaak Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2012
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 16:04    #7653
[quote="madrid7"]Jestem kibicem Realu od 10 lat. Jak mozesz mowic ze to sa cioty? Masz wogole jakis szacunek do nich? skoro oni sa ciotami to kim ty jestes? [/quote]
Bardzo dobrze powiedziałeś madrid7 ja też jestem kibicem Realu ale mam również szacunek do innych klubów tj.FC Barcelona czy Manu czy Manchester City.
Tak samo jak bym napisał ,że Messi to ciota Ronaldo to kozak albo na odwrót wiecie co wam powiem nie wiem kto jest najlepszym piłkarzem na świecie ale wiem ,że 2 jest Ronaldo :)./
Zaraz będzie fala krytyki ale nie można obrażać klubów czy piłkarzy bo nam się nie podobają trzeba być kulturalnym a jak komuś nie pasuje to niech idą z tej strony bo to jest wk**** ,że tylko narzekamy a że to konus jest a Ronaldo to fajtłapa czy Rooney to łysa ruda pała. Jakiś szacunek trzeba mieć bo wy takim piłkarzom nigdy nie dorośniecie do pięt i pewnie nawet nigdy nie dostaniecie się do takich klubów jak Real Madryt , Barcelona czy chociażby Arsenal.
Przepraszam za słownictwo ale to mnie wkurza ,że ktoś narzeka i nie ma szacunku do piłkarzy.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 16:08    #7654
Każdy kolejny post na temat klubowy, zaś nie będący odpowiedzią na pytania dotyczące transferów zawodników zostanie nagrodzony +1.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Zauber Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2012
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 16:39    #7655
Też jestem fanem Realu, jakie to ma znaczenie? 11 lat. Soł? Naprawdę z was nie mogę <lol> Zabawne.

Precyzuję, chciałbym 20-27 lat.
Czasem swędzą mnie jajca...

Na przykład teraz!

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 16:49    #7656
[quote="Zauber"]Też jestem fanem Realu, jakie to ma znaczenie? 11 lat. Soł? Naprawdę z was nie mogę <lol> Zabawne.

Precyzuję, chciałbym 20-27 lat.[/quote]

Może Lavezzi :) ?

 Zauber Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2012
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 17:29    #7657
Nie najgorzej Spoko , ale ma tylko 3 gwiazdki. Poszukiwałbym 3,5 najlepiej.
Czasem swędzą mnie jajca...

Na przykład teraz!

 KACPER9786 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 17:42    #7658
Visca El Barca! Jednak musze wam pogratulować mistrzostwa mam tylko nadzieje że oba nasze klubu (zwłaszcza wasz :P) nie zepsuje Gran Derbi!

Przechodząc do sedna mam pewien kłopot otóż znalazłem świetny talent na naszej stronce ale wpisując jego nazwisko nie ma go w grze. Powiedzcie jak to możliwe i jak to ominąć. Prosze!

P.S.: Ofensywny pomocnik najlepiej środkowy do Wisły.

POZDRAWIAM!!!

 LiveFan Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 17:54    #7659
Witam. Ja za to szukam Bramkarza i Środkowego pomocnika do Holenderskiego Ajaxu Amterdam. Cena do 12 mln za obu. Dodam, że gram na czystym FM'ie 12 (bez żadnego patcha i aktualizacji).

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 20:07    #7660
[quote="LiveFan"]Witam. Ja za to szukam Bramkarza i Środkowego pomocnika do Holenderskiego Ajaxu Amterdam. Cena do 12 mln za obu. Dodam, że gram na czystym FM'ie 12 (bez żadnego patcha i aktualizacji).[/quote]

Może Kameni :) ?

[quote]Visca El Barca! Jednak musze wam pogratulować mistrzostwa mam tylko nadzieje że oba nasze klubu (zwłaszcza wasz ) nie zepsuje Gran Derbi!

Przechodząc do sedna mam pewien kłopot otóż znalazłem świetny talent na naszej stronce ale wpisując jego nazwisko nie ma go w grze. Powiedzcie jak to możliwe i jak to ominąć. Prosze!

P.S.: Ofensywny pomocnik najlepiej środkowy do Wisły.

POZDRAWIAM!!!
[/quote]

Zapewne nie masz jego ligi dodanej do grywalnych :). Spróbuj wejść w kraj w którym gra i poszukaj w U-21 U-20 U-19 ja zazwyczaj tak robię i często znajduję.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.