Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 Schocked Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 10:00    #2
A kogo polecacie jako lewego skrzydłowego do Porto ? 2 sezon , budzet ok. 20mln Euro .
Chodzi mi o takiego ,który dobrze drybluje , jest uzdolniony technicznie i w miarę dobrze dośrodkowuje piłki w pole ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.04.2012 o godz. 10:02

 Kox Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 10:31    #3
Ja miałem na lewym skrzydle André Schurlle, i byłem bardzo zadowolony. Z tym, że jest to prawonożny zawodnik więc polecam dać mu zejsćie do środka, a bramki ładuje aż miło :)


Co powiecie na Kolbeinn Sigþórsson do Evertonu? Bo ci napastnicy co podałeś Bugi42, są bardziej na przyszłość(Benitez już w OM) a mi potrzeba i na przyszłość i na teraz :)

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 10:34    #4
[quote="Kox"]Ja miałem na lewym skrzydle André Schurlle, i byłem bardzo zadowolony. Z tym, że jest to prawonożny zawodnik więc polecam dać mu zejsćie do środka, a bramki ładuje aż miło :)


Co powiecie na Kolbeinn Sigþórsson do Evertonu? Bo ci napastnicy co podałeś Bugi42, są bardziej na przyszłość(Benitez już w OM) a mi potrzeba i na przyszłość i na teraz :)[/quote]

Grałem przez sezon Ajaxem i wygryzł El Hamdaoui'ego ( nie wiem czy dobrze napisałem ). Tak więc jak najbardziej na plus. Nie pamiętam już ile bramek strzelił, ale był bankowo w 1-szej trójce, jak nie królem :P.

 bugi42 Młody aktywista

Postów: 492
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2010
Skąd: Tam, gdzie tysiące jezior...
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 10:49    #5
Spróbuj jeszcze Paloshiego, a tamci powinni sobie spokojnie dać radę w Evertonie, ale jak chcesz ;p
...

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 10:50    #6
[quote="Pyskaty"][quote="Kox"]Ja miałem na lewym skrzydle André Schurlle, i byłem bardzo zadowolony. Z tym, że jest to prawonożny zawodnik więc polecam dać mu zejsćie do środka, a bramki ładuje aż miło :)


Co powiecie na Kolbeinn Sigþórsson do Evertonu? Bo ci napastnicy co podałeś Bugi42, są bardziej na przyszłość(Benitez już w OM) a mi potrzeba i na przyszłość i na teraz :)[/quote]

Grałem przez sezon Ajaxem i wygryzł El Hamdaoui'ego ( nie wiem czy dobrze napisałem ). Tak więc jak najbardziej na plus. Nie pamiętam już ile bramek strzelił, ale był bankowo w 1-szej trójce, jak nie królem :P.[/quote]
A u mnie El Hamdaoui w Ajaxie w poł sezonu strzelił ponad 30 goli jako lis pola karnego:D

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 10:52    #7
[quote="DeadMan"][quote="Pyskaty"][quote="Kox"]Ja miałem na lewym skrzydle André Schurlle, i byłem bardzo zadowolony. Z tym, że jest to prawonożny zawodnik więc polecam dać mu zejsćie do środka, a bramki ładuje aż miło :)


Co powiecie na Kolbeinn Sigþórsson do Evertonu? Bo ci napastnicy co podałeś Bugi42, są bardziej na przyszłość(Benitez już w OM) a mi potrzeba i na przyszłość i na teraz :)[/quote]

Grałem przez sezon Ajaxem i wygryzł El Hamdaoui'ego ( nie wiem czy dobrze napisałem ). Tak więc jak najbardziej na plus. Nie pamiętam już ile bramek strzelił, ale był bankowo w 1-szej trójce, jak nie królem :P.[/quote]
A u mnie El Hamdaoui w Ajaxie w poł sezonu strzelił ponad 30 goli jako lis pola karnego:D[/quote]

No z kolei u mojego kumpla, który grał Borussią Moenchengladbach też wymiatał ;).

 panevil Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 11:02    #8
Witam,

zastanawiam się nad defensywnym pomocnikiem do sportingu mam na oku dwóch piłkarzy Gueida Fofana oraz moussa sissoko kogo byście polecili bardziej ?

Pozdrawiam

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 11:26    #9
Wziąłbym na DP kogoś z trójki Vass, Annan, Kara. Sissoko to dla mnie bardziej box-to-box niż typowy DP.

 Wichura Partyzant

Postów: 107
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 12:38    #10
Witam sry za offtop ale mam pytanie mam sezon 2038/2039 prowadze 28 sezon Legie i moja Legia ostatnio nieźle sie zadłużyła i mieliśmy zarząd komisyjny i przed zarządem miałem 52 mln € na transfery i pytanie jak je teraz przywrócic bo zarzad nie chce nic dać.Prosze o szybką odpowiedz to pilne

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 12:40    #11
Nie da się
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.