Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Brunhoso3115 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 17:51    #2861
[quote="butman"]najniższa Angielska, np Blyth Spartans, 0 kasy na cokolwiek, 0 reputacji, klub pół zawodowy, ogólnie rzecz biorąc prawdziwy hardcore[/quote]

Właśnie z tą Anglią to jest tak, że tam i tak sporo kopaczy chętnie przyjdzie. Próbowałem ostatnio drugą kazachską, libańską i trzecią mołdawską ale też się mi średnio grało. Znacie coś jeszcze słabszego?

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 19:03    #2862
Ja bym się mógł zapisać w historii jako typ, który najczęściej zmienia klub.
Grałem: Vitesse ( wkur*ia mnie te porażki, ch*j wie, może grać nie umiem), Arsenalem ( z kolei za prosto -.-), Ajax ( nie mam z kim rywalizować w holenderskiej), Lechem ( to co Arsenal), Napoli ( tu dłuższa kariera, 4 sezony), Bilbao ( nie mogę ściągać talentów tylko Baskami się bawić), Górnikiem ( 1 sezon ), Sunderlandem ( nie wiem nie pasują mi chyba te angielskie kluby ).
Moglibyście mnie polecić jakiś naprawdę klub, który jest dobry w miarę, ma jakiś talent, jakiegoś zawodnika dobrego. Damn, bo mnie to już denerwuje, że nie umiem zagrać dłuższej kariery.. Naprawdę lubię tę grę itd. Ogólnie jestem też człowiekiem, który nie lubi przegrywać z leszczami, ale chcę mieć radochę z sukcesów. Tak więc możecie mnie polecić jakiś klub :) ? Taa.. ładny wywód dałem :).

 brk Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2010
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 19:41    #2863
z talentów to : dinamo zagrzeb, le havre ac fajnie się gra, deportivo la coruna odrodzenie wielkiej potęgi.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 19:46    #2864
I tak btw. to możecie mnie dać jakieś wskazówki, by grać dłużej niż chociażby 3 sezony jedną drużyną :) ?
Dinamo Zagrzeb, fajny klub może spróbuje, ale mimo wszystko czekam na dalsze propozycję, chociaż brk dzięki :).

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 20:36    #2865
Ja gram Dinamem i szkółka naprawde świetna, ale nie ma z kim rywalizować w lidze. 10 kolejka i pierwsze nie zwycięstwo.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 20:43    #2866
Też tak zauważyłem..
Deportivo fajna kadra, ale dłujgi prze ogromne..
Wiecie, w sumie najbardziej chciałbym chyba grać klubem, który jest w 2 lidze danej ligi. (czyli np. Primera Division i chciałbym być w segunda). Tak więc takiego klubu szukam :). Z w miarę dobrą kadrą, której nie musiałbym w całości przebudowywać. :). Awans może mnie dać satysfakcję, co z kolei może spowodować, że naprawdę tę drużynę polubię.

 brk Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2010
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 20:47    #2867
może Anglia West Ham, Millwall , Leeds, Blackpool, Southampton fajne ekipy nic tylko w 1 sezonie awansować i walczyć w 2gim sezonie nawet o miejsca pucharowe, Włoska 2 liga też jest dość ciekawa Sampdoria, Empoli, w Hiszpani można poza deporitivo zagrać Celtą Vigo, Herculesem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.04.2012 o godz. 20:54

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 20:54    #2868
Leeds mimo sympatii kiedyś do tego klubu nie podchodziło mi. Można spróbować West Hamem w sumie :). Dzięki wielkie za pomoc brk i oleinar :).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.04.2012 o godz. 20:54

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 21:52    #2869
[quote="Pyskaty"]I tak btw. to możecie mnie dać jakieś wskazówki, by grać dłużej niż chociażby 3 sezony jedną drużyną :) ?
Dinamo Zagrzeb, fajny klub może spróbuje, ale mimo wszystko czekam na dalsze propozycję, chociaż brk dzięki :).[/quote]


Najlepiej wybrac klub, ktory czyms Cie przyciagnie, kiedy ja zaczynalem grac HNK Vukovarem 91' przyciagnal mnie.. Kolor koszulek :D.
Kiedy przyszedlem do klubu, zastaly mnie absolutne pustlki, chocby i:
- jeden junior,
- debet ok. 6mln euro,
- ok 5tys przekroczony budrzet na place
- slabiutka kadra, gdzie umiejetnosci pilkarzy nie przekraczaly 10 (gwiazdki mialy 12)

I tu zaczyna sie zabawa, kiedy nie wiadomo za co sie zabrac, powolne budowanie klubu od poczatku, sztab szkoleniowy, itp, wyszukiwarka "no club", zabieranie pilkarzy z wolnego transferu, powoli w miare rozwoju klubu, coraz lepszych. Dle mnie to jest kwintesencja dobrej zabawy.
Pamietam ze ja na awans z pierwszej ligi do ekstraklasy, czekalem 5 sezonow.. Ale oplacalo sie.. (Ahh, ta satysfakcja :D). Po awansie od nowa to co w nizszej klasie rozgrywkowej, tyle ze latwiej, lepsi pilkarze do wyboru, lepsza sytuacja finansowa.. I gra nabiera rumiencow.

Wg mnie wlasnie to jest recepta na dlugoletnia kariere.. Powodzenia, mam nadzieje ze pomoglem choc troche ! :D

 Kox Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2012 23:37    #2870
Jak wygląda sytuacja Vitesse? Bo widziałem, że sporo ludzi poleca własnie ten klub.
Chciałbym się dowiedzieć, ile jest pieniędzy na transfery, jak z kadrą, co w tym klubie można osciągnąć w pierwszym, a co w drugim sezonie(oczywiście grając "normalnie";).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.