Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 kosa1333 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2012 01:31    #2911
Witam, szukam klubu, który ma młody i bardzo ciekawy skład, jednego, dwóch bardzo dobrych juniorów , których będę mógł ogrywać w składzie :) trochę kasy na transfery (jak na swoją ligę),dobry system szkolenia i wyszukiwania juniorów. Chciałbym żeby klub mnie wciągnął i żeby był w Europie :) mogą być i niższe ligi.

 GrzegorzK Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2012 09:27    #2912
[quote="kosa1333"]Witam, szukam klubu, który ma młody i bardzo ciekawy skład, jednego, dwóch bardzo dobrych juniorów , których będę mógł ogrywać w składzie :) trochę kasy na transfery (jak na swoją ligę),dobry system szkolenia i wyszukiwania juniorów. Chciałbym żeby klub mnie wciągnął i żeby był w Europie :) mogą być i niższe ligi.[/quote]

Włoska Fiorentina - bardzo dobry Babacar Nastasic Matos Carraro
Hiszpańskie Bilbao - Munian, Munian, Munian :D
Angielski Everton - Fellaini (może i nie jest to najmłodszy junior, ale gra nieziemsko)

 brk Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.06.2010
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2012 12:27    #2913
[quote="GrzegorzK"][quote="kosa1333"]Witam, szukam klubu, który ma młody i bardzo ciekawy skład, jednego, dwóch bardzo dobrych juniorów , których będę mógł ogrywać w składzie :) trochę kasy na transfery (jak na swoją ligę),dobry system szkolenia i wyszukiwania juniorów. Chciałbym żeby klub mnie wciągnął i żeby był w Europie :) mogą być i niższe ligi.[/quote]

Włoska Fiorentina - bardzo dobry Babacar Nastasic Matos Carraro
Hiszpańskie Bilbao - Munian, Munian, Munian :D
Angielski Everton - Fellaini (może i nie jest to najmłodszy junior, ale gra nieziemsko)[/quote]


Jak mogłeś o Joveticiu z fiorentiny zapomnieć !

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2012 15:49    #2914
Monaco to niezłe miejsce, ogólnie większość francuskich klubów.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 iskopanlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2012 15:56    #2915
[quote="kosa1333"]Witam, szukam klubu, który ma młody i bardzo ciekawy skład, jednego, dwóch bardzo dobrych juniorów , których będę mógł ogrywać w składzie :) trochę kasy na transfery (jak na swoją ligę),dobry system szkolenia i wyszukiwania juniorów. Chciałbym żeby klub mnie wciągnął i żeby był w Europie :) mogą być i niższe ligi.[/quote]

Olympique Lyon - Belfodil, Tafer, Lovren (23 lata)

 kokakok Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2012 11:42    #2916
Krótkie pytanie. Co byście wybrali - Fulham, czy Stoke i dlaczego?

 nyord Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2012 17:36    #2917
Witam,
Jakis czas temu prowadzilem Arsenal Kijow i musze przyznac, ze jesli nie stracony save to pewnie bym gral nimi dalej. Ostatnio natomiast postanowilem poprowadzic sobie Narew Ostroleke i potem przejsc do Warty, w polowie 2016 sezonu podczas zapisywania gry wystapil mi blad i dzieki temu musze zaczynac od nowa rozgrywke. Kogo polecacie? Jaki polecacie plan na budowe klubu? Jezeli macie pisac zespoly typu M.City, M.United, Barca,Real...to od razu mowie ze to mnie nie interesuje. Liga angielska, hiszpanska, wloska, francuska i niemiecka, wiem ze sa dobre, lecz nie moga mnie wciagnac na dluzej niz 1.5 sezonu. Co myslicie o Turcji? Moze jakis klub sredni z 2 ligi od nich? No nic. Czekam na propozycje.

Ps.
Moze bede opisywal swoja kariere managera w mianifestach wiec bardzo prosze o szybka pomoc kim grac.

 Deiv Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.04.2012 18:52    #2918
Witam, chcę zacząć jakąś wciągającą karierę, klubem który może nie jest europejskim potentatem, lecz skład ma całkiem ciekawy, i około 5-10 mln € na transfery. oczywiście, rozważę propozycje klubów u których te kwoty się różnią.
Grałem wcześniej bułgarskim Czernomorec Burgas, wciągneło mnie bardzo, i gdyby nie format grałbym dalej, a od początku nie chce mi się wszystkiego budować. Litex Łowecz też odpada. Interesuje mnie liga Holenderska (co nie znaczy, że nie chcę propozycji z innych lig). proszę o w miarę szybką odpowiedź ;)

FM 2012, łatka 12.2 ;)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 22.04.2012 o godz. 19:07

 Wichura Partyzant

Postów: 107
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 22:57    #2919
Witam poszukuje klubu który nie będzie miał problemu z pozwoleniami na prace,może(lecz nie musi) walczyć o awans(czyli może być to klub z nizszej jak i wyzszej ligi) z dobrą reputacją(lepsi gracze np. Jonathan Del Valle(Aj Auxerre) Lorenzo Melgarejo(P.Ferreira) nie bd marudzić i zgodzą się przejść) z wysokim budżetem transferowym i płacowym(zwłaszcza płacowym tak ok 10 mln €) BTW Dla czytelników tematu Wasze najdłuższe kariery Legii którą prowadze już 30 sezon nie porzuciłem tylko chce przetestowac FM 2012 bo wcześniej nie miałem okazji

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 23.04.2012 o godz. 23:04

 Kox Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012 23:18    #2920
[quote="Deiv"]Interesuje mnie liga Holenderska[/quote]
Ludzie polecają Vitesse, ja osobiście nie grałem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.