Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 wenomsolo Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.04.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2012 00:54    #2
[quote="nyord"]Witam,
Jakis czas temu prowadzilem Arsenal Kijow i musze przyznac, ze jesli nie stracony save to pewnie bym gral nimi dalej. Ostatnio natomiast postanowilem poprowadzic sobie Narew Ostroleke i potem przejsc do Warty, w polowie 2016 sezonu podczas zapisywania gry wystapil mi blad i dzieki temu musze zaczynac od nowa rozgrywke. Kogo polecacie? Jaki polecacie plan na budowe klubu? Jezeli macie pisac zespoly typu M.City, M.United, Barca,Real...to od razu mowie ze to mnie nie interesuje. Liga angielska, hiszpanska, wloska, francuska i niemiecka, wiem ze sa dobre, lecz nie moga mnie wciagnac na dluzej niz 1.5 sezonu. Co myslicie o Turcji? Moze jakis klub sredni z 2 ligi od nich? No nic. Czekam na propozycje.

Ps.
Moze bede opisywal swoja kariere managera w mianifestach wiec bardzo prosze o szybka pomoc kim grac.[/quote]




Spróbuj może jakimś słabszym klubem w Portugalii dosyć silna liga dzięki Porto, Benfice i Sportingu grając słabszą drużyną musiałbyś się wykazać żeby zdobyć mistrza Portugalii i trochę pomęczyć żeby odnosić sukcesy w Europie, lub spróbuj w Szkocji dosyć dobra reputacja ligi a na sukcesy międzynarodowe też chyba byś musiał swoje poczekać

Pozdro

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2012 21:04    #3
Witam,
Szukam klubu, który byłbym średniakiem z drugiej ligi czołowych krajów(Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja), lub klubu, który jest w czołówce słabszej ligi( np.Rumunia). Chciałbym żeby nie był to klub typu Dinamo Zagrzeb, który tytuł ma już na początku sezonu prawie zapewniony.

Mam do Was teŻ pytanie, który z klubów holenderskich polecacie ( nie chodzi mi o Ajax, Twente czy Psv tylko jakieś słabsze)?

 iskopanlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2012 21:29    #4
[quote="oleinar"]Witam,
Szukam klubu, który byłbym średniakiem z drugiej ligi czołowych krajów(Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja), lub klubu, który jest w czołówce słabszej ligi( np.Rumunia). Chciałbym żeby nie był to klub typu Dinamo Zagrzeb, który tytuł ma już na początku sezonu prawie zapewniony.

Mam do Was teŻ pytanie, który z klubów holenderskich polecacie ( nie chodzi mi o Ajax, Twente czy Psv tylko jakieś słabsze)?[/quote]

We Francji zapoznaj się z Sedanem(przewidywane "10";). W Hiszpanii bodajże Alcoyano. We Włoszech Juve Stabia, Crotone. W Niemczech Dynamo Drezno czy Paderborn.

A propos Holandii, słyszałem że Vitesse sporo kasy na transfery i większość go poleca.

Pozdrawiam,
Isko

 Minozaa Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2012
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 12:20    #5
Siemanko :D Kompletnie nie wiem kim mam rozpocząć rozgrywkę w FM 12 , mam aktualizacje na zimowe okienko transferowe, może kogoś polecicie ?

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 22:38    #6
Po 2-wóch sezonach PSG szukam nowej motywacji. Chcę grać bez zaglądania w edytor, save i load i inne takie triki. Chciałbym też sam tworzyć taktykę (ale jestem w tym słaby). Szukam klubu do wybicia się w świat. Interesują mnie 2 kluby z Polski : Korona Kielce i Lech Poznan . Dodam że gram w statrego FM2008 z ładką 8.0.2 . Może wymienię plusy i minusy klubów a ktoś pomoże mi wybrać bo nie mogę się zdecydować. Korona- ambitne plany, dobra młodzież (Król, Mójta, Kasztelan, Kiełb, Wilk), B.dobry skład jak na polskie warunki (Hernani, Robak, Hermes, Kowalczyk, Bonin kozak, Zganiacz Bóg), bardzo dobre finanse, lepsza reputacja, świetny stadion, nie trzeba jakoś wielce wzmacniać skład. Lech Poznań- średnie finanse, słabsza reputacja, jeden duży talent (Cueto), 2-3 dobrych graczy (Dolha, Rengifo, Kikut), duży stadion, bardzo mało i słaby sztab szkoleniowy (cały do wymiany), brak jakichkolwiek talentów, prawie cały skład do wymiany . Teraz kogo wybrać? Może ktoś nimi grał i może mi polecić . Dodam że Legia i Wisła odpadają.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.04.2012 o godz. 22:42

był - będzie - jest zawsze IKS!

 Wichura Partyzant

Postów: 107
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 23:25    #7
Witam poszukuje klubu który nie będzie miał problemu z pozwoleniami na prace,może(lecz nie musi) walczyć o awans(czyli może być to klub z nizszej jak i wyzszej ligi) z dobrą reputacją(lepsi gracze np. Jonathan Del Valle(Aj Auxerre) Lorenzo Melgarejo(P.Ferreira) nie bd marudzić i zgodzą się przejść) z wysokim budżetem transferowym i płacowym(zwłaszcza płacowym tak ok 10 mln €) BTW Dla czytelników tematu Wasze najdłuższe kariery Legii którą prowadze już 30 sezon nie porzuciłem tylko chce przetestowac FM 2012 bo wcześniej nie miałem okazji.Mogłby ktoś mi pomoc?

 Diego90 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 03:41    #8
I znowu nie wiem kogo prowadzić. Jadłem już chleb z tylu pieców, że pewnie ciężko mnie teraz zadowolić. Obecnie szukam klimatycznego klubu z raczej czołowych lig (niemiecka, włoska, hiszpańska) - angielska i francuska odpadają. Powinien być to klub słaby, może mieć mały budżet i słabe obiekty ale ważne by nie był przesadnie zadłużony i miał większość SWOICH piłkarzy . Nie wykluczam klubu z 2 ligi wyżej wymienionych państw.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 08:03    #9
A myślałeś o Energie Cottbus? Sam bardzo poważnie rozważałem ich kandydaturę.

[quote="Zymon"]Po 2-wóch sezonach PSG szukam nowej motywacji. Chcę grać bez zaglądania w edytor, save i load i inne takie triki. Chciałbym też sam tworzyć taktykę (ale jestem w tym słaby). Szukam klubu do wybicia się w świat. Interesują mnie 2 kluby z Polski : Korona Kielce i Lech Poznan . Dodam że gram w statrego FM2008 z ładką 8.0.2 . Może wymienię plusy i minusy klubów a ktoś pomoże mi wybrać bo nie mogę się zdecydować. Korona- ambitne plany, dobra młodzież (Król, Mójta, Kasztelan, Kiełb, Wilk), B.dobry skład jak na polskie warunki (Hernani, Robak, Hermes, Kowalczyk, Bonin kozak, Zganiacz Bóg), bardzo dobre finanse, lepsza reputacja, świetny stadion, nie trzeba jakoś wielce wzmacniać skład. Lech Poznań- średnie finanse, słabsza reputacja, jeden duży talent (Cueto), 2-3 dobrych graczy (Dolha, Rengifo, Kikut), duży stadion, bardzo mało i słaby sztab szkoleniowy (cały do wymiany), brak jakichkolwiek talentów, prawie cały skład do wymiany . Teraz kogo wybrać? Może ktoś nimi grał i może mi polecić . Dodam że Legia i Wisła odpadają.[/quote]

Grałem Koroną. Przechodził tam Garguły, a wtedy to był BÓG, nawet Kislyak się zgodził. Choć początkowo wybrał wyp. do Betisu, ja nie odpuściłem, w zamian otrzymałem piłkarza, który rozegrał pełny sezonw Primera Division. Wybrałbym Koronę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.04.2012 o godz. 08:07

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 maselko Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 11:01    #10
Witam. Jeżeli ktoś nie ma kim grać to polecam ligę ANDORSKĄ... Tak , ANDORSKĄ ;D...
Jest to wedlug mnie najslabsza liga z wszystkich dostępnych na internecie... Moim sukcesem po 16 sezonach gry w Inter d'esaldes jest 3-razy Grupa Ligi mistrzów... W Dodatku w Andorze nie ma żadnych ograniczeń co do rejestracji zawodników ... Gdyż rejestracji nie ma, Masz piłkarza to gra, jedynie rejestrujesz zawodnikow w LM (Jak ci się uda)... Gra jest o dziwo przyjemna :D Gram 17 sezon, i mysle ze bede gral jeszcze troche . ;D

P.S
Ciekawostka : W 2 sezonie zostałem po raz pierwszy mistrzem andory... Zarząd w nagrodę ... nazwał stadion moim imieniem :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.04.2012 o godz. 11:03

 Ozil Wróg ludu

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Skąd: Madryt
Poziom ostrzeżeń: 3
0
27.04.2012 14:51    #11
[quote="maselko"]Witam. Jeżeli ktoś nie ma kim grać to polecam ligę ANDORSKĄ... Tak , ANDORSKĄ ;D...
Jest to wedlug mnie najslabsza liga z wszystkich dostępnych na internecie... Moim sukcesem po 16 sezonach gry w Inter d'esaldes jest 3-razy Grupa Ligi mistrzów... W Dodatku w Andorze nie ma żadnych ograniczeń co do rejestracji zawodników ... Gdyż rejestracji nie ma, Masz piłkarza to gra, jedynie rejestrujesz zawodnikow w LM (Jak ci się uda)... Gra jest o dziwo przyjemna :D Gram 17 sezon, i mysle ze bede gral jeszcze troche . ;D

P.S
Ciekawostka : W 2 sezonie zostałem po raz pierwszy mistrzem andory... Zarząd w nagrodę ... nazwał stadion moim imieniem :D[/quote]


Kurczę, po tym co napisałeś to naprawdę się zapowiada fajnie, może spróbuje.. :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.