Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Ozil Wróg ludu

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Skąd: Madryt
Poziom ostrzeżeń: 3
0
27.04.2012 14:56    #2
[quote="Diego90"]I znowu nie wiem kogo prowadzić. Jadłem już chleb z tylu pieców, że pewnie ciężko mnie teraz zadowolić. Obecnie szukam klimatycznego klubu z raczej czołowych lig (niemiecka, włoska, hiszpańska) - angielska i francuska odpadają. Powinien być to klub słaby, może mieć mały budżet i słabe obiekty ale ważne by nie był przesadnie zadłużony i miał większość SWOICH piłkarzy . Nie wykluczam klubu z 2 ligi wyżej wymienionych państw.[/quote]


Ja osobiście proponuję Hannover96, tylko zarząd za przeproszeniem wkurwia. Przed I sezonem w prognozie mediów miałem sezon skończyć na 10 miejscu, skończyłem na 5 i sapy do mnie że słabo zespół prowadzę. + jest to, że już na początku grasz w Europejskich Pucharach co zadowala i dostarcza fajną zabawę, teraz w 23kolejce jestem tuż za KOLN ze stratą 6pkt, więc zapowiada się walka o mistrza.

Z kasą nie jest źle i nie jest dobrze, bo zarząd to banda skąpi-dup, więc jak Ci kasy zabraknie na coś/kogoś to za nic Ci jej nie dadzą. Dużo wymagają, ale gra w tym zespole jest wspaniała, dodam jeszcze że świetny napad tam jest Abdellaue oraz Ya Konan dominują, w I sezonie Adbellaue 29bramek, teraz Ya Konan 28 (gram 1 napastnikiem).

Serdecznie polecam. :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.04.2012 o godz. 14:57

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 21:08    #3
Szukam klubu na poziomie Lille, BvB.
Budżet 10-15 mln Euro.
Ligi:Niemiecka, Angielska, Francuska , Polska, Portugalska.

 Diego90 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 21:53    #4
Za polecony Hannover podziękuję ale nie skorzystam. Za mocne jak dla mnie. Ale uderzę na pewno w Niemiecką ligę, z tym, że zawitam raczej do 3 Bundesligi. Tam waham się między Arminia Bielefeld a VfL Osnabrück. Ktoś ma jakieś uwagi do tych 2 klubów?

 Brant Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.09.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 22:24    #5
Witam.
Wiem, że było już dużo takich pytań, ale właśnie chciałbym się sprecyzować co do własnych 'wymagań' jeśli chodzi o drużynę.
Więc chodzi mi o klub, który:
- posiada hojnego prezesa, który jest w stanie przeznaczyć troche grosza na transfery. Nie musi być to oczywiście prezes jak np szejkowie w Man City, coś bardziej skromnego, lecz też bogatego, który nie szczędzi pieniędzy myślę, że rozumiecie :)
- b.dobre obiekty młodzieżowe
- duży stadion
- najlepiej drużyna, która nie jest brana pod uwagę pod każdym względem, typowy szarak, lecz właśnie z takimi niezauważalnymi na sam początek 'bonusami'
- Liga jak dla mnie obojętna byleby spełniały te wymagania
Football Manager 2012 bez żadnych patchów czysta wersja

Z góry dzięki.

 Ozil Wróg ludu

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2012
Skąd: Madryt
Poziom ostrzeżeń: 3
0
28.04.2012 02:58    #6
[quote="qAd."]Szukam klubu na poziomie Lille, BvB.
Budżet 10-15 mln Euro.
Ligi:Niemiecka, Angielska, Francuska , Polska, Portugalska.[/quote]

Hannover96, Real Sociedad, Malaga, Napoli. Do wyboru, do koloru. -.-

Jeszcze Benfica, oraz Wisłą się fajnie gra.

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2012 08:28    #7
[quote="maYdaY66"]Witam.
Wiem, że było już dużo takich pytań, ale właśnie chciałbym się sprecyzować co do własnych 'wymagań' jeśli chodzi o drużynę.
Więc chodzi mi o klub, który:
- posiada hojnego prezesa, który jest w stanie przeznaczyć troche grosza na transfery. Nie musi być to oczywiście prezes jak np szejkowie w Man City, coś bardziej skromnego, lecz też bogatego, który nie szczędzi pieniędzy myślę, że rozumiecie :)
- b.dobre obiekty młodzieżowe
- duży stadion
- najlepiej drużyna, która nie jest brana pod uwagę pod każdym względem, typowy szarak, lecz właśnie z takimi niezauważalnymi na sam początek 'bonusami'
- Liga jak dla mnie obojętna byleby spełniały te wymagania
Football Manager 2012 bez żadnych patchów czysta wersja

Z góry dzięki.[/quote]

Anży spełnia te warunki:P - Sowiecka liga jest bardzo fajna bo masz ograniczenia, że musisz promować krajowych kopaczy
jeszcze PSG, ale to już mocny klub

 MatiasekF1 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2011
Skąd: Kołobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2012 18:40    #8
Poszukuje klubu z Bundesligi 2 ewentualnie 3. Najlepiej żeby był to klub z bardzo dobrymi lub dobrymi możliwościami finansowymi. Prognoza mediów od 5 do 12, zyski z biletów itp, ciekawa młoda kadra. Mile widziana również jest zmiana prezesa. Jaki klub polecacie?

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 11:06    #9
Witam a ja mam taką prośbę.

Grałem wieloma klubami. Liga Angielska, Hiszpańska, Włoska po Brazylijską i MLS. Ale nie zagrałem w tych klubach długo. Szukam klubu, który ma szanse zaistnieć. Jest słaby bądź średni w swojej lidze. Ma bogatą historię no i może liczyć na puchary europejskie w 1 sezonie.

Szukam klubu z lig :

Irlandia
Islandia
Szwecja
Finlandia
Dania
Walia
Izrael
Węgry

Interesują mnie tylko 1 ligi. Mam na uwadze kluby takie jak :

Irlandia - Sligo Rovers słaby budżet oraz LE
Islandia - IBV jest LE średni skład oraz słaby budżet
Szwecja - Orebro jest LE średni budżet oraz słaby skład
Finlandia - Honka LE oraz słaby budżet
Dania - Brondby duże długi oraz walka w LE
Walia - Neath LE jest słaby klub ze słabym budżetem i składem
Izrael - Jehuda Tel Aviv średni klub mały budżet jest LE / liga z drużynami, które mają pkt ujemne
Węgry - PAKS LE jest słaby klub tak samo jak wyżej


Polecicie coś z tych wymienionych drużyn , a jeśli macie inne propozycje napiszcie.


OK gram Irlandię a drużyną Sligo Rovers.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.04.2012 o godz. 11:20

 gabrys6973 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 18:03    #10
Czy w managerze 2012 jak dodaje się managera pytają się o ulubioną drużynę np, Podaję Chelsea ale po paru sezonach zmieniam klub na Barcelone czy tam inny klub Milan czy Juve. I czy w moim profilu pojawią się te drużyny jako ulubione?? I drugie pytanie ustawiam narodowość Polak i pokazuje mi wiedze i Polską cały pasek i jak będe grał w Niemczech czy Angli będzie się też ta wiedza powiększała ??

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 18:09    #11
1.TAK
2.TAK
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.