Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 Campeones Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Skąd: Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 23:48    #8051
Poszukuję OPP do Arsenalu. Cena do 25mln(E). Nie mniej niż 3 gwiazdki um. Sezon 2015/2016.

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 10:05    #8052
[quote="L.B.C."]Witam, gram Juve FM2012 pierwszy sezon, szukam bramkostrzelnego środkowego pomocnika w typie Lamparda (piłkarz przebojowy, strzelający z dystansu i po rajdach z głębi pola, lider trzyosobowego środka pomocy). Kogo polecacie? Liczę na minimum10 bramek tego zawodnika w sezonie.[/quote]
Kwadwo Asamoah, Henrikh Mkhitaryan, Mauricio Pereyra. Świetni w ofensywie, a i w defensywie nie będą się kompromitować .

 L.B.C. Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 10:55    #8053
Dzięki Lypton, widzę, że wiesz dokładnie czego szukam. Kwadwo Asamoah zostanie poddany wnikliwej obserwacji. Trochę czasu spędziłem na szukaniu tego typu zawodników i muszę stwierdzić, że przynajmniej na początku rozgrywki nie ma zbyt wielu zawodników, Lampardo czy Gerrardo - podobnych. Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś perełki środka pola to proszę o ich przedstawienie. Nie ukrywam, że w mojej taktyce jest to newralgiczna pozycja.
"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości".

Gianni Agnelli

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 11:01    #8054
Ktoś proponował mi Tima Matavza jako następcę odchodzącego na emeryturę Drogbę. Moglibyście podać więcej nazwisk? (Bo chciałbym mieć większe pole do manewru). Zawodnik podobnego typu co Drogba (silny, w miarę szybki) nie musi strzelać dużo bramek (cofnięty napastnik, wsparcie) ważne, aby umiał wypracować akcje pozostałym dwóm napastnikom. Cena nie gra roli!
PS To jest pilne, bo Drogba ma teraz kontuzję 8 mies. w plecy i końcówka okna transferowego mam!!!
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 11:10    #8055
[quote="Lukkas10"]Ktoś proponował mi Tima Matavza jako następcę odchodzącego na emeryturę Drogbę. Moglibyście podać więcej nazwisk? (Bo chciałbym mieć większe pole do manewru). Zawodnik podobnego typu co Drogba (silny, w miarę szybki) nie musi strzelać dużo bramek (cofnięty napastnik, wsparcie) ważne, aby umiał wypracować akcje pozostałym dwóm napastnikom. Cena nie gra roli!
PS To jest pilne, bo Drogba ma teraz kontuzję 8 mies. w plecy i końcówka okna transferowego mam!!![/quote]
Bierz Lewandowskiego, na najnowszym patchu to jeden z najlepszych w grze DLF/TM. Ewentualnie klasyk, Wilifred Bony.

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 04.05.2012 o godz. 11:11

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 11:24    #8056
[quote="WariatCFC"]Szukam trenerów na każdą pozycję do Legii Warszawa, oraz DP, który byłby typowym przecinakiem i skałą nie do przejścia.[/quote]

Podbijam, oraz dodatkowo poszukuję LO, który ma zapędy ofensywne, dobrze wrzuca i jest szybki.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 11:41    #8057
[quote="Lukkas10"]Ktoś proponował mi Tima Matavza jako następcę odchodzącego na emeryturę Drogbę. Moglibyście podać więcej nazwisk? (Bo chciałbym mieć większe pole do manewru). Zawodnik podobnego typu co Drogba (silny, w miarę szybki) nie musi strzelać dużo bramek (cofnięty napastnik, wsparcie) ważne, aby umiał wypracować akcje pozostałym dwóm napastnikom. Cena nie gra roli!
PS To jest pilne, bo Drogba ma teraz kontuzję 8 mies. w plecy i końcówka okna transferowego mam!!![/quote]

Myślę, że świetny jest Cavani(silny jak tur i bardzo szybki plus wykończenie na wysokim poziomie), może Leandro Damiao z Brazylii(wysoki).
A tu masz po prostu listę od 185cm i sile od 15 : Fernando Llorente, Salomon Rondon, Lacina Traore i ci trudni do zdobycia : M.Gomez,E.Dżeko lub Z.Ibrahimovic.
Mam nadzieję, że pomogłem.

 Aciel Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 12:21    #8058
[quote="kowalkamil69"]Stwierdziłem, że o wielu łatwych rozgrywkach, czas na jazdę bez trzymanki. Mam w planach w przeciągu 10 sezonów wprowadzić Olimpię Grudziądz na europejskie salony. Mrugnięcie
Stąd moja prośba. Znacie potencjalnych kandydatów do wzmocnienia składu? Budżet to 14k, więc w grę wchodzi tylko darmowy transfer bądź raty x24.
Z tego co przejrzałem skład i przeanalizowałem moją taktykę potrzeba mi przede wszystkim: Obrońca (Lewy), Pomocnik (Środek), Skrzydłowy (Prawy), Napastnik (szybki, finisher). Jakieś propozycje? [/quote]

Up!

 TitiFootball Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 26.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 12:22    #8059
Szukam prawego obrońcy do Arsenalu, powinien grać na podobnym poziomie co Sagna gdyż będzie to jego zmiennik. Cena nie gra roli.

 TitiFootball Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 26.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 12:22    #8060
Szukam prawego obrońcy do Arsenalu, powinien grać na podobnym poziomie co Sagna gdyż będzie to jego zmiennik. Cena nie gra roli.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.