Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2012 20:09    #2
[quote="sanki88"]Siema, szukam klubu słabego, najlepiej z jak najniższej ligi, ale żeby już na starcie miał rozbudowaną dosyć dobrze szkółkę (chcę po kilku sezonach opierać skład w większości na wychowankach). No i żeby był z rozwiniętego kraju- grałem kiedyś radzionkowem i zrobiłem potęgę na skalę krajową, ale własnie ze względu na status naszego kraju, czyli "rozwijający się" w pewnym momencie wszystko hamuje i pewnego poziomu już nie przeskoczysz. Mimo wygranych w LE z Celtikiem, Zenitem, remisach w LM z Milanem, Porto i kilkoma innymi potentatami. Pozostałe kryteria nieważne, tylko żeby klub spełniał te dwa przedstawione.[/quote]

TSV, Celta, Bari, Brescia, Monaco, Nantes, Havre AC, Rc Lens.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.05.2012 o godz. 20:09

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Ardiano21 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2012 22:10    #3
Grał ktoś może pescara? I może coś powiedzieć o tym zespole bo zastanawiam się nad grą nimi ale chwilowo nie mam dostępu do Fm i chcę poznać wasze opinie. Rozważam też grę Elche Celtą i RC Strasbourg o ile w ogóle jest dostępny bo gra w jakieś niskiej francuskiej lidze o ile sie nie mylę.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2012 12:06    #4
Jeśli FM 12 jest zgodny z realiami, to RCS zaczyna w CFA 2 (piąta liga francuska :P)

A myślałeś o grze np. Cremonese?
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2012 12:39    #5
Pescara to bardzo ciekawy klub. Dużo na transfery, kilka talentów i jedyny minus, może plus, to bardzo niska reputacja. Mało kto chce tam przejść jednak.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Ardiano21 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2012 13:16    #6
[quote="A. De Raph"]Jeśli FM 12 jest zgodny z realiami, to RCS zaczyna w CFA 2 (piąta liga francuska :P)

A myślałeś o grze np. Cremonese?[/quote]
Właśnie nie za bardzo ale muszę to rozważyć poważnie:)bo już mam dość prowadzenia piłkarskich potęg i chcę stworzyć w przeciągu kilku sezonów swoją własną potęgę liczącą się w lidze włoskiej. Pescara ma dwa plusy które mnie strasznie przyciągają to Marco Verratti i Marco Capuano miałem obu w interze i spisywali się świetnie do tego stadion na 20tyś dobra bazę treningową i zadawalające obiekty młodzieżowe mały dług. 2ligę hiszpańską sobie odpuściłem bo większość klubów ma bardzo wysokie pożyczki do spłacenia.I teraz czeka mnie trudna decyzja gdzie podjąć pracę.Cremonse czy Delfiny. A może ktoś polecić dobrą taktykę na włoskie boiska? Tak przy okazji.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2012 13:51    #7
Diament. Zawsze działa. :)
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 najdi013 Partyzant

Postów: 299
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2008
Skąd: Chodzież
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2012 14:02    #8
Ja grałem Pro Patrią i tylko w Serie B zatrzymałem się na 2 lata. Zabójczą taktyką był właśnie diament, jeśli ma się oczywiście w miarę dobrych wykonawców :)

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2012 17:36    #9
FM 2012. Najnowsze uaktualnienie.

Szukam klubu który jest na miarę umiejętności Napoli.
Ma mieć budżet do 10 mln euro.
Z Ligi Angielskiej, Hiszpańskiej i Niemieckiej.

PS: Kogo byście polecili z Ligi Polskiej ?

 Czarodziejski Partyzant

Postów: 181
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 19:58    #10
Szukam klubu z najmocniejszych lig europejskich (Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Anglia).
Musi to być 2 lub 3 (najlepiej) ligowiec.
Posiadający stadion na co najmniej 25,000, choć preferuję taki zespół, co ma powyżej 30.000.
Lekki budżet transferowy też by się rpzydał.

 Krystian168 Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2008
Skąd: Czersk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 20:36    #11
[quote="Czarodziejski"]Szukam klubu z najmocniejszych lig europejskich (Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Anglia).
Musi to być 2 lub 3 (najlepiej) ligowiec.
Posiadający stadion na co najmniej 25,000, choć preferuję taki zespół, co ma powyżej 30.000.
Lekki budżet transferowy też by się rpzydał.[/quote]

Schalke, Lille, Napoli/Udinese, Arsenal

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.