Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Czarodziejski Partyzant

Postów: 181
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 20:48    #3011
[quote="Czarodziejski"]
Musi to być 2 lub 3 (najlepiej) ligowiec.

Lekki budżet transferowy też by się rpzydał.[/quote]

 giallorosso Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Kraina Absurdu
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 20:55    #3012
Torino, Sampdoria, Bari, Hellas Verona

 kackuj1 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2011
Skąd: Słuspk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2012 21:10    #3013
Szukam jakichs slaby klub z nizszych lig (najlepiej Anglia,Niemcy,Hiszpania i Polska), ktory zeby najlepiej nie mial zadnych sukcesow w przeszlosci i w miare hojny sponsor (lecz bez niego moze sie obejsc)

 Lubie_Placki Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2012 22:14    #3014
Granie średnimi, mocnymi zespołami mnie troche nudzi, gdyż FM chyba troszkę ułatwia rozgrywkę, dlatego poszukuję jakiejś sensacji,
- najlepiej drużyna z niższej, europejskiej ligi, najchętniej widziane kraje: Anglia, Niemcy, Francja, lecz innymi fajnymi klubami nie pogardzę
- jeżeli już pierwsza liga, to na prawdę coś, gdzie będzie się trzeba pomęczyć
- nie pogardzę ciekawą szkółką juniorską
- jakiś budżet transferowy też mile widziany

 marchewa19927 Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2012
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2012 23:20    #3015
Gram Cracovią niewiem co się dzieje mam dobrych piłkarzy na mistrza spokojnie gram 3 sezon i walcze o utrzymanie non stop taktyke mam 4-3-1-2 zmieniałem na inne i też lipa, mój skład BR.Przyrowski OB TORO , Meinz, Żytko, Deleu, POM : rachwał ,ntibazonskiza, suart, SNAJPERZY Bangwong oraz Van der Biezen ,

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2012 23:40    #3016
Marchewa moim zdaniem masz piłkarzy na dolną część tabeli...pokupuj lepszych piłkarzy, popatrz na wolnym, w naszej ekstraklasie, moze jakieś słabsze ligi wczytaj i tam pokupuj tych lepszych. Na razie masz odpowiednie miejsce patrząc na sklad :P i zagraj 4-5-1 powinno się sprawdzić w Polsce :)
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 kosa1333 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 08:22    #3017
@kackul1, Lubie_placki , polecam Wycombe Wanderers, ja gram nimi juz 5 sezon i gram w Premiership, slaby klub z 3 ligi, skazywany na spadek, przy dobrych transferach mozna awansowa. Aa... i klub nie ma
zadnych znaczacych sukcesow, nigdy nie gral w Premiership czy w nPowerchampionship :)

Ja mialem farta gdyz klub przejal jakis nadziany typek, splacil dlugi i dal kase na zawodnikow, klub na poczatku gry jest wart okolo 1 mln£ oraz 5.5mln dlugu ;) na moim save jest wart teraz 55mln przy dobrym prowadzeniu polityki transferowej :)

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 10:14    #3018
Witajcie, czas zagrać drugą poważną i zarazem ostatnią karierę przed wyjściem nowego Football Managera. Poprzednia moja kariera to były sukcesy z Lechią Gdańsk przez kilka sezonów, później Szachtar Donieck 2 sezony(4 niewygrane mecze ligowe przez 2 lata ;D) i wyprowadzenie z dna Newcastle United. Chciałbym, aby polecony przez was klub miał to coś co mnie wciągnie na przynajmniej kilka sezonów i spełniał przynajmniej po części określone warunki:
-ładny herb(tzn. coś w stylu Liverpoolu, a nie HSV)
-ładne koszulki(preferowałbym kolor czerwony, a nie niebieski - jak będzie niebieski nic się nie stanie)
-liga która jest lub może być w niedalekiej przyszłości na dobrym poziomie
-poziom rozgrywkowy - najlepiej 2 liga

 durion Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 11:31    #3019
Chciałbym znaleźć klub, który wciągnie mnie naprawdę na wiele sezonów. Liga mało ważna, aczkolwiek najlepiej mi zawsze szło w angielskiej i polskiej. Najdłuższe moje kariery to albo West Ham zanim spadł do 1 ligi albo Lech Poznań. Chcę od nowa zaznać przyjemności w grze w FM. Oczywiście FM 2012, najnowsze uaktualnienie bazy danych. Moje preferencje wobec klubu:
- średni budżet ( ale tak by dało się coś zrobić)
- liga minimalnie 1, wiadomo max ekstraklasa
- średniej wielkości stadion
- klub najlepiej bez sukcesów, oscylujący według ekspertów wokół miejsc 7-11
- kilku fajnych młodzików, na których mógłbym od razu oprzeć skład.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 12:52    #3020
Zdecydowane pasuje Everton ( budżet nie oszołamia, ale w zime i na drugi sezon już masz ładny hajs), ja na początek 2-giego sezonu dostałem 20 MLN EURO. Młodzi są i to b. dobrzy - Barkley, Rodwell, Fellani, Duffy, Veilios ;).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.