Strona

Liga Mistrzów

 josedratewka Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: Munczen
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2012 21:28    #141
Sam jestem sympatykiem Bayernu grubo ponad 14 lat więc też coś napiszę choć raczej to nie będzie nic odkrywczego.

Generalnie Chelsea nie miała prawa wyeliminować Napoli no ale zebrali się w sobie i dali radę. W pojedynkach z Barcą mieli ogrom szczęścia tak samo jak w meczu z Bayernem. Idiotą jest ten kto twierdzi, że CFC zagrała dobry mecz w defensywie! Trzy karne w trzech meczach, mnóstwo 100% okazji... Tak jak Bayern przyzwyczaił mnie do słabej skuteczności tak dla Sancheza i reszty Katalończyków był to po prostu słaby okres. Porażka z Realem na NC mówi sama za siebie.

Przykro mi bardzo, że Bayern nie wygrał bo był a przynajmniej mógł być to najważniejszy mecz w historii klubu z Monachium. Nieprędko się po tym otrząsnę...

Teraz tylko wzmocnić ławkę rezerwowych i myślę, że będzie tak samo dobrze. Liczę na finał na Wembley. Mam też nadzieję, że takie twory jak Chelsea czy City nie przebiją się dalej jak do 1/4 finału. Stop szejkom i antyfutbolowi.

Pozdrawiam i no ofence.

edit. Aha jeszcze ktoś coś wspominał o fuksie Bayernu w meczach z Realem. Żart?

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 24.05.2012 o godz. 21:32

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2012 21:36    #142
[quote="bugi42"]LOL, gdzie tak napisałem?[/quote]

Wydaje mi się, że można wyciągnąć takie wnioski z Twoich wcześniejszych wypowiedzi.

Bardzo bym prosił o nie pisanie mi, że wygrywa ten kto strzeli więcej goli. Zaskoczę was, wiedziałem o tym wcześniej.

[quote]Tutaj nie sposób nie zauważyć, że Guardiola zajechał piłkarzy, co się oczywiście odbije na ich formę w kolejnych latach.[/quote]

Tutaj pozwolę się nie zgodzić. Na większość sezonu wypadło trzech piłkarzy : Villa, Fontas i Afellay. W połowie sezonu dołączył do nich Abidal. Powracające problemy zdrowotne Adriano, Xaviego i Puyola. Do tego wyjątkowo łamliwy Alexis ( z Messiego zrobili cyborga to i znim się uda :) ), forma Pedro, która myślę nie wymaga komentarza. Pique też przez dłuższy czas kopał się po czole. Swoją drogą odliczając bramkarzy tylko 3 piłkarzy Barcelony nie było kontuzjowanych w tym sezonie! Patrząc obiektywnie na poziom ich pecha w tym sezonie to powinni walczyć z Malagą o Ligę Mistrzów. Mimo tego wszystkiego byli o jednego karnego od finału LM. Następny sezon będzie ciekawy, tym bardziej, że Real nie śpi...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.05.2012 o godz. 21:37

 Daniel_on Partyzant

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.04.2008
Skąd: Gorzów Wlkp.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2012 12:06    #143
Mówicie o 'anty-futbolu' i mówcie sobie dalej. Według was Chelsea miała obowiązek grać otwarta piłkę żeby dostać 3:0 z Barceloną, tak jak większość jej poprzednich rywali? Właśnie nie! Mieli obowiązek wyciągnąć wnioski z wcześniejszych meczy Barcelony i zrobić wszystko żeby wygrać. Wynik jest wynik i czasu nie cofniemy, słusznie czy nie, ale to The Blues są mistrzami Europy ;-P
Osobiście uważam tez że Barca swoją pozycję w Europie i świecie zawdzięcza głównie Messiemu. Wiem wiem że futbol to gra zespołowa, jednak zabrać im faceta który miał udział w połowie strzelonych przez nich bramek i... no właśnie i co wtedy?

Co do Bayernu... zagrali za słabo i tyle, z resztą cały sezon grali poniżej oczekiwań i na prawdę trzeba się głęboko zastanowić, czy z perspektywy całego sezonu, to nie Real bardziej zasługiwał na zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Widzieliście wzmocnienia Chelsea? Hazard, Hulk (czekamy na oficjalne potwierdzenia) no i Marin. Oni chcą obronić zdobyty tytuł i zdecydowanie widzę ich w gronie faworytów.

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 20:57    #144
FC Dudelange wyeliminowało Red Bull Salzburg. O.O Tego się nie spodziewał w real world. :D
http://www.sport(...)any.html
Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 Denis Van der... Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 21:14    #145
Dlatego futbol jest piękny,bo nie przewidywalny

 bojan123 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2011
Skąd: Rańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 23:46    #146
może Orest wprowadzi zespół WKS do LM było by pięknie i dziwnie bo z czarnogórcami grali jak patałachy:)

 Kiksonlfc Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2012 01:05    #147
Mogę się pochwalić, że oglądałem ten mecz, i szczerze powiedziawszy Dudelange nie wyglądało jak drużyna z Luksemburga czy innego San Marino. Fakt, głupie błędy im się przytrafiały czasami i w końcówce wybijali te piły jak najdalej, ale grali niezłą piłkę :) Szkoda, że taki sukces osiągnęli już bez Gruszczyńskiego :D

 bojan123 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2011
Skąd: Rańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2012 02:52    #148
Wolał Polskę ale potem znowu Luksemburg choć już nie ten poziom:D

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2012 15:57    #149
Każdy cios zadany któremukolwiek Red Bullowi jest przeze mnie ciepło przyjmowany :) Najbardziej to się pewnie ucieszył Maribor

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.07.2012 o godz. 15:58

meglio fascista che frocio

 bojan123 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2011
Skąd: Rańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2012 19:37    #150
a jak Luksemburczycy awansują do 4 rundy?:D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.