Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2012 18:11    #8461
[quote="bercik_lb"]Może ktoś polecić świetnych skrzydłowych na prawą i lewą stronę? Szybcy z kapitalnymi dośrodkowaniami. Z góry dzięki za pomoc.[/quote]

Schelotto na prawą stronę, do wyjęcia za darmo, jak gram ze skrzydłowymi to zawsze go biorę.

[quote="sawery"]Ja natomiast szukam gotowego napastnika do gry, o roli środkowy napastnik lub kompletny napastnik... 3 sezon, klub to bvb, do 30 mln euro[/quote]

Jak grasz z cofniętym napastnikiem to Giuseppe Rossi jest najlepszym 'purchasable' zawodnikiem na tą pozycję w grze, ale na środkowym i kompletnym też daje radę. Paloschi w sumie też da radę.

 lavstorant Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2012 23:10    #8462
Panowie potrzebuję pomocy;)
Zaczynam znowu grę od początku Man City i potrzebuję pomocy, chciał bym poprawnie wzmocnić ten skład co jest odraz posprzedawać zbędnych zawodników. Gdy grałem wcześniej prawie 3 sezony to kupiłem takich zawodników jak: Alphonse Areola(Bramkarz), Glen Jonhson(Obrońca), Gareth Bale(Obrona/pomoc), Luis Suarez(Napastnik)-którego po roku chyba sprzedałem, Daniel Struridge(Pomoc) też nie miał zbytnio miejsca w składzie,Rodriguez James(pomoc), oraz Iker Hernandez(Napastnik). Teraz pytanie kogo ściągnac na nowo, a kogo nie. Kogo byście sprzedali z oryginalnego składu Man City, nie dałem screena jak skład wygl bo coś nie mogę ani klawisz "print"+ ctrl+v nie działa w paincie wrzuca mi screena pulpitu a nie gry i też Alt+F9 mi nie działa. Pamiętam,że lewa obrona słaba była albo prawa już nie pamiętam. Z góry dzięki za pomoc!!!
Gra: FM 12
Czas: Początek lipca 2011r
Fundusze: hah, ile Bozia dała na początek ok 251mnl chyba

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.06.2012 o godz. 23:18

 AdiLDZ Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2012 00:12    #8463
1. Kompletnie nie rozumiem jak można grać taką drużyną jak City. Spokojnie można nic nie zmieniać i wygrywać wszystko po kolei.
2. Można podpowiedzieć jakiegoś zawodnika czy coś, ale jeżeli Ty chcesz, żebyśmy Ci dokładnie powiedzieli kogo sprzedać, kogo kupić, to jaki to ma sens?

Pozdro

 lavstorant Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2012 00:28    #8464
1. Można ja to robię z nudów gram City choć jestem kibicem United, ale grałem wcześniej kilka miesięcy temu United i po prostu już mi się znudziło i trochę małe fundusze.
2. Tak chodzi mi o to, że byście pomogli mi tą drużynę ogarnąć, jak macie możliwość to w swoim fm zobaczcie standardowy(bez jakiś transferów) skład i pomóżcie mi kogoś kupić a kogoś sprzedać.
Pamiętam,że któraś ze stron obrony była do wzmocnienia chyba prawa bo na lewą przychodzi Clichy. Ale wy to lepiej ogarniecie ode mnie. AA zostawiłem Teveza jak coś w składzie...ale to nie znaczy,że nie jest na sprzedaż...Z góry thxx

 lazarus Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.02.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2012 10:20    #8465
Pozwolicie ze sie odniosę do wypowiedzi .
!.Oczywiście że można grać City . Jeden lubi mieć multum kasy i wygrywać wszystko ,inny grać w lidze regionalnej w Niemczech i nie mieć zadnych pieniędzy na starcie .To jest właśnie piękne w FMie . Można różnorodnie prowadzić swoje kariery .
2. Tak jak kolega wyżej nie popieram Twojego pomysłu . To Twoja rozgrywka ,Ty masz określone preferencje taktyczne ,jednych piłkarzy lubisz,drugich nie . Takie posty w stylu ;" Pomóżcie mi sprzedać/kupić pół drużyny " to jest chodzenie na latwiznę . Ja czy inny forumowicz na pewno mógłby Ci kogoś polecić na jedna ,dwie pozycje ale ostateczny wybór i tak należy do Ciebie . Pomyśl ,poszukaj piłkarz którzy TOBIE będe odpowiadać . Bo tak jak mówie ,każdy ma inne gusta co do piłkarzy .
Pozdro i sorry że taki elaborat .

 marcin_pam Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2012 11:03    #8466
Witam wszystkich. Gram Piastem Gliwice. Aktualnie drugi sezon, w pierwszym awansowałem do ekstraklasy i po rundzie jesiennej jestem 2 ze stratą punktu do Lecha. Brakuje mi b.dobrego snajpera. Owszem mam Jurado, ale to nie jest to. Potrzebuje w miarę szybkiego napastnika z dobrym wykończeniem. Cena do 1 mln euro, jednak najlepiej zamknąć w okolicach 500 tyś euro. Zastanawiam się także nad skrzydłowymi, z jednej strony Ostrowski, z drugiej Podgórski. Przydałby się także chociaż jeden, który prezentowałby zdecydowanie lepszy poziom..w końcu walczę o mistrza! Wiadomo, że ciężko będzie bo nie każdy chce przejść do naszej Ekstraklasy. Pozdrawiam

 Morethri Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2012 13:17    #8467
[quote="lavstorant"]Panowie potrzebuję pomocy;)
Zaczynam znowu grę od początku Man City i potrzebuję pomocy, chciał bym poprawnie wzmocnić ten skład co jest odraz posprzedawać zbędnych zawodników. Gdy grałem wcześniej prawie 3 sezony to kupiłem takich zawodników jak: Alphonse Areola(Bramkarz), Glen Jonhson(Obrońca), Gareth Bale(Obrona/pomoc), Luis Suarez(Napastnik)-którego po roku chyba sprzedałem, Daniel Struridge(Pomoc) też nie miał zbytnio miejsca w składzie,Rodriguez James(pomoc), oraz Iker Hernandez(Napastnik). Teraz pytanie kogo ściągnac na nowo, a kogo nie. Kogo byście sprzedali z oryginalnego składu Man City, nie dałem screena jak skład wygl bo coś nie mogę ani klawisz "print"+ ctrl+v nie działa w paincie wrzuca mi screena pulpitu a nie gry i też Alt+F9 mi nie działa. Pamiętam,że lewa obrona słaba była albo prawa już nie pamiętam. Z góry dzięki za pomoc!!!
Gra: FM 12
Czas: Początek lipca 2011r
Fundusze: hah, ile Bozia dała na początek ok 251mnl chyba[/quote]

Neymar(N), Kyle Walker(OP), Raphael Varane(OŚ), Ganso(OPŚ), Alexis Sanchez(OPP), Edinson Cavani(N), Marcelo/Lahm(OL), Toni Kroos(PŚ)

 AdiLDZ Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2012 16:58    #8468
[quote="lavstorant"]Panowie potrzebuję pomocy;)
Zaczynam znowu grę od początku Man City i potrzebuję pomocy, chciał bym poprawnie wzmocnić ten skład co jest odraz posprzedawać zbędnych zawodników. Gdy grałem wcześniej prawie 3 sezony to kupiłem takich zawodników jak: Alphonse Areola(Bramkarz), Glen Jonhson(Obrońca), Gareth Bale(Obrona/pomoc), Luis Suarez(Napastnik)-którego po roku chyba sprzedałem, Daniel Struridge(Pomoc) też nie miał zbytnio miejsca w składzie,Rodriguez James(pomoc), oraz Iker Hernandez(Napastnik). Teraz pytanie kogo ściągnac na nowo, a kogo nie. Kogo byście sprzedali z oryginalnego składu Man City, nie dałem screena jak skład wygl bo coś nie mogę ani klawisz "print"+ ctrl+v nie działa w paincie wrzuca mi screena pulpitu a nie gry i też Alt+F9 mi nie działa. Pamiętam,że lewa obrona słaba była albo prawa już nie pamiętam. Z góry dzięki za pomoc!!!
Gra: FM 12
Czas: Początek lipca 2011r
Fundusze: hah, ile Bozia dała na początek ok 251mnl chyba[/quote]
Hulk, Moussa Sissoko, Kwadwo Asamoah, Neymar, Hazard, Lucas Moura, Ganso, Gotze, M'Vila, ter Stegen

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.06.2012 o godz. 17:00

 Aciel Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2012 17:26    #8469
Zimowe okienko w 2013 roku. Wolverhmapton (mistrz Anglii). Potrzeba mi skrzydłowych (zarówno prawa jak i lewa strona). Najlepiej aby byli szybcy, dobre podania, drybling i wykończenie w okolicach 13 lub wyżej. Gram tradycyjnym 4:4:2, więc typowi OPP/OPL odpadają.
Cena? Do 18kk za każdego z nich. Za lewego ewentualnie może być 20kk.

 lavstorant Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 01:44    #8470
[quote="lazarus"]Pozwolicie ze sie odniosę do wypowiedzi .
!.Oczywiście że można grać City . Jeden lubi mieć multum kasy i wygrywać wszystko ,inny grać w lidze regionalnej w Niemczech i nie mieć zadnych pieniędzy na starcie .To jest właśnie piękne w FMie . Można różnorodnie prowadzić swoje kariery .
2. Tak jak kolega wyżej nie popieram Twojego pomysłu . To Twoja rozgrywka ,Ty masz określone preferencje taktyczne ,jednych piłkarzy lubisz,drugich nie . Takie posty w stylu ;" Pomóżcie mi sprzedać/kupić pół drużyny " to jest chodzenie na latwiznę . Ja czy inny forumowicz na pewno mógłby Ci kogoś polecić na jedna ,dwie pozycje ale ostateczny wybór i tak należy do Ciebie . Pomyśl ,poszukaj piłkarz którzy TOBIE będe odpowiadać . Bo tak jak mówie ,każdy ma inne gusta co do piłkarzy .
Pozdro i sorry że taki elaborat .[/quote]

Spoko rozumiem, ładnie to ująłeś ,że każdy ma inny gust inne zainteresowania. Ja tak jak mówiłem gram city tylko dla tego bo ma dużo kasy nie traktuje gry w fm jakoś emocjonalnie czy też bardzo tą grą się przejmuję, gram by zabić czas
i dlatego ,że lubię ligę angielską.
2. Tak chodzi mi, o pomoc w wzmocnieniu składu+ waszym zdaniem sprzedaż zbędnych zawodników. Wolał bym młodszych mniej może doświadczonych ale rozwijających się piłkarzy niż 27,28 czy 30latków ze statusem gwiazdy który chce zarabiać 250tyś tygodniowo;d. Na początek może obronę wzmocnić bo zmiennika bramkarza to kupie właśnie tego Alphonse Areola się dobrze zapowiada chyba,że macie jakieś inne propozycje? Kogo byście "usunęli" z obrony a kogo byście zostawili oraz czy warto ściągnąć do City Bale bo on zarówno gra w pomocy jak i w obronie ale Tottenham ost razem chciał 60mln za niego;d Może Marcelo na lewą flankę o ile uda mi się go wykupić z Realu. A co myślicie o takim piłkarzu jak Sime Vrsaljko(Chorwacja) on jest prawa flanka, a na lewą jak nie Marcelo, ani Bale to może Domenico Criscito( Włochy). Teraz pytanie kogo sprzedać, Może Zabaleta?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.