Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 lavstorant Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 01:46    #8471
[quote="AdiLDZ"][quote="lavstorant"]Panowie potrzebuję pomocy;)
Zaczynam znowu grę od początku Man City i potrzebuję pomocy, chciał bym poprawnie wzmocnić ten skład co jest odraz posprzedawać zbędnych zawodników. Gdy grałem wcześniej prawie 3 sezony to kupiłem takich zawodników jak: Alphonse Areola(Bramkarz), Glen Jonhson(Obrońca), Gareth Bale(Obrona/pomoc), Luis Suarez(Napastnik)-którego po roku chyba sprzedałem, Daniel Struridge(Pomoc) też nie miał zbytnio miejsca w składzie,Rodriguez James(pomoc), oraz Iker Hernandez(Napastnik). Teraz pytanie kogo ściągnac na nowo, a kogo nie. Kogo byście sprzedali z oryginalnego składu Man City, nie dałem screena jak skład wygl bo coś nie mogę ani klawisz "print"+ ctrl+v nie działa w paincie wrzuca mi screena pulpitu a nie gry i też Alt+F9 mi nie działa. Pamiętam,że lewa obrona słaba była albo prawa już nie pamiętam. Z góry dzięki za pomoc!!!
Gra: FM 12
Czas: Początek lipca 2011r
Fundusze: hah, ile Bozia dała na początek ok 251mnl chyba[/quote]
Hulk, Moussa Sissoko, Kwadwo Asamoah, Neymar, Hazard, Lucas Moura, Ganso, Gotze, M'Vila, ter Stegen[/quote]

spoko zobacze ile mi kasy starczy;d P.S dla mnie Neymar jest przereklamowany;d

 AdiLDZ Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 09:03    #8472
Sissoko + Asamoah, przekozacki środek pomocy, szczególnie to City będzie pasował idealnie.
Vrsaljko ma ekstra potencjał, ale do City za słaby będzie na teraz. Zamiast Marcelo może Lahm?

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 17:06    #8473
Znacie może ciekawych w miarę dobrych grajków do reprezentacji Czarnogóry? I nie chodzi mi o graczy takich jak Vucinic, Vukcevic, Jovetic, Savic czy Delibasic (bo tych panów zna chyba większość fanów piłki kopanej, którzy w miarę ogarniają nacje z bałkanów :P). Głównie chodzi mi o boki obrony i bramkarza, ale jak znacie zawodników na inne pozycje to walcie śmiało :D
PS. Będę grać swoją taktyką, w której nie ma skrzydłowych pomocników. Jest to 4-3-3 z DM-jako rygiel i dwoma CM obok siebie :D
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 lavstorant Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 17:46    #8474
[quote="AdiLDZ"]Sissoko + Asamoah, przekozacki środek pomocy, szczególnie to City będzie pasował idealnie.
Vrsaljko ma ekstra potencjał, ale do City za słaby będzie na teraz. Zamiast Marcelo może Lahm?[/quote]


Lahm ma 28 czy 29 lat ak dla mie za dużo, z 3,4 lata wczesniej;d

 Aciel Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 17:47    #8475
[quote="Aciel"]Zimowe okienko w 2013 roku. Wolverhmapton (mistrz Anglii). Potrzeba mi skrzydłowych (zarówno prawa jak i lewa strona). Najlepiej aby byli szybcy, dobre podania, drybling i wykończenie w okolicach 13 lub wyżej. Gram tradycyjnym 4:4:2, więc typowi OPP/OPL odpadają.
Cena? Do 18kk za każdego z nich. Za lewego ewentualnie może być 20kk.[/quote]

 lavstorant Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 17:55    #8476
Kupieni: Sime Virsaljko, Yan M'Vila, Aly Cisoko, Marc Ter Stegen, oraz HULK;]
Sprzedani:Santa Ruz, Yaya Toure
Wypożyczenie; Adam Johnson

Próbuję sprzedać Kolo Toure ale na razie brak chętnych.
Marcelo,Hazard,Benzema,Asamoha nie udało mi się ich ściągnąć bo chcą za nich ogromne pieniądze typu 50mnl albo i więcej.

Budżet płacowy wynosi obecnie 34mnl
Jakieś jeszcze realne propozycję transferu/wypożyczenia/sprzedaży zawodnika?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.06.2012 o godz. 18:08

 lavstorant Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 18:17    #8477
[quote="lavstorant"]Kupieni: Sime Virsaljko, Yan M'Vila, Aly Cisoko, Marc Ter Stegen, oraz HULK;]
Sprzedani:Santa Ruz, Yaya Toure
Wypożyczenie; Adam Johnson

Próbuję sprzedać Kolo Toure ale na razie brak chętnych.
Marcelo,Hazard,Benzema,Asamoha nie udało mi się ich ściągnąć bo chcą za nich ogromne pieniądze typu 50mnl albo i więcej.

Budżet płacowy wynosi obecnie 34mnl
Jakieś jeszcze realne propozycję transferu/wypożyczenia/sprzedaży zawodnika?[/quote]

Pytanie co sądzicie o takiej wyjściowej 11: Joe Hart,2x OŚ- Lescot,Kompany, BWO lewy- Cisokho, BWO prawy-Virsjalko
2X ŚP: Silva,M'Vila
Lewy Skrzydłowy : Nasri
Prawy Skrzydłowy: Hulk
2X Napastnik: Aguero, Tevez

 kuba1996 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.06.2012
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 19:26    #8478
Poszukuje :
- 2 napastników,
- środkowego obrońce,
- środkowego pomocnika,
Do Academicy Coimbra najlepiej jak by mogli przyjść z wolnego transferu po sezonie 2011/12
FM12

 Kamilag Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 20:14    #8479
potrzebuje bramkarza do 1 skladu do Tottenhamu oraz napastnika

 Morethri Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 20:14    #8480
[quote="lavstorant"]Pytanie co sądzicie o takiej wyjściowej 11: Joe Hart,2x OŚ- Lescot,Kompany, BWO lewy- Cisokho, BWO prawy-Virsjalko
2X ŚP: Silva,M'Vila
Lewy Skrzydłowy : Nasri
Prawy Skrzydłowy: Hulk
2X Napastnik: Aguero, Tevez[/quote]

Proponuję wymianę Lescota na Hummelsa albo Sakho, oraz Teveza na Cavaniego

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.