Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 Limak123 Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Świętochłowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 20:48    #8481
na napastnika do totenhamu polecam oczywiście Lewego, także Bony Wilfired, Welitton, Doumbia.

 lavstorant Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 23:06    #8482
[quote="Morethri"][quote="lavstorant"]Pytanie co sądzicie o takiej wyjściowej 11: Joe Hart,2x OŚ- Lescot,Kompany, BWO lewy- Cisokho, BWO prawy-Virsjalko
2X ŚP: Silva,M'Vila
Lewy Skrzydłowy : Nasri
Prawy Skrzydłowy: Hulk
2X Napastnik: Aguero, Tevez[/quote]

Proponuję wymianę Lescota na Hummelsa albo Sakho, oraz Teveza na Cavaniego[/quote]

Kurcze ale będę miał co raz mniej Anglików w składzie;d a co do Cavaniego no zobaczymy może w przyszłym sezonie zobaczymy jak Tevez bd się sprawował;d

 sasialdo10 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 23:17    #8483
Genoa- 2 sezon
Lis pola karnego do 15MLN
ŚO- do 5-10MLN(Najlepiej Włoch(Jeszcze lepiej młody Włoch)
Mam Astoriego już i szukam kogoś kto zagra u jego boku.
Mam nadzieje że starczy na transfery, najwyżej bd na 48 miechów w ratach brał.

 marcin_pam Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 09:31    #8484
[quote="marcin_pam"]Witam wszystkich. Gram Piastem Gliwice. Aktualnie drugi sezon, w pierwszym awansowałem do ekstraklasy i po rundzie jesiennej jestem 2 ze stratą punktu do Lecha. Brakuje mi b.dobrego snajpera. Owszem mam Jurado, ale to nie jest to. Potrzebuje w miarę szybkiego napastnika z dobrym wykończeniem. Cena do 1 mln euro, jednak najlepiej zamknąć w okolicach 500 tyś euro. Zastanawiam się także nad skrzydłowymi, z jednej strony Ostrowski, z drugiej Podgórski. Przydałby się także chociaż jeden, który prezentowałby zdecydowanie lepszy poziom..w końcu walczę o mistrza! Wiadomo, że ciężko będzie bo nie każdy chce przejść do naszej Ekstraklasy. Pozdrawiam[/quote]

Ponawiam:)

 szamansamozlo Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 10:43    #8485
[quote="sasialdo10"]Genoa- 2 sezon
Lis pola karnego do 15MLN
ŚO- do 5-10MLN(Najlepiej Włoch(Jeszcze lepiej młody Włoch)
Mam Astoriego już i szukam kogoś kto zagra u jego boku.
Mam nadzieje że starczy na transfery, najwyżej bd na 48 miechów w ratach brał.[/quote]

Paloschi?

Ja mam inne pytanie.
jak sprzedac jak najdrozej zawodnika? Rywale zawsze sprzedaja cianiasow za grube miliony, a moi grajkowie odchodza za grosze.

 Goffer Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: Inowrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 11:48    #8486
Czy macie na oku jakiś dobrych zawodników którzy są free agentami ? Chciał bym ich sprowadzić do Zawiszy Bydgoszcz. pozycja nie gra roli.

 Best7 Partyzant

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: Frysztak
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 12:06    #8487
[quote="marcin_pam"][quote="marcin_pam"]Witam wszystkich. Gram Piastem Gliwice. Aktualnie drugi sezon, w pierwszym awansowałem do ekstraklasy i po rundzie jesiennej jestem 2 ze stratą punktu do Lecha. Brakuje mi b.dobrego snajpera. Owszem mam Jurado, ale to nie jest to. Potrzebuje w miarę szybkiego napastnika z dobrym wykończeniem. Cena do 1 mln euro, jednak najlepiej zamknąć w okolicach 500 tyś euro. Zastanawiam się także nad skrzydłowymi, z jednej strony Ostrowski, z drugiej Podgórski. Przydałby się także chociaż jeden, który prezentowałby zdecydowanie lepszy poziom..w końcu walczę o mistrza! Wiadomo, że ciężko będzie bo nie każdy chce przejść do naszej Ekstraklasy. Pozdrawiam[/quote]

Ponawiam:)[/quote]

Zobacz Ertona Fejzullahu. U mnie w RB Lipsk ( 3 liga niemiecka) w 26 spotkaniach strzelił 29 goli. A na skrzydłowego polecam Marka Strestika.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.06.2012 o godz. 12:14

 Szczechu Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 17:23    #8488
w pierwszym sezonie do Wolves szukam :
lewy obrońca do ok 22-23 lat nie musi być odrazu do pierwszego składu ale perspektywiczny oraz młodego napastnika. cena za obu do 10mln ojro :)
z góry dzięki za propozycje :D

 dawidhiguain Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 17:43    #8489
Napoli 1 Sezon
Szukam:
Schodzących napastników (Skrzydłowych)
ŚPO
ŚP
ŚP Obrona
Każdy gdzieś do 20-30 MLN
Nie mówię że kupię odrazu wszystkich za 20-30 MLNale pomyślę już o transferach w 2 i 3 sezonie.
Potrzebuje po prostu jakiś fajnych zawodników do obserwacji :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.06.2012 o godz. 17:44

 Kox Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 18:00    #8490
Genua:
Cathcart, jeśli koniecznie musi być Włoch to Camproese jedynie przychodzi mi na myśl, dawno nie miałem styczności z Serie A :)
Jeszcze Rugani, na przyszłość.
Niby jest też Ogbonna, nie polecam, raz nie przyszedł na trening, tak jego kariera w Interze dobiegła końca.

Wilki:
Jay Rodriguez, Bas Dost, Sanogo.
Ostrzolek, i tego Ogbonnę spróbuj.

Napoli:
Hulk, Schurlle.
Dzagoev, Gylfi Sigurdsson(znajdź sobie po imieniu), Wilian( na skrzydle również gra bajecznie).
Felipe Anderson, Verratti, Jenssen, Strootman.
Asamoah(Udine), Jali, Kara .

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.