Zawodnicy - szukam / kupię / wypożyczę, Sztab szkoleniowy - szukam

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2012 22:10    #8571
Gram PSG. W pierwszej drużynie mam 3 napastników. Ten trzeci (Marokańczyk, którego nazwiska ciągle zapominam) nie ma prawie szans na grę, a ma dopiero 24 lata. Nie chcę hamować jego kariery, więc zamierzam go sprzedać, a w jego miejsce kupić jakieś starszego zawodnika, który z czasem zostanie zastąpiony wychowankiem. Kogo polecacie? Ważne, żeby był u schyłku kariery (max 4 lata od jej końca) i żeby dość dobrym zawodnikiem. Cena nie gra roli, bo żadnego drogiego napastnika w tym wieku nie znajdę.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2012 10:12    #8572
Gram Legią, najnowsza łatka. Poszukuję napastnika z dobrym wykończeniem, który będzie się nadawać do taktyki do gry jednym napastnikiem. Cena maksymalnie 300k euro.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2012 10:24    #8573
Sprawdź czy Crespo chce.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2012 10:46    #8574
Crespo byłby zainteresowany, ale za dużo chcę zarabiać, więc odpada. Chciałem Velikonje, ale nie jest zainteresowany.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Cams Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2012 13:28    #8575
Za niedługo lipiec, powoli zaczynają się eliminacje do europejskich pucharów i człowiek, jako naiwna istota nadal żyje nadzieją, że zobaczymy w końcu w LM klub z Polski. Po tegorocznych niepowodzeniach reprezentacji trzeba jednak lekko się zabezpieczyć i choć trochę umilić sobie życie.
I stąd prośba do Was - dość ogólna. Poszukuję ciekawych zawodników do polskiej Ekstraklasy. Ważne aby sam kopacz był zainteresowany grą na naszych boiskach. Pozycja dowolna. Jeszcze lepiej jakby to byli piłkarze, którzy sprawdzili się w Waszych drużynach i byli jednymi z jasnych punktów, może nie stojącej na zbyt wysokim sportowo poziomie, jednak bliskiej sercu lidze.
FM12, początek rozgrywki

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.06.2012 o godz. 13:32

 mariaczi123 Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2012 13:49    #8576
Witam gram w fm 11 leeds united 3 sezon, 1 sezon w najwyzszej klasie rozgrywkowej o dziwo walcze o srodek tabeli
poszukuje mlodych solidnych skrzydlowych po obu stronach ktorzy poprowadza klub do sukcesow
jeszcze moze kogos kto bedzie w napadzie dobrze wspolpracowal z yaya sanogo.

 patryk_augustow Młody aktywista

Postów: 437
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2007
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2012 14:04    #8577
[quote="Cams"]Za niedługo lipiec, powoli zaczynają się eliminacje do europejskich pucharów i człowiek, jako naiwna istota nadal żyje nadzieją, że zobaczymy w końcu w LM klub z Polski. Po tegorocznych niepowodzeniach reprezentacji trzeba jednak lekko się zabezpieczyć i choć trochę umilić sobie życie.
I stąd prośba do Was - dość ogólna. Poszukuję ciekawych zawodników do polskiej Ekstraklasy. Ważne aby sam kopacz był zainteresowany grą na naszych boiskach. Pozycja dowolna. Jeszcze lepiej jakby to byli piłkarze, którzy sprawdzili się w Waszych drużynach i byli jednymi z jasnych punktów, może nie stojącej na zbyt wysokim sportowo poziomie, jednak bliskiej sercu lidze.
FM12, początek rozgrywki[/quote]

Brazylijski napastnik - Osvaldo. Na początku gry ma ok.21-23 lat. Dałem 750 000 € w ratach. Gra u mnie cały czas. W każdym sezonie min. 25 bramek w lidze + coś w pucharach. Razem z Arkiem Milikiem tworzą bardzo skuteczny duet.

Dejan Trajkovski - lewy obrońca. Wygryzł Pejovica ze składu. Solidny, równy grajek. Nie schodzi poniżej 7 w przekroju całego sezonu.
"Świat wiele się zmieni, gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w*******i"

 ElFideo Wróg ludu

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
26.06.2012 14:08    #8578
[quote="Cams"]Za niedługo lipiec, powoli zaczynają się eliminacje do europejskich pucharów i człowiek, jako naiwna istota nadal żyje nadzieją, że zobaczymy w końcu w LM klub z Polski. Po tegorocznych niepowodzeniach reprezentacji trzeba jednak lekko się zabezpieczyć i choć trochę umilić sobie życie.
I stąd prośba do Was - dość ogólna. Poszukuję ciekawych zawodników do polskiej Ekstraklasy. Ważne aby sam kopacz był zainteresowany grą na naszych boiskach. Pozycja dowolna. Jeszcze lepiej jakby to byli piłkarze, którzy sprawdzili się w Waszych drużynach i byli jednymi z jasnych punktów, może nie stojącej na zbyt wysokim sportowo poziomie, jednak bliskiej sercu lidze.
FM12, początek rozgrywki[/quote]

Najlepiej jakbys gral na updacie bartekr u niego jest duzo bardzo utalentowanych i tanich co chca grac na naszych boiskach. nawet z PA ponad 160
ale bez tego tez moga byc dobrzy, ale nie sprawdzałem. Polecam:
Maxime Lestienne, Michy Batshauyi, Pablo Mouche(za 90 tysiecy euro do kupienia w genie jest napisane ze jest jak Ruud van nistelrooy), Ibrahima Toure, Zargo Toure, Rainford Kalaba, Ivan Tomecak, Cheick Diarra, Bello Korfamata, Celso Borges

Mialem niektorych w Lechu mowa o Lestienne, Michym Mouche czy Tomecak, naprawde sa swietni! Za Tomecaka dałem 1 mln ojro, za Michiego 80 tysi ojro, za Maxa Lestienne 300 tysi i zs Mouche jak wyzej 90 tysi ojro. Reszte mialem w Warcie ktora gralem bardzo krotko, warto ich kupic bo rozwijaja sie bardzo dobrze, wystarczy zobaczyc w genie, Bello Korfamata chce przyjsc do 1 ligi dalem za niego 100 tysiecy euro a potencjal jak Filippo Inzaghi albo Ruud Van Nistelrooy(roznie jest napisane):D

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 26.06.2012 o godz. 14:11

CR7

 ElFideo Wróg ludu

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
26.06.2012 14:11    #8579
patryk, a z jakiej druzyny ten osvaldo? Bo bym sobie go do Lecha zakupil :D
CR7

 patryk_augustow Młody aktywista

Postów: 437
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2007
Skąd: Augustów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2012 14:15    #8580
http://scree(...)/nedgins

Caera, nie wiem jak na nowszych łatkach.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.06.2012 o godz. 14:16

"Świat wiele się zmieni, gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w*******i"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.