Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 L.U.C Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 12:00    #3211
Ale mam dylemat kim grac :) Zastanawiam sie nad wznowieniem gry Malaga jednak liga hiszpanska mnie nie kreci proponowaliscie Holandie ktora tez mnie nie kreci chociaz jest to kopalnia talentow moze zdecyduje sie na Chorwacje :)

Który z Chorwackich klubów ma duzy budzet i nie jest faworytem w lidze ?

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 12:33    #3212
co do budzetow to sie nie znam, ale zobacz Hajduk Split. I tak polecałbym ci Lecha, mi się nimi zawsze dobrze gra, ale to dlatego że z Poznania jestem. Może też byś zagrał miejscową drużyną, a jak nie masz to tej której kibicujesz
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 L.U.C Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Skąd: Świdnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 13:11    #3213
Man Utd. - za łatwo Śląsk Wrocław mi sie znudził z lokalnych to Polonia Świdnica ale nie ma zawodnikow w bazie ;] jest 3 wiec nie ma to sensu.

 AleCzemuNie Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 14:33    #3214
A ja bym ci proponował Partizan Belgrad-Fajny klub,młoda kadra,minus jest taki że rywalizacja w lidze mała,ale można sobie w LM powalczyć

 alexison99 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2012
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 17:49    #3215
[quote="L.U.C"]Ale mam dylemat kim grac :) Zastanawiam sie nad wznowieniem gry Malaga jednak liga hiszpanska mnie nie kreci proponowaliscie Holandie ktora tez mnie nie kreci chociaz jest to kopalnia talentow moze zdecyduje sie na Chorwacje :)

Który z Chorwackich klubów ma duzy budzet i nie jest faworytem w lidze ?[/quote]

Sprawdz sobie RNK Split i Slaven Belgrad

 GrzegorzK Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 17:57    #3216
Nie mam pomysłu na gre. Do tej pory grałem głównie dużymi, lecz nie wielkimi klubami z dobrych lig (Fiorentina, Sevilla, Schalke, Monpelier) A teraz oglądam sobie kariere Szkarłatnego Leona i bardzo spodobała mi się rozgrywka słabymi klubami z średnio-słabych lig - polacanie coś ?? - z wyjątkiem klubu Leona ( Pacos de Fereira )

 alexison99 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2012
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 18:08    #3217
[quote="GrzegorzK"]Nie mam pomysłu na gre. Do tej pory grałem głównie dużymi, lecz nie wielkimi klubami z dobrych lig (Fiorentina, Sevilla, Schalke, Monpelier) A teraz oglądam sobie kariere Szkarłatnego Leona i bardzo spodobała mi się rozgrywka słabymi klubami z średnio-słabych lig - polacanie coś ?? - z wyjątkiem klubu Leona ( Pacos de Fereira )[/quote]

Sprobuj sobie Dundee Utd., Herenveen, Metalist Charków i Vitoria Guimaraes

 Denis Van der... Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 18:19    #3218
Witam mam problem, chcę znaleźć radość z gry ponownie ... 20-letnia kariera jednym klubem

Wymagania:
Liga obojętna,ale musi być 7-osobowa ławka rezerwowych, może być nawet z najsilniejszych lig
Zarząd klubu na początku nie stawia sporych wymagań typu walka o tytuł,zwycięstwo, sprzyja rozwojowi
Status klubu zawodowy
Najlepeij w Europie,ale mogą byc inne kontynenty

Mam nadzieję, że pomożecie ...

 Sadurb777 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2012
Skąd: aaa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 19:22    #3219
Witam eFeManiaków ;) Zacząłem swoją przygodę w FM12 klubem Wisła Płock (Polska 1. Liga) - podobał mi się ogromnie, ponieważ: miał ogromny jak na swoją ligę stadion, w miarę dobrych piłkarzy, niezłe finanse i przede wszystkim od jakiś 10 lat jego krzywa wyników w lidze ciągnęła się pod kątem ~45 stopni w dół. Media prognozowały 10. miejsce w lidze, ale klub miał potencjał i z "taktyką idealną", czyli 4-3-1-2 moje pierwsze 4 mecze były wygrane z wynikami typu 4:0, 5:2, 3:1 (a faworytem wcale nie byłem). Niestety głupota wzięła górę, ponieważ po przeczytaniu kilku poradników z tej strony, postanowiłem zacząć jeszcze raz, tym razem robiąc wszystko za mojego asystenta, przebudować sztab szkoleniowy (czego zwykle nie robię) itp. Usunąłem save, zacząłem od nowa no i teraz już jakoś mi nie idzie, nie mam serca do tego klubu. Po prostu to pierwsze wrażenie znikło i nawet nie mam ochoty tym grać.

Po tym długim wstępie wreszcie część główna: szukam klubu z 2/3 ligi jakiegokolwiek kraju (patrz koniec), który mimo dużego potencjału jest słabo oceniany. Moim celem jest stworzenie ze swojego managera takiej światowej gwiazdy, że ludzie będą nazywać ulice moim imieniem. Nieważne czy zrobię to w 5, 10, czy 20 sezonów. Chcę z nieznanego managera zrobić narodowego bohatera. Taki "American Dream" (jak w głupich filmach familijnych gdzie nieznana szkolna drużyna wygrywa finał zdobywając 2 punkty w ostatniej sekundzie meczu) :D

Co do krajów, to wołałbym jakieś słabsze, bo np. co z tego że awansuję w 1 sezonie z adelante do BBVA (Hiszpania) skoro zaraz potem spadnę z powrotem, dziękując facerollom typu FCB czy RM.

Podsumowanie:
- dobra/świetna sytuacja finansowa
- duży stadion i tutaj uwaga: jeśli klub będzie miał stadion który ma 50 miejsc (i to stojących), ale po 1-2 sezonach będzie mnie stać na budowę nowego, porządnego, to również świetnie
- potencjał w graczach (mile widziani gracze w wieku <25 lat, z ambicjami)
- niskie prognozy mediów
- to akurat niekoniecznie, ale fajnie by było gdyby pasował do jednej z 2 taktyk, które widziałem w poradnikach i bardzo mi się spodobały: 4-3-1-2 czyli Kyler, lub 4-2-3-1 czyli Diament.
- również niekonieczne, ale mile widziane słabe ligi, czyli NIE Hiszpania, Włochy, Anglia itp.

Z góry dzięki za każdą pomoc.

#edit
Jednak przemyślałem to i w sumie to kraj jest bez znaczenia, także powinno być łatwiej ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.06.2012 o godz. 19:34

 jkbscg Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2011
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2012 20:21    #3220
Mogę Ci polecić klub Inter Turku z Finlandii. Co prawda są w ekstraklaskie finlandzkiej, a nawet biją się o awans do europejskich pucharów z HJK Helsinki, możesz też spróbować awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z Serie B wybrałbym Brescie. Dobrzy zawodnicy, młodzi, finanse dobre. Możesz wybrać klub węgierski ZTE ( stąd Lech pozyskał Rudnevsa). Ten zespół w tym sezonie spadł do drugiej ligi z ostatniego miejsca. Zawodnicy przeciętni/dobrzy, ale młodzi.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.