To ma być fizjoterapeuta?

 olfeusz Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2005
Skąd: ?šliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2005, 19:54    Pytanie
Grając sobie At. Madrid mój zawodnik nabawił się kontuzji mięśnia w czasie meczu. Po meczu miał pauzować 5 dni. Wziołem raport fizjoterapełty i ten powiedział, że powinien tym się zająć specjalista i wróci do gry za tydzień wysałem go na rehabilitacje i wróci za...... 3 TYGODNIE! To dlaczego fizjoterapeuta gadał, że za tydzień? Przez to nie mam mojego podstawowego prawego obrońcy na mecz z Valenicą i Lyonem.

 Disaster Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2005
Skąd: Krak??w
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2005 22:00    #1
Kurcze niech mi ktos wyjasni ta sprawe. Bo nie wiem czy dobrze rozumiem ze mozna wyslac zawodnika na rehabilitacje lub do specjalisty w FM 05?? Gram i gram i nigdzie tego nie widzialem.

 Victor Valdes Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2005 22:38    #2
Tak, można wysłać zawodnika na rechabilitacje. Po prostu gdy któryś z twoich zawodników zostanie kontuzjowany musisz poprosić jednego ze swych fizjoterapeutów o raport i wtedy on mówi czy powinno się wysłać zawodnika na rechabilitacje czy też nie. Jeśli tak, to u zawodnika (gdzieś w "czynnościach" danego gracza) powinna pojawić się opcja wyślij na rechabilitacje.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2005 11:21    #3
Poslanie zawodnika na rehabilitacje nie zawsze skutkuje przedluzeniem okresu leczenia. Okres jaki zawodnik spedza na rehabilitacji ( nie mylic z operacja i rehabilitacja po niej, liczana w miesiacach) to maksimum miesiac. Jesli fizjo uzna, ze zawodnik do gry wroci za tydzien lub dwa to po wyslaniu na rehabilitacje moze sie zdarzyc, ze ten okres wydluzy sie o tydzien lub dwa. Ale jesli poczatkowo fizjo powie nam, ze zawodnik bedzie pauzowal dajmy na to 4 tygodnie, ale uwaza ze powinien urazem zajac sie specjalista, to z duza doza prawdopodobienstwa mozemy zalozyc, ze po wyslaniu zawodnika na rehablitacje okres "niebytu" sie SKROCI !!! Czyli z 4 tygodni zrobi sie np 3 lub nawet 2 tygodnie. Nie mialem zbyt wielu operacji w klubie dlatego tego aspektu nie przeanalizowalem, ale za lzejsze kontuzje recze glowa ;-).

 olfeusz Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2005
Skąd: ?šliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2005 11:23    #4
No wiem, że wróciłby za tydzień jak bym go nie wysłał, ale zawsze jak ktoś ma kontuzję to jak się pytam fizjoterapeyt to mówi ile będzie na tej fizjoterapii. Zawsze tak miałem.

 olfeusz Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2005
Skąd: ?šliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2005 11:49    #5
Dzięki za pomoc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.