Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Czeris Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 11:00    #2
Jaki klub polecacie dla nowicjusza , troszkę pykam już sobie w FM, ale nic specjalnego jeszcze nie osiągnąłem, Dlatego też proszę o klub w którym będzie dość łatwo , nie chodzi mi też Barcelonę, ani Real. Coś dla nowicjusza.(Ligi Niemiecka, Angielsa, Francuska, ewentualnie Włoska).

 Gudi9 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 11:46    #3
Witam.
Poleca ktoś Palermo?? Jaki ma ten klub budżet??
Widzę że w klubie kilku utalentowanych zawodników m.in Abel Hernandez, Munoz czy Josip Ilicic.

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 12:01    #4
[quote="Czeris"]Jaki klub polecacie dla nowicjusza , troszkę pykam już sobie w FM, ale nic specjalnego jeszcze nie osiągnąłem, Dlatego też proszę o klub w którym będzie dość łatwo , nie chodzi mi też Barcelonę, ani Real. Coś dla nowicjusza.(Ligi Niemiecka, Angielsa, Francuska, ewentualnie Włoska).[/quote]

Niemcy: Leverkusen, Dortmund, Schalke
Anglia: Arsenal, Liverpool, Tottenham
Francja: Lille, Marsylia, Montpellier, PSG, Sochaux

Każdym z tych klubów rozgrywka będzie przyjemna, niezbyt wymagająca, ale jakoś szczególnie łatwo na miarę Barcy czy Realu też nie powinno być. Omijałbym Niemcy, bo łatwo zdominować ligę. Ja bym wziął Sochaux, od groma talentów, trochę trudniej wygrać ligę, bo jest to klub najsłabszy z całej tej listy.

[quote="Gudi9"]Witam.
Poleca ktoś Palermo?? Jaki ma ten klub budżet??
Widzę że w klubie kilku utalentowanych zawodników m.in Abel Hernandez, Munoz czy Josip Ilicic.[/quote]

Nie wiem jaki mają budżet, ale polecam ze względu na ligę włoską i Hernandeza. Dopóki nie zaczniesz na serio dominować, liga jest na prawdę wyrównana. No i włoskie kluby jakoś dziwnie daleko zachodzą w Europie, praktycznie co sezon, u mnie Serie A już kilka lat temu wyprzedziła Primera Division i ma 4.5* reputacji. No i grasz na Sycylii. Możesz sobie wkręcić, że mafia Cię zatrudniła :)

[quote="Brt"]Klub z Włoch? z niższczych lig, o dużym potencjale i możliwości szybkich awansów ?[/quote]

Pro Vercelli - 7 krotni mistrzowie Włoch, możesz pobawić się w przywracanie chwały. Poza tym.. Pescara ? Mają Verrattiego. Empoli też ciekawy skład. Sampdoria ze względu na Poliego, Palombo, nawet Voltę.

[quote="chris000"]Dowolna NIŻSZA liga europejska.
Najlepiej żeby był to klub z dobrymi finansami, dużym stadionem i dobrymi piłkarzami :)[/quote]

Real Oviedo. ŻADEN klub w 3. lidze nie ma takiego stadionu.
http://1.bp.(...)dium.jpg

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 27.07.2012 o godz. 12:07

 Gudi9 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 12:25    #5
[quote]Nie wiem jaki mają budżet, ale polecam ze względu na ligę włoską i Hernandeza. Dopóki nie zaczniesz na serio dominować, liga jest na prawdę wyrównana. No i włoskie kluby jakoś dziwnie daleko zachodzą w Europie, praktycznie co sezon, u mnie Serie A już kilka lat temu wyprzedziła Primera Division i ma 4.5* reputacji. No i grasz na Sycylii. Możesz sobie wkręcić, że mafia Cię zatrudniła :)
[/quote]

na transfery 7,5mln przy założeniu zakończenie sezonu w górnej połowie tabeli, 8,5mln jeśli będzie awans do EL.
świetni grajkowie są tutaj ;] z wolnego zatrudniłem przed chwilą Drenthe na lewe skrzydło.
Przydałby się ktoś jeszcze na prawe i wszystko jest bo środek pola znakomity, obrona również.
Można jeszcze Borubara z wolnego na bramkę wziąć ;d
Cesna w pierwszym sparingu 7-0 ograna ;p

myślałem wcześniej jeszcze nad Fenerbahce ale...

PS: kupiłem Nainggolan'a za 12,5 i wygrałem 4-2 z Atletico Madryt ;d

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.07.2012 o godz. 12:39

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 12:47    #6
Na prawą bierz Schelotto. W zimie na Bosmanie dostępny. U mnie w 2017 roku wart 18 milionów o ile dobrze pamiętam. Świetny skrzydlak.

 krzan20 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 13:00    #7
Ponawiam:
Szukam klubu z niższych lig europejskich. Najlepiej zespół, który jest bliski spadku.

Gram na najnowszej(21.07.2012) aktualizacji Bartekr'a.
Amen

 Gudi9 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 13:05    #8
Portsmouth klub bliski upadku z League One.

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 15:19    #9
Grał ktos kilka sezonów West Hamem? Przyjemna rozgrywka?

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 15:53    #10
Nie grałem, ale widziałem zachęcający skrin.
http://www.fm-ba(...)b966.jpg

 krzan20 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 08:52    #11
[quote="Gudi9"]Portsmouth klub bliski upadku z League One.[/quote]

A coś jeszcze, Anglia mi nie pasuje.
Amen

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.