Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 11:29    #3511
Górnik, Jagiellonia. (Damn i ja idę do klasy humanistycznej -.-). :D

 domiinnho10 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 11:59    #3512
Dzięki wielkie

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 12:48    #3513
Witam,

po 15-sto letniej karierze w jednym klubie i wygraniu z nim wszystkiego, szukam jakiegoś urozmaicenia rozgrywki. Myślałem o reprezentacji, lecz szansę na objęcie mojej wymarzonej(rep. Portugalii) dostanę najwcześniej za rok, a może i nie, gdyż selekcjoner trzyma się na posadzie już 6 lat. To samo z reprezentacjami młodzieżowymi. Inne reprezentacje jak i inne kluby nie wchodzą w grę, gdyż w założeniu ma to być kariera a'la Ferguson. Niestety, liga portugalska robi się nudna, gdy uda się zdominować największe firmy(FC Porto, Benfica, Sporting Lisbona), więc jestem w kropce.

Myślę nad rozpoczęciem nowej kariery. Niestety nie mam pomysłu jakim klubem/reprezentacją zagrać. Mam kilka ogólnych zarysów jak powinna wyglądać moja nowa kariera, ale potrzebuję Waszej pomocy!

Opcja pierwsza:
Kariera średnim klubem na innym kontytnetcie.
Z tego co pamiętam, nigdy nie grałem kariery poza Europą, dlatego ciekawi mnie ten kierunek rozgrywki. Niestety, kompletnie nie orientuję się w realiach piłki "pozaeuropejskiej". Myślę o Ameryce Południowej(Brazylia, Argentyna). Klub jakiego szukam powinien być krajowym średniakiem, bez długów, z małą ilością zawodników, oraz z dobrą infrastrukturą sportową(dobra baza, obiekty młodzieżowe, stadion min. 20 tyś.). Byłoby miło gdyby miał bogatą historię(najlepiej ponad stuletnią) oraz niski poziom wynagrodzeń(max 20 tyś zł na tydzień).

P.S. Jeśli rozpocznę karierę w Ameryce Południowej, jakie konfiguracje powinienem wybrać(jakie ligi, baza danych)?

Druga opcja:
Kariera obieżyświata.
Nigdy nie rozpocząłem kariery jako bezrobotny. Ta opcja jest chyba jeszcze ciekawsza, gdyż opiera się na kompletnie innym sposobie rozgrywki(budowanie kariery menadżera, a nie klubu/reprezentacji). Tą kariere zamierzam rozpocząć jako kompletnie nieznany menadżer jakiejś ogórkowej drużyny(obojętnie skąd), by piąć się coraz wyżej w hierarchii(obejmować coraz to lepsze kluby) i wygrać znaczące trofeum na kontynencie. Po wygraniu np. Ligi Mistrzów UEFA, mam zamiar przenieść się na inny kontynent, by tam wygrać jakiś znaczący puchar i tak do momentu aż wygram znaczący puchar na każdym kontynencie. Potem to samo zrobię z reprezentacjami.

Jakie konfiguracje lig i bazy danych powinienem wybrać, by przebyć tą karierę?

Proszę o pomoc!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Gekon Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 13:24    #3514
[quote="domiinnho10"]Witam, szukam ciekawego klubu z polskiej T-M Ekstraklasy. Nie chcę zespołów z czołówki tj. Legia, Wisła, Lech, Polonia i Śląsk. Liczę na wasze doświadczenie z gry polskim klubem. Nie chcę dużo wygasających kontraktów, troszeczkę gotówki i ciekawą rozgrywkę. Z góry dzięki.
PS. Nie Baski, tylko Baskowie ;p[/quote]

Moze GKS Belchatow albo Zaglebie Lubin?

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 14:06    #3515
Panowie proszę ratujcie mnie. Cały przyszły tydzień muszę spędzić w domu więc chciałbym zacząć nową karierę. Szukam klubu z dobrym słładem, spokojnymi finansami, przyzwoitym stadionem. Cały czas nie mogę się zdecydować : Newcastle (dobry skład, b.dobre finanse), HSV , Palermo, Torino, Wolfsburg, Parma, Napoli, Betis? . Sam nie wiem. Wiecie chodzi mi o takiego średniaka ale takiego gdzie jest dobry skład i sam stworzę do niego taktykę ( jakimś wielki taktykiem nie jestem ), gdzie będę mógł bezproblemu kupić i wychować sobie takich zawodników jak Piatti, Kjear,Kalouda,Marvin Angulo, Stancu.... Gram (narazie chciałbym) FM2008 8.0.2
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Igor8 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 14:30    #3516
Ja również nie mogę się zdecydować. Chcę pograć średnim klubem z przyzwoitymi finansami i ciekawymi zawodnikami. Który z następujących klubów polecacie? (FM 2012 z uaktualnieniem składów)
Sampdoria
Saint Etienne
Montpellier
Real Sociedad
Sochaux
Monaco
Hoffenheim
Palermo
Genoa
Feyenoord
Gladbach

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 14:45    #3517
[quote="Zymon"]Panowie proszę ratujcie mnie. Cały przyszły tydzień muszę spędzić w domu więc chciałbym zacząć nową karierę. Szukam klubu z dobrym słładem, spokojnymi finansami, przyzwoitym stadionem. Cały czas nie mogę się zdecydować : Newcastle (dobry skład, b.dobre finanse), HSV , Palermo, Torino, Wolfsburg, Parma, Napoli, Betis? . Sam nie wiem. Wiecie chodzi mi o takiego średniaka ale takiego gdzie jest dobry skład i sam stworzę do niego taktykę ( jakimś wielki taktykiem nie jestem ), gdzie będę mógł bezproblemu kupić i wychować sobie takich zawodników jak Piatti, Kjear,Kalouda,Marvin Angulo, Stancu.... Gram (narazie chciałbym) FM2008 8.0.2[/quote]

Bierz Napoli. Świetna rozgrywka, zarząd daje Ci cel minimalny Górna polowa tabeli, a możesz sporo namieszać takim składem. Masz świetnego Hamsika i bramkostrzelnego Cavaniego.

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 14:48    #3518
[quote="domiinnho10"]Witam, szukam ciekawego klubu z polskiej T-M Ekstraklasy. Nie chcę zespołów z czołówki tj. Legia, Wisła, Lech, Polonia i Śląsk. Liczę na wasze doświadczenie z gry polskim klubem. Nie chcę dużo wygasających kontraktów, troszeczkę gotówki i ciekawą rozgrywkę. Z góry dzięki.
PS. Nie Baski, tylko Baskowie ;p[/quote]

Również polecam Ci Górnik. Na najnowszy update masz 100 tyś na transfery, a możesz paru dobry zawodników z wolnego ściągnąć. Na napad możesz wziąć Ebiego Smolarka. Z chęcią przyjdzie. Na obronę Bosacki, też bardzo chętnie przyjdzie. Masz sporo zawodników którzy za free przyjdą.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 14:51    #3519
qAd. dzięki ale chyba Ci się FM-y pomyliły. Cavani w FM2008 jest w Palermo. Mi chodzi o FM2008 a nie o fm2012.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 16:09    #3520
@Zymon w 2008 weź Palermo albo HSV. Palermo ma kilku dobrych graczy, którzy znaleźliby miejsce w lepszych klubach, a z tego co się orientuje powinneś dostać około 10 mln na transfery. HSV od razu możesz walczyć o mistrzostwo, tylko że chyba mało kaski dostaniesz. Napewno wymienieni przez Ciebie zawodnicy będą chcieli przyjść do obydwu klubów.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.