Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 16:33    #2
Szukam klub którym gra się przyjemnie, klub z górnej części tabeli. Musi mieć kilku dobrych grajków, może [ale nie musi] grać w pucharach europejskich. Budżet min. 10 mln euro. FM 2012 uaktualnienie 21.07.12.
Liga Angielska,
Liga Niemiecka,
ewentualnie Liga Włoska i Hiszpańska.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.07.2012 o godz. 16:35

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 16:36    #3
OK dzięki wielkie. Wybieram HSV , liga Włoska za mocna na początek, i te ograniczenia przy transferach. Składzik HSV miodzio : van der Vaart, Kompany, Mathijsen, Nigel de Jong.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 trolololo Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:11    #4
Szukam klubu na wiele lat rozgrywki. (aż do nowego FM)
Chciałbym klub z mocnej ligi gdzie kluby będą się rozwijały równie dobrze jak ja i po kilku latach wciąż będę miał godnych rywali. (I liga, max. II)
Chciałbym klub tak mniej więcej ze środka tabeli. Klub który ma albo dobre pieniądze na wzmocnienia(8-15 mln euro) albo gotowy skład który nie wymaga wielkich wzmocnień.

 Igor8 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:21    #5
Nie mogę się zdecydować. Chcę pograć średnim klubem z przyzwoitymi finansami i ciekawymi zawodnikami. Który z następujących klubów polecacie? (FM 2012 z uaktualnieniem składów)
Sampdoria
Saint Etienne
Montpellier
Real Sociedad
Sochaux
Monaco
Hoffenheim
Palermo
Genoa
Feyenoord
Gladbach

 Gekon Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:52    #6
[quote="Igor8"]Nie mogę się zdecydować. Chcę pograć średnim klubem z przyzwoitymi finansami i ciekawymi zawodnikami. Który z następujących klubów polecacie? (FM 2012 z uaktualnieniem składów)
Sampdoria
Saint Etienne
Montpellier
Real Sociedad
Sochaux
Monaco
Hoffenheim
Palermo
Genoa
Feyenoord
Gladbach[/quote]

Sochaux. Maja boskich mlodziakow.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:54    #7
[quote="Igor8"]Nie mogę się zdecydować. Chcę pograć średnim klubem z przyzwoitymi finansami i ciekawymi zawodnikami. Który z następujących klubów polecacie? (FM 2012 z uaktualnieniem składów)
Sampdoria
Saint Etienne
Montpellier
Real Sociedad
Sochaux
Monaco
Hoffenheim
Palermo
Genoa
Feyenoord
Gladbach[/quote]

Montepillier lub Gladbach bardzo perspektywiczne zespoły

 wolf011 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2012
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 18:16    #8
[quote="qAd."]Szukam klub którym gra się przyjemnie, klub z górnej części tabeli. Musi mieć kilku dobrych grajków, może [ale nie musi] grać w pucharach europejskich. Budżet min. 10 mln euro. FM 2012 uaktualnienie 21.07.12.
Liga Angielska,
Liga Niemiecka,
ewentualnie Liga Włoska i Hiszpańska.[/quote]


Spróbuj Palermo.
Gram nimi i 5miejsce w tabeli, PE i PW (puchar Włoch i Europy wygrany). Z holenderskiej polecam Vitesse. Z hiszpańskiej Almerie w miarę ciekawy skład ale z kasą krucho.

 giallorosso Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Kraina Absurdu
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 18:18    #9
[quote="huntelaar"]Montepillier lub Gladbach bardzo perspektywiczne zespoły[/quote]

To samo można powiedzieć o Genoi. :)
Destro, Papasthatopoulos, Perin, Antonelli i wielu innych .

Polecam.

 Gudi9 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 18:40    #10
[quote="wolf011"][quote="qAd."]Szukam klub którym gra się przyjemnie, klub z górnej części tabeli. Musi mieć kilku dobrych grajków, może [ale nie musi] grać w pucharach europejskich. Budżet min. 10 mln euro. FM 2012 uaktualnienie 21.07.12.
Liga Angielska,
Liga Niemiecka,
ewentualnie Liga Włoska i Hiszpańska.[/quote]


Spróbuj Palermo.
Gram nimi i 5miejsce w tabeli, PE i PW (puchar Włoch i Europy wygrany). Z holenderskiej polecam Vitesse. Z hiszpańskiej Almerie w miarę ciekawy skład ale z kasą krucho.[/quote]

Ja również polecam Palermo. Po 13 kolejkach jestem na pierwszym miejscu z 36pkt, przegrałem tylko z Interem.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 18:42    #11
[quote="Gudi9"][quote="wolf011"][quote="qAd."]Szukam klub którym gra się przyjemnie, klub z górnej części tabeli. Musi mieć kilku dobrych grajków, może [ale nie musi] grać w pucharach europejskich. Budżet min. 10 mln euro. FM 2012 uaktualnienie 21.07.12.
Liga Angielska,
Liga Niemiecka,
ewentualnie Liga Włoska i Hiszpańska.[/quote]


Spróbuj Palermo.
Gram nimi i 5miejsce w tabeli, PE i PW (puchar Włoch i Europy wygrany). Z holenderskiej polecam Vitesse. Z hiszpańskiej Almerie w miarę ciekawy skład ale z kasą krucho.[/quote]

Ja również polecam Palermo. Po 13 kolejkach jestem na pierwszym miejscu z 36pkt, przegrałem tylko z Interem.[/quote]

No dobra.. też polecam Palermo, w pierwszym sezonie miałem 4 miejsce, a teraz po 11 kolejkach tracę 5 pkt do lidera :). Poza tym jest duet Miccoli - Hernandez, Balzaretti, Acquah, Munoz, Labrin, Prestia - talenty :).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.