Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 19:02    #3531
Szukam klubu z dosyć młodą kadra , pozycja w lidze do 7 miejsca może być druga liga , ale musi być klub jednym z faworytem do awansu do następnej ligi . Budżet dosyć wysoki .

 konon94 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 10:33    #3532
[quote="rexkor88"]Szukam klubu z dosyć młodą kadra , pozycja w lidze do 7 miejsca może być druga liga , ale musi być klub jednym z faworytem do awansu do następnej ligi . Budżet dosyć wysoki .[/quote]

Monaco?

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 11:07    #3533
Trolololo polecam Malage. Trochę kaski, nawet niezły skład i można szybko walczyć o mistrzostwo.
Igor8 tobie polecam Real Sociedad. Pożądny skład można nawet o Europe się bić.
rexkor88 - Deportivo La Coruna. Niedawno mistrz Hiszpanii teraz Liga Adalante. Kaski sporo, oczywiście jak na warunki 2. ligowca i skład dobry. Guardado masz jeszcze.
Wyszło trochę hiszpańsko. ;)
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 Gekon Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 11:07    #3534
[quote="rexkor88"]Szukam klubu z dosyć młodą kadra , pozycja w lidze do 7 miejsca może być druga liga , ale musi być klub jednym z faworytem do awansu do następnej ligi . Budżet dosyć wysoki .[/quote]

Blackburn, Wolves.

 exeter_city Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 11:51    #3535
1.SZukam klubu którego właścicielami są chojni szejkowie, magnaci itd. którzy rzucą kasą.
2. Klub który nie walczy o mistrzostwo i nie ma już super kadry.
Myślałem o Maladze. Dużo kasy rzucają podczas sezonów ? Na start 20 mln czyli tak co roku ? Polecicie jeszcze inne w miarę bogate zespoły ? Odpadają MAnchester united i city, milan, Barcelona, Real Madryt.

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 11:56    #3536
[quote="exeter_city"]1.SZukam klubu którego właścicielami są chojni szejkowie, magnaci itd. którzy rzucą kasą.
2. Klub który nie walczy o mistrzostwo i nie ma już super kadry.
Myślałem o Maladze. Dużo kasy rzucają podczas sezonów ? Na start 20 mln czyli tak co roku ? Polecicie jeszcze inne w miarę bogate zespoły ? Odpadają MAnchester united i city, milan, Barcelona, Real Madryt.[/quote]
Huddersfield Town ma co sezon naprawdę dużo kasy. Ja przyszedłem do nich jakoś w połowie sezonu jak spadali z Championship to dostałem 30 mln juro, a po awansie do Barclays prawie 50 :)

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 13:52    #3537
W 2012 nie grałem Malagą to nie wiem ile jest tam kaski. Za to kadrę masz dobrą. W 2011 przy celu "Górna połowa tabeli" dostałem 9 mln euro, teraz dostałbyś trochę więcej.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 kosa1333 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 19:23    #3538
exeter_city może Vitesse, Liverpool FC, Andży , Newcastle, Tottenham :]

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012 12:44    #3539
Witam !
Chciałbym zacząc karierę jakimś średniakiem/bijącym się o pierwsze 5 miejsc zespołem. Fajnie jakby miał już puchary ale nie musi. Moje wymagania to a.)duży budżet - żeby coś powyżej 8mln na transfery b.)zespół po maks. kilku zakupach pasował do taktyki 4-5-1 lub 4-1-2-3 (chodzi o taktyki Kofloka i Grid System z Fm Scout) c.) odpada liga francuska i niemiecka. Chyba najbardziej interesuje mnie Seria A i ciekawe wydają się Portugalska i Eredevisie. No i mógłbym kiedyś spróbować angielskiej, ale denerweuję mnie że żeby coś tam wygrać to trzeba rywalizować z 5 super mocnymi zespołami .

 wolf011 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2012
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012 12:48    #3540
[quote="Bobilo"]Witam !
Chciałbym zacząc karierę jakimś średniakiem/bijącym się o pierwsze 5 miejsc zespołem. Fajnie jakby miał już puchary ale nie musi. Moje wymagania to a.)duży budżet - żeby coś powyżej 8mln na transfery b.)zespół po maks. kilku zakupach pasował do taktyki 4-5-1 lub 4-1-2-3 (chodzi o taktyki Kofloka i Grid System z Fm Scout) c.) odpada liga francuska i niemiecka. Chyba najbardziej interesuje mnie Seria A i ciekawe wydają się Portugalska i Eredevisie. No i mógłbym kiedyś spróbować angielskiej, ale denerweuję mnie że żeby coś tam wygrać to trzeba rywalizować z 5 super mocnymi zespołami .[/quote]

Spróbuj może : Napoli, Palermo, Udinese

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.