Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 shift90 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012 12:52    #3541
@ Bobilo
Polecam Vitesse! Budżet na start ok 10-11mln. Z dobrymi transferami i taktyką 4-5-1 wywalczyłem podwójną koronę w pierwszym sezonie. Zarząd chętnie zgadza się na rozbudowę bazy treningowej. W 2 sezonie już mam planowaną 2 rozbudowę i wykup stadionu. Prezes co jakiś czas dorzuca do "portfela" klubu. To tyle co na razie zobaczyłem. Myślę, że jest jeszcze więcej plusów. Także polecam

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012 13:16    #3542
Ile za stadion?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 krzan20 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012 13:20    #3543
Szukam klubu z niższych lig europejskich(nie licząc Anglii) dostępnych w FM 2012

Będę grał na najnowszej aktualizacji bartekr'a
Amen

 jkbscg Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2011
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012 14:20    #3544
Polecam ze swojego doświadczenia dwa kluby. Nie dla poszczególnych osób, ale dla wszystkich.
Pierwszy zespół to Zagłębie Lubin. Dobrzy piłkarze. Mistrzostwo Polski już w 1 sezonie.
Deugi zespół to FC Heidenheim z 3.Bundesligi. Klub dobry. Na półmetku pierwszego sezonu jestem 1. Wygrałem z faworytem rozgrywek- Karlsruhe 5:1. Przegrałem tylko dwa mecze. Gra mi się zajebi***e. Patrick Mayer z 18 golami 1 w tabeli strzelców. Skład bardzo młody jeden z młodszych w lidze. Jeszcze raz polecam FC Heidenheim. Ten zepół jest dla tych co z drużyny 3 ligowej chcą zrobić potęgę europejską.

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012 16:33    #3545
Hmm zastanawia mnie Napoli i to Vitesse ;). Tylko nie wiem jak to jest w Holandii ze składem bo zupełnie nie znam Eredevisie oprócz Ajaxu. A jak w Vitesse jest z reputacją ? Jakiej klasy piłkarze byliby skłonni tam przejść ?

 AleCzemuNie Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012 19:43    #3546
Mam 2 prośby,bo zastanawiam się nad dwoma kierunkami:

1-Azja-Może mi ktoś polecić jakiś klub z którejś z Azjatyckich lig(Gram na dodatku Asian Leauge z tej strony więc wybór jest większy,ale podstawowe ligi też wchodzą w gre)-Chce klub który będzie walczył o azjatyckie puchary :P

2-Węgry,Bośnia,Czarnogóra,Litwa(ew.jakieś inny ligi ze Wschodu lub z Bałkanów)-Warunek?Przynajmniej średniak w kraju którym będę mógł powalczyć o europejskie puchary :)

Im więcej klubów tym lepiej,chciałbym mieć spory wybór,z góry dziękuje :)

 avaRt Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 11:16    #3547
poleci ktoś jakiś klub z Europy który ma sporo wychowanków, nie mam wymagań co do renomy i budżetu na transfery.
przy okazji grał ktoś rezerwami, np Castillą czy Barcą B?
nie można jak normalnie grać w tej samej lidze co pierwszy zespół?
jak ktoś grał to niech napisze coś więcej na ten temat, dzięki z góry :)

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 11:22    #3548
Sochaux ma chyba wychowanków ;p. Bilbao (ale tutaj możesz tylko Baskami), ja nie grałem, ale awansować nie możesz.

 karimjaro Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 12:10    #3549
Grał ktoś Betis Sevilla ? Mają duży stadion, na starcie 13 mln zł na transfery przewidywania mediów 17 miejsce, oczekiwania na sezon minimum środek tabeli według zarządu. Jak sprawuje się ta drużyna ? Da się po 2-3 sezonach powalczyć o jakiej puchary europejskie ?

 Mirkowski Partyzant

Postów: 159
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2008
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 12:18    #3550
Ja polecam Leeds United, Leicester City, Newcastle United, Bristol City i Portsmouth. Leeds, Leicester i Bristol może nie mają góry pieniędzy ale można dobrych grajków za tanie pieniądze do tych klubów kupić, zarząd chętnie zainwestuje w max 2 obiekty w ciągu roku, warunek jeden - musicie dobry bilans finansów utrzymać (jakoś :p). Newcastle znany klub, trochę kasy do PL ma no i nie ma problemu z rozbudowaniem jakiś obiektów. Portsmouth tu już trochę inna historia, 3-4miesiące temu grałem karierę tym klubem, przypadkiem bym awansował do PL ale kombinowałem jak się da i zostałem w Champ. Na początku 0 kasy i ciężko z kontraktami, jednak niektórzy gracze na poziomie Champ przejdą i zrobią niezłą jazdę w lidze, to samo niektórzy zawodnicy z Ports, w drugim sezonie mamy już coś kasy, więcej sponsorów, kontrakty lepsze można zaoferować i klub rozbudowywać. Mile widziany jest jakiś klub patronacki! :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.