Strona

Transfery - plotki i nie tylko

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 16:45    #91
Co sądzicie o transferze Nelsona Valdeza do Valencii?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 15.08.2012 o godz. 16:48

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 16:49    #92
Akurat mam 5 dni wolnego w pracy wiec moge sobie pozwolic na gre w fma:) Masz racej Dempsey zajebisty sezon zagrał,ale nie wiem czy by sie przyjał w Liverpoolu..Zreszta Adam tez w Blackpool byl zajebisty a w Liverpoolu obnizyl loty,ale i tak mi sie jego gra podoba. Obejrzalem praktycznie wszystkie mecze jakie mialem okazje w Premiership i twierdze,ze Adam bardziej pasuje do Liverpoolu. Dempsey Jest ofensywnym a Adam jednak pracuje w defensywie.Oczywiscie uwielbiam patrzec na gole,ale tez fascynuje sie gra defensywna.
Nie wiem jak Brendan bedzie chcial grac,bo nie ogladalem sparingow Liverpoolu.Jesli sie zdecyduje na gre typowym OPŚ to Dempsey bylby wzmocnienie,ale zauwaz ze jest jescze Henderson,ktory nie mial udanego sezonu,ale mam nadzieje,ze mu sie uda odblokowac i bedzie gral na miare mozliwosci:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.08.2012 o godz. 16:51

 Adaminho12 Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 16:59    #93
Adam nie będzie miał miejsca aby zmieścić się w składzie jak będzie Sahin a i już trudno mu się złapać.
"twierdze,ze Adam bardziej pasuje do Liverpoolu" hehehe teraz pojechałeś...
człowiek który umie tylko lage i kose, gdy okazja do podania prostopadłego to on kółka kręci, BR zamierza grać po ziemi więc Adam do tego nie pasuje, i tak w ogóle za słaby jest na taki zespól.

" Masz racej Dempsey zajebisty sezon zagrał" http://www.trans(...)577.html
Dempsley to gwarancja co najmniej 10+ goli i kilku asyst

" Dempsey Jest ofensywnym a Adam jednak pracuje w defensywie"
Dempsley jest bocznym napastnikiem więc jest bardzo potrzebny LFC , Adam natomiast jak ująłeś pracuje w defensywie a przecież LFC ma już Lucasa Leive, Joe Allena

OPŚ? Jakie OPŚ
4-3-3 A Henderson w rotacji będzie

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 15.08.2012 o godz. 17:05

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 17:06    #94
Take,ale Lucas moze doznac tfu tfu tfu kontuzji tak jak w poprzednim.Moj błąd,bo zapomnialem o Sahinie,ze moze przejsc.Jezeli przejdzie to tak widze Adama jako rezerwowego. Boczny napastnik to takze Suarez,o ile Borini bedzie grał,bo z tego co wiem Caroll siedzie w WHU,a nie sadze zeby Suarez grał na szpicy.No i mam nadzieje ze Gerrard zagra sezon cały i bardzo dobry,bo to tez wazne.Pewnie Downing bedzie grał,za ktorym nie przepadam..Ile on mial asyst w poprzednim sezonie? 2?moze..A to jak na skrzydlowego za malo a 20mln funtow poszlo lekka reka na niego. Na Srodek pomocy jescze jest mlodziutki JONJO Shelvey,ktory moze byc nowym Gerrarde:)

 Adaminho12 Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 17:09    #95
Adam niech jak najszybciej odejdzie

LFC będzie tak grać
Reina
Johnosn-Agger-Skrtel-Enrique
Allen-Lucas
Gerrard
Downing-Borini-Suarez

do Rotacji Henderson i Jojno

do odstrzału jak pisałem Adam,Carroll, Cole, Doni,

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 15.08.2012 o godz. 17:10

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 17:14    #96
Coraz bardziej mnie przekonujesz co do tego Adama,ale jednak pozostawił bym go na ławce.Zobaczymy co Caroll pokaze w WHU,jest mlody wiec moze sie rozwinie w Newcastle grał Świetnie.
Za Downing ewentualnie Dempsey jak mowiles..A gdzie Sahin? Mialby gracz ławe o ile przyjdzie?

Mam nadzieje,ze Liga mistrzow w nastepnym sezonie bedzie,bo na mistrza nie licze,ale jak Mou powiedzial,ze za czasow Brendan wróci dawny Liverpool to mnie to bardzo ucieszylo:)

Pamietam jak miałem łzy szczescie jak Dossena lobował Van Der Sara na 1:4 dla Liverpoolu na Old Trafford:) I fajnie koszulki mieli:)

 Adaminho12 Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 17:18    #97
jeden problem Carroll nie chce iść do WHU
Jak Sahin przyjdzie to bądź za Gerrarda lub Allena do rotacji wiadomo Gerrard już nie jest najmłodszy
i jak on przyjdzie, to w końcu LFC będzie miało w środku pola nie tylko ilość ale i jakość

A Adam ma zostać aby dalej psuć okazje do prostopadłego podania? czy może aby blokować karierę Jojno lub Hendersonowi

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 17:27    #98
Daleki rezerwowy..Bledem bylo sprzedanie Kuyta,ale jakos to bedzie.Zawsze zostawial pluca na boisku.
To problem Carolla w takim razie bedzie,bo nie pogra sobie za bardzo,chyba ze w pucharze albo na ostatnie 5 minut meczu.

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 18:16    #99
Bardzo ciekawa sytuacja zdarzyła się na linii kupna przez Juventus napastnika. A mianowicie jedna z wiarygodnych portali informuje, że Llorente dogadał się z Juve i podpiszę kontrakt na 4 lata i będzie zarabiał 3,5MLN euro na sezon + bonusy. Zaś mniej wiarygodne informuje, że to Edin Dzeko dogadał się z Juve i ma on kosztować 20-25mln euro. Bardzo ciekawy jestem, który z panów przejdzie.

 Kiksonlfc Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.08.2012 18:17    #100
Dempsey jest raczej dalej od podpisania kontraktu niż bliżej... My wiemy, że byłby to dobry transfer ale właściciele głownie patrzą na wiek i cenę ;) 10 mln za 29 latka to dla nich za dużo, konkretniej się mówi o wypożyczeniu Tello z Barcelony. Adaminho bardzo dobrze podałeś skład jakim będziemy grali w przyszłym sezonie :) z jednym tylko wyjątkiem - Suarez będzie grał na środku i było tak w ostatnich 2 meczach w których grał. Zastanawiam się też co by było z Sahinem w takim razie, Gerrard i Lucas to pewniacy, Allen też ma podstawowy skład bo chyba najlepiej wie o co chodzi Rodgersowi, więc co ? ławka i ewentualne zastępstwo w razie kontuzji ? Adam dla mnie jest do odstrzału, walczak i nic poza tym. Henderson i Shelvey już w tym momencie kariery są lepsi od niego, a cały czas się rozwijają. Sytuacja z Carrollem jest ciężka, bo on sam chce zostać i walczyć o skład - Rodgersowi się to podoba, ale jeżeli wpłynie atrakcyjna oferta to nie będzie za nim płakał (różne źródła podają, że sprzedaż Carrolla jest bardzo możliwa w ostatnim dniu okienka, gdzie ceny są naprawdę wyższe) @Karpikos - nie wiem czemu sprzedaż Kuyta jest dla Ciebie błędem, dla mnie w nowej taktyce po prostu nie ma dla niego miejsca... Szacunek mam do niego wielki i jest jednym z moich ulubionych piłkarzy ale to już nie ten wiek :) a trzymać go na ławce (jeżeli by się tam mieścił jest dla mnie bez sensu... Mam nadzieję, że będzie przyszłym królem strzelców w Turcji :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.