Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 20:45    #3751
Górnik Zabrze, GKS Katowice.

 Haakis Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2010
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 21:14    #3752
[quote="trolololo"][quote="Haakis"]Fm2012
Klub koniecznie z polskich lig.
Perspektywiczni zawodnicy, ale nie czołówka, hojny prezes.


Z góry dzięki[/quote]
Termalica Bruk-Bet Nieciecza! :) albo weź Lechię, sprzedajesz Traore i kilku zbędnych piłkarzy i masz na transfery ok. 700k euro, do tego talenty Pawłowski, Janicki, Frankowski, Brzeski, Gac, Machaj, Andriuskevicius i wiele innych[/quote]

Zacząłem Niecieczą, dzięki

 joker007 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2012
Skąd: siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 21:16    #3753
Szukam klubu z dobrym budżetem w złotówkach polskich,klub z którego by można przejść np do Arsenalu,Lyonu macie coś takiego ?FM 2012 bartekr v1.3

 bloo Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 21:56    #3754
[quote="Biggi"]Chciałbym sobie pograć jakimś słabszym klubem z polskiej ligi najlepiej 1 liga, ale może być ekstraklasa. Budżet transferowy jakieś 100 tys. €.

FM 2012[/quote]
Zdecydowanie górnik zabrze! Aktualnie skończyłem pierwszy sezon i polecam. Do tego w 2013 i 2014 rozbudowa stadionu docelowo do ponad 30000 miejsc. Sam klub ma kilku całkiem utalentowanych młodych graczy (Milik, Król, Olkowski, Danch, Pietrzak). Z kasą jest ciężko, ale zawsze można sprzedać jakiegoś niepotrzebnego zawodnika i będzie na transfery, albo i zrobić transfery "na kredyt", a potem sprzedawać stopniowo ;)

 bloo Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 22:05    #3755
[quote="huntelaar"]Szukam drugoligowego zespołu z doskonała baza i zeby byly dobre obiekty mlodziezowe,najlepiej bez starych dziadkow i nie musi byc duzego budzetu,po prostu klubik z przyszłoscia.Co polecacie?.[/quote]Empoli? Kasy może aż tak dużo nie ma, ale mocni juniorzy i świetna szkółka. Ewentualnie West Ham, albo southampton- kasy dużo (bodaj minimum ponad 5 milionów euro), młodzi zawodnicy też, doskonałe obiekty młodzieżowe i akademia piłkarska. Jednak ogólnie brytyjskie zespoły charakteryzują się wysokim średnim wiekiem zespołu. Z francji RC lenes, ale tutaj nie pamiętam jak z kasą, jednak obiekty na full i młodziki dobre.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.08.2012 o godz. 22:07

 Kopaczyna3 Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 23:20    #3756
Ja polecam Auxerre, dobra szkółka i niezłe obiekty z tego co pamietam, na poczatku gry troche kaski na transfery i nawet chca przechodzic nieźli zawodnicy bo to klub z niezłą renoma :D

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 23:25    #3757
W oczekiwaniu na FM2013 polecam karierę Vitesse.

Bogaty Gruzin właścicielem klubu. Na początku budżet wynosi ok 30 mln euro, z czego 11 przeznaczone jest na transfery. Niepełna kadra może odstraszać, ale przychodzą bardzo dobrzy zawodnicy z wolnego transferu. Gra w kwalifikacjach do Ligi Europy to szansa na wypromowanie i dodatkową kasę.

Nie ma ciśnienia, wystarczy zająć miejsce premiowane awansem do Ligi Europy. Nieźli juniorzy, właściciel zgadza się na wszystko- wykup stadionu, rozbudowę bazy, dorzuca pieniądze do klubowej skarbonki. Znakomite miejsce na budowę europejskiej potęgi w niezłej lidze.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 23:26    #3758
zastanawiam sie nad empoli a z hiszpanskiej segundy jest cos ciekawego?

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2012 23:35    #3759
Ponawiam:
Choleerka. Chciałem sobie na tym sejwie po QPR przejąć PSG, ale nie mam ligi Francuskiej grywalnej, a "tylko podgląd". ;/
Więc przedstawię wam ligi grywalne z mojego sejwa, a wy jakbyście mogli, pomożecie mi dokonać wyboru. ;D Tylko najlepiej kilka klubów, bo nie wiadomo gdzie zwolnią trenera i gdzie będą mnie chcieli. ;D
Chiny Superliga, Anglia Ekstraklasa, Niemcy 1 liga, Włochy Serie A, Polska Ekstraklasa, Portugalia ZON Sagres, Hiszpania BBVA, Brazylia 1 liga i Urugwaj 1 liga. FM 11.3
Tak myślałem nad Shanghai Shenhua, Newcastle, City, Dortmund, Milan, Lechia Gdańsk, Benfika, Sporting Lizbona, Santos, Fluminese albo Penarol.
A Wy macie jakieś propozycje? ;D

 bloo Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 00:17    #3760
[quote="huntelaar"]zastanawiam sie nad empoli a z hiszpanskiej segundy jest cos ciekawego?[/quote]w hiszpańskiej nic ciekawego. Celta i Cordoba jako tako, ale kasy mało. Las palmas ma paru fajnych juniorów, ale też z kasą jest słabo. Grałem Empoli i całkiem fajnie szło. W już w 3 sezony zrobiłem wicemistrza włoch, a trzon zespołu to byli wychowankowie (Rugani, Himcinschi czy Fabbrini).

Jak chcesz dużo kasy, to championship - tam sporo klubów ma po około 5 milionów na transfery i szkółki są dobrej jakości, ale mimo, że lubię ligę angielską, to w FM za nią nie przepadam ;)

A co do włoch to mają fajny bajer ze sprzedawaniem połowy udziałów w karcie zawodnika. Często kończy się tym, że zawodnik u Ciebie zostaje... podobnie z kasą od mocniejszego klubu - potem za rok można na tym samym zawodniku znowu zarobić.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.