Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 wolf011 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2012
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 00:31    #2
[quote="Arturo.RMCF"]Ponawiam:
Choleerka. Chciałem sobie na tym sejwie po QPR przejąć PSG, ale nie mam ligi Francuskiej grywalnej, a "tylko podgląd". ;/
Więc przedstawię wam ligi grywalne z mojego sejwa, a wy jakbyście mogli, pomożecie mi dokonać wyboru. ;D Tylko najlepiej kilka klubów, bo nie wiadomo gdzie zwolnią trenera i gdzie będą mnie chcieli. ;D
Chiny Superliga, Anglia Ekstraklasa, Niemcy 1 liga, Włochy Serie A, Polska Ekstraklasa, Portugalia ZON Sagres, Hiszpania BBVA, Brazylia 1 liga i Urugwaj 1 liga. FM 11.3
Tak myślałem nad Shanghai Shenhua, Newcastle, City, Dortmund, Milan, Lechia Gdańsk, Benfika, Sporting Lizbona, Santos, Fluminese albo Penarol.
A Wy macie jakieś propozycje? ;D[/quote]

Polecam ci Sporting Lizbona - ciekawy skład (R. Patricio, Ricky van Wolfswinkel. Rubio ) z kasą nie jest źle ;)

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 11:36    #3
[quote="Arturo.RMCF"]Ponawiam:
Choleerka. Chciałem sobie na tym sejwie po QPR przejąć PSG, ale nie mam ligi Francuskiej grywalnej, a "tylko podgląd". ;/
Więc przedstawię wam ligi grywalne z mojego sejwa, a wy jakbyście mogli, pomożecie mi dokonać wyboru. ;D Tylko najlepiej kilka klubów, bo nie wiadomo gdzie zwolnią trenera i gdzie będą mnie chcieli. ;D
Chiny Superliga, Anglia Ekstraklasa, Niemcy 1 liga, Włochy Serie A, Polska Ekstraklasa, Portugalia ZON Sagres, Hiszpania BBVA, Brazylia 1 liga i Urugwaj 1 liga. FM 11.3
Tak myślałem nad Shanghai Shenhua, Newcastle, City, Dortmund, Milan, Lechia Gdańsk, Benfika, Sporting Lizbona, Santos, Fluminese albo Penarol.
A Wy macie jakieś propozycje? ;D[/quote]
Z dobrych klubów to polecam Borussię (grałem karierę 5 sezonów ) i powiem że grało się naprawdę przyjemnie. Po sensownych wzmocnieniach to tylko Bayern w lidze może ci zagrozić w Europie można osiągnąć też dużo. Do tego super stadion(80 000 tys. miejsc) i fajni newgeni.
Ze słabszych to Lechia - właśnie ich teraz prowadzę. Kupujesz 2,3 zawodników plus wolne transfery to masz naprawdę mocną kadrę a do tego przeprowadzka na PGE Arena i masz dużo kasy z biletów. A tak w ogóle jak byś nimi grał to kup sobie na szpice koniecznie Yero Bello(klubu nie pamiętam ale jest Nigeryjczykiem) - klub wystawił go na liste kupiłem go za 140 tys. ojro i warto. Wykańczanie i opanowanie po 14, w lidze już 2 gole z rzutów wolnych plus dużo asyst - polecam !!

 Siddi Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 14:05    #4
Witam, po ogarnianiu wszystkiego powoli i wprowadzaniu się do gry większymi klubami chcę zacząć na prawdę interesującą rozgrywkę. Poszukujęk lubu który w 1 sezonie nie występuje w żadnych rozgrywkach międzynarodowych. Musi to być klub raczej ze środka tabeli. FM 2012.
Moje Wymagania:
-Wysoki Budżet płac(Chcę skupić się na sprowadzaniu wolnych agentów)
-Średni budżet transferowy(Żeby pościągać talenty)
-W Miare ambitny sztab szkoleniowy, oraz rozbudowane obiekty treningowe
Z góry dziękuję za propozycję:)

 Arrhenius Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 15:14    #5
Ja bym proponował Aston Villa. Tylko na moim FM 11 nie brał udziału w rozgrywkach europejskich, nie pamiętam jak jest w 12. Budżet transferowy po manipulacji kosztem budżetu płacowego, ale wiele na nim nie tracąc, jest w granicach 30 mln, więc przyzwoity.

 GRASJANo Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 18:23    #6
Witam wszystkich dawno nie grałem w fm,ale teraz jakoś znów chce pograć przed szkołą.Szukam klubu ,ktory gra w LE i powalczy w sezonie o LM, ligi :francuska,włoska,hiszpańska,może też być angielska i niemiecka.Mam nadzieję,że mi pomożecie:D.


PS.Zapomniałbym dodać,żeby było kilka talentów;)Z góry dzięki za odp.-Ponawiam

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.08.2012 o godz. 18:24

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 18:49    #7
Juventus, Atletico, Liverpool, Schalke.

 GRASJANo Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 18:54    #8
thx chyba zacznę liverpoolem:D

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 19:35    #9
FM 2008
Młody, AMBITNY zespół, spokojna sytuacja finansowa, jedna z lepszych europejskich lig, min. wymagania spadek lub środek tabeli.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.08.2012 o godz. 19:35

 mateo22 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 19:35    #10
Polecicie jakiś fajny klub amatorski najlepiej z Hiszpanii , Anglii, Włoch, Niemiec ewentualnie Francja

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 19:39    #11
Oberhausen chyba jest amatorski...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.