Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 18:43    #3791
[quote="Marimba84"][quote="belzebub666"]maksiu106- nie do końca zgodne z Twoimi wymaganiami, ale polecam Ci z całego serca Feyenoord. Kadra bardzo młoda, świetna szkółka i baza. Przede wszystkim połowa pierwszego składu to wychowankowie, robi to niesamowitą otoczkę wokół tego klubu. Prezes wymaga od Ciebie walki o tytuł w pierwszym sezonie, a przy obecnej kadrze tego klubu to naprawdę duże wyzwanie. Ale jeżeli nie wywalą Cię po pierwszym sezonie, to potem spokojnie, praktycznie bez transferów walczysz o mistrza. Piłkarze rozwijają się niesamowicie. U mnie w 3 sezonie środkowy obrońca był już podstawowym reprezentantem Holandii (na początku gry ma 19 lat). Niesamowicie przyjemną rozgrywkę zniszczył mi niestety crash, więc przedwczoraj zacząłem od początku. I jak widzę, jak dostaję baty w eliminacjach do LM, to mi się śmiać chce :D Jeżeli lubisz wyzwania, to polecam z całego serca. Jak się już wciągniesz to nie będziesz nawet chciał robić transferów. Ja nie kupiłem do tego klubu nikogo powyżej 20 roku życia. Ale ostrzegam: po tym nieszczęsnym crashu chciałem zagrać kim innym. Po prostu nie mogłem. Nauczyłem się grać w ten sposób, by mieć samych wychowanków w składzie. Nie mogłem znaleźć klubu, który by mi to zapewnił, więc dalej męczę się z tym klubem. W Twoim przypadku może być tak samo :D[/quote]

jak kolega chce wyzwanie, to polecam Fulham. Duże długi, ale przy odpowiedniej polityce transferowej można mieć "fajny budżet" w drugim sezonie. Gram na uaktualnieniu bartekr v1.4.2 i w drugim sezonie budżet transferowy 36 mln zagórną część tabeli. 46 mln za awans do LE :D[/quote]

Dzięx, chyba wezmę Feyenoord...

Marimba, ja chciałem zespół z FM 2008, tam Fulham nie ma aż takich długów.

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 19:05    #3792
Klub z górnej części tabeli, dobrze by było jakby miał całkiem dobry budżet min. 10 mln €, dobry grajków. Moze grac, ale nie musi w LE albo LM.
Ligi: Francja, Hiszpania, Anglia, Niemcy i Wlochy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.08.2012 o godz. 19:06

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 19:18    #3793
@maksiu ale jakiś tam mają, na czystej bazie danych jak pamiętam prognoza 19 miejsce...

 bloo Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 19:30    #3794
[quote="qAd."]Klub z górnej części tabeli, dobrze by było jakby miał całkiem dobry budżet min. 10 mln €, dobry grajków. Moze grac, ale nie musi w LE albo LM.
Ligi: Francja, Hiszpania, Anglia, Niemcy i Wlochy.[/quote]

Budzet rozumiem masz na myśli transferowy? Jak tak to tyle ma ledwo kilka klubów ;)
Gdyby nie wymagania co do ligi, to polecił bym Vitesse - kasy jak lodu i ciekawy młody skład. A tak to z Anglii mogę polecić Tottenham, z Włoch Napoli, z francji OSC Lille (ale budzet mniejszy), z Hiszpanii Malagę albo Valencię (jednak kasy tyle co w Lille), a z niemiec Wolfsburg.



A tak poza tematem - Gram dalej Zabrzem (2 sezon) i wyniki są fenomenalne. Gram w większości młodymi zawodnikami którzy byli już w Zabrzu (Milik, Król, Pazdan, Danch, Olkowski + Thomik, Magiera - nie tacy już młodzi) - część to wychowankowie, część nimi dopiero w przyszłym sezonie będzie) kupiłem dosłownie 2 zawodników do pierwszego składu (Kostova i Terzieva) - 2x1,9 miliona zł sztuka które dostałem za Banasia i Shriki do tego zakontraktowałem dla uzupełnienia kilka młodych talentów z polskiej ligi i właśnie wyszedłem z grupy w LE eliminując PSG i wygrywając z Chelsea jeden mecz - dla mnie "o awans", dla nich o pietruszkę, więc grali w rezerwowym składzie, no ale to nadal wygrana z Chelsea i gol w ostatnich sekundach doliczonego czasu :D

Więc jeżeli ktoś zastanawia się jakim zespołem grać wybierając naszą ligę to polecam, bo potencjał jest ogromny ;)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 31.08.2012 o godz. 19:33

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 19:36    #3795
Gral ktos OM ? Fajnie sie gralo ?

EDIT: Zastanawiam sie nad HSV, Gladbach i Lechem. Poleci ktos ktorys z tych klubow ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.08.2012 o godz. 19:38

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 19:40    #3796
@UP - grałem Lechem, za łatwo, bierzesz Afrykanów i łatwo wygrać ligę.

 bloo Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 20:09    #3797
[quote="qAd."]Gral ktos OM ? Fajnie sie gralo ?

EDIT: Zastanawiam sie nad HSV, Gladbach i Lechem. Poleci ktos ktorys z tych klubow ?[/quote]

Grałem Gladbach (na standardowej bazie danych) i grało się całkiem fajnie. Głównie Reus odwalał całą brudną robotę. Jedynie to warto zainwestować w dobrego szybkiego napastnika (Np Dybala/Fierro) i jakiegoś defensywnego pomocnika i masz kompletny mocny zespół na pierwszą trójkę.

 bloo Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 20:11    #3798
[quote="Marimba84"]@UP - grałem Lechem, za łatwo, bierzesz Afrykanów i łatwo wygrać ligę.[/quote]

No to nie trzeba iść na łatwiznę i brać afrykanów, tylko starać się ściągać tylko polaków i postanowić sobie nie więcej niż 3/4 zza granicy ;) Większy fun wtedy jest jak i satysfakcja jak wyeliminujesz jakąś potęgę europejską, czy nawet zajmiesz pierwsze miejsce... akurat w lechu do tego nie trzeba żadnych transferów ;)

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 20:14    #3799
[quote="bloo"][quote="Marimba84"]@UP - grałem Lechem, za łatwo, bierzesz Afrykanów i łatwo wygrać ligę.[/quote]

No to nie trzeba iść na łatwiznę i brać afrykanów, tylko starać się ściągać tylko polaków i postanowić sobie nie więcej niż 3/4 zza granicy ;) Większy fun wtedy jest jak i satysfakcja jak wyeliminujesz jakąś potęgę europejską, czy nawet zajmiesz pierwsze miejsce... akurat w lechu do tego nie trzeba żadnych transferów ;)[/quote]

zawsze i tak można próbować. Ja Legią kiedyś próbowałem zrobić takie małe Bilbao po pierwszym sezonie gry, czyli posprzedawać wszystkich zagranicznych piłkarzy, chyba że dostali już polskie obywatelstwo. Dzięki temu niby 4 miejsce w lidze, ale PP i Superpuchar był

 Arrhenius Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2012 14:58    #3800
Poszukuję klubu z lig europejskich, na którym można się nauczyć "wyższego poziomu grania", czyli żadna potęga, ale aby nie zostać od razu rzuconym na głęboką wodę (np beniaminek). Mile widziane jakieś poczatkowe rundy eliminacji LE. Młody skład + nieco grosza na transfery. Z góry dzięki ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.