Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012 17:38    #2
Który z tych klubów ma najbardziej hojniejszego prezesa : West Ham , Southampton , Leicester ?

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012 19:05    #3
Małe pytanie dla osób które grali w lidze hiszpańskiej innym klubem niż wielka dwójka. W mniej więcej w ile sezonów da sie przerwać hegemonie Realu i Barcelony? I jaki wybrać klub. Atletico, Valencia czy Sewilla lub wieksze wyzwanie wyciągnąć Villareal z bagna 2 ligi i wyprowadzić na szczyt?

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012 19:37    #4
Atletico polecam koledze, kokszą w klasycznym 4-2-3-1(kiedy grałem Realem, to oni zawsze na trzecim miejscu)

 The Special One Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2012
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 00:11    #5
Poszukuje klubu z wielkiej piątki lig (Anglia, Włochy, Francja, Hiszpania, Niemcy). Klub nie powinien być potęgą. Chciałbym prowadzić zespół który walczy co roku o najwyższe cele, ma w składnie dobrych zawodników lub dobre talenty, nie posiada kroci na transfery ale budżet dorównuje wymaganiom przedsezonowym. Klub powinien posiadać historię, jakąś tożsamość. Fajnie by było jakby posiadali dobrą infrastrukturę. Czekam na propozycje.

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 00:28    #6
Olympique Lyon, Tottenham, Schalke

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 01:01    #7
Kogutami już w pierwszym sezonie można zdobyć majstra, a w drugim i kolejnych sezonach jesteśmy już hegemonami. Wiem bo sam niedawno nimi grałem :) Ale rozgrywka jest bardzo przyjemna. Jeśli coś troszke trudniejszego to Everton.

 demonek Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 02:58    #8
Polecam Liverpool. Ja właśnie nimi zaczynałem i w pierwszym sezonie wygrałem PM oraz Puchar Anglii.

 soczo1 Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 07:11    #9
[quote="The Special One"]Poszukuje klubu z wielkiej piątki lig (Anglia, Włochy, Francja, Hiszpania, Niemcy). Klub nie powinien być potęgą. Chciałbym prowadzić zespół który walczy co roku o najwyższe cele, ma w składnie dobrych zawodników lub dobre talenty, nie posiada kroci na transfery ale budżet dorównuje wymaganiom przedsezonowym. Klub powinien posiadać historię, jakąś tożsamość. Fajnie by było jakby posiadali dobrą infrastrukturę. Czekam na propozycje.[/quote]

Polecam Kaiserslautern, ciekawy skład, malutko kasy na transfery ale w pierwszym sezonie można powalczyć o LM i wtedy już kasa na transfery jest, ja w 3 sezonie dotarłem do ćwierćfinału LM, pozdrawiam.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 10:14    #10
[quote="The Special One"]Poszukuje klubu z wielkiej piątki lig (Anglia, Włochy, Francja, Hiszpania, Niemcy). Klub nie powinien być potęgą. Chciałbym prowadzić zespół który walczy co roku o najwyższe cele, ma w składnie dobrych zawodników lub dobre talenty, nie posiada kroci na transfery ale budżet dorównuje wymaganiom przedsezonowym. Klub powinien posiadać historię, jakąś tożsamość. Fajnie by było jakby posiadali dobrą infrastrukturę. Czekam na propozycje.[/quote]
Możesz spróbować Marsylii - wprawdzie talenty musisz ściągać sobie sam, bo tam prezes mówi wprost, że woli kupować niż szkolić, ale infrastruktura jest dobra, kasa jest, regularnie powiększa się budżet na transfery i płace, niezła reputacja. W pierwszym sezonie dobiłem się do 1/4 LE mając skład złożony z przepłacanych drewien i 17-latków.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 10:22    #11
[quote="The Special One"]Poszukuje klubu z wielkiej piątki lig (Anglia, Włochy, Francja, Hiszpania, Niemcy). Klub nie powinien być potęgą. Chciałbym prowadzić zespół który walczy co roku o najwyższe cele, ma w składnie dobrych zawodników lub dobre talenty, nie posiada kroci na transfery ale budżet dorównuje wymaganiom przedsezonowym. Klub powinien posiadać historię, jakąś tożsamość. Fajnie by było jakby posiadali dobrą infrastrukturę. Czekam na propozycje.[/quote]

Girondins Bordeaux - kasy niedużo; prawie sami wychowankowie w składzie; doskonała szkółka i obiekty młodzieżowe; jeden z najstarszych klubów we Francji i chyba najstarszy w Ligue 1!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution