Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 AleCzemuNie Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 13:07    #3851
Atalanta Bergamo, ciekawa liga, nawet niezły skład, no i jakieś tam wyzwanie, bo na start -6 pkt i media typują ostatnie miejsce.
Stadion jako taki, szkółka też. Polecam.

 jasiek77 Partyzant

Postów: 214
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2011
Skąd: Słwaęcin-zachodniopomorskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 12:17    #3852
Bogaty klub z dużym budżetem transferowym FM 2011

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 15:13    #3853
Witam.

Poszukuje klubu do FM 12, z najwiekszych lig Europejskich (procz Angli i Niemiec)..
- Budzet na transfery malutki, ok 100tys euro,
- Klubik z prognoza przed strefa spadkowa swojej ligi,
- Jakies tam srednie bazy treningowe, i sredni sklad..

Dzieki ; )

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 17:08    #3854
Siema.

Chciałbym jakiś klub walczący o LE, lub o trzecie miejsce w LM. Jakaś luźna liga, bez specjalnych ograniczeń, aby nie miał dużo rywali, żebym mógł kupować zawodników ligowych. Jakiś fajny klub, z którym można dużo osiągnąć, zadomowić się i być bogiem.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 17:33    #3855
[quote="IwoS"]Siema.

Chciałbym jakiś klub walczący o LE, lub o trzecie miejsce w LM. Jakaś luźna liga, bez specjalnych ograniczeń, aby nie miał dużo rywali, żebym mógł kupować zawodników ligowych. Jakiś fajny klub, z którym można dużo osiągnąć, zadomowić się i być bogiem.[/quote]

Polecam Sporting Lisbona, Sporting Braga ew. Academica Coimbra i w ogólę ligę portugalską z racji braku jakichkolwiek ograniczeń przy rejestracji składów podobnie jest w Holandii.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 17:56    #3856
@up

Portugalska liga jest nudna i jakaś taka nijaka, jak dla mnie w tej grze. Nic nie przemawia do mnie, żeby wybrać Sporting. Może postać Jeffrena. Sam nie wiem. Nudzi mnie ta gra, w 11 siadałem i grałem po 15 sezonów. A teraz nie mogę zagrać połowy sezonu.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 18:14    #3857
[quote="IwoS"]@up

Portugalska liga jest nudna i jakaś taka nijaka, jak dla mnie w tej grze. Nic nie przemawia do mnie, żeby wybrać Sporting. Może postać Jeffrena. Sam nie wiem. Nudzi mnie ta gra, w 11 siadałem i grałem po 15 sezonów. A teraz nie mogę zagrać połowy sezonu.[/quote]

Moim zdaniem jest całkiem całkiem(grałem tam 15 sezonów Boavistą), ale też mnie to wszystko znudziło i po prostu czekam na FM'a 13. Próbowałem jeszcze odgrzać 12-tkę ale wszystko na nic! Btw. może to oznaka tego, że nasze umysły pragną czegoś więcej niż przygody z grą komputerową?:P
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 19:15    #3858
[quote="tts0"][quote="IwoS"]@up

Portugalska liga jest nudna i jakaś taka nijaka, jak dla mnie w tej grze. Nic nie przemawia do mnie, żeby wybrać Sporting. Może postać Jeffrena. Sam nie wiem. Nudzi mnie ta gra, w 11 siadałem i grałem po 15 sezonów. A teraz nie mogę zagrać połowy sezonu.[/quote]

Moim zdaniem jest całkiem całkiem(grałem tam 15 sezonów Boavistą), ale też mnie to wszystko znudziło i po prostu czekam na FM'a 13. Próbowałem jeszcze odgrzać 12-tkę ale wszystko na nic! Btw. może to oznaka tego, że nasze umysły pragną czegoś więcej niż przygody z grą komputerową?:P[/quote]

widzisz kolego, mam tak samo! Ale teraz mam prośbe o polski klub bez presji szybkiego zdobywania pucharów(najlepiej żeby był to np. klub z dobrymi juniorami).

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 20:27    #3859
Zagłębie Lubin, PGE GKS Bełchatów

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2012 20:35    #3860
[quote="Marimba84"][quote="tts0"][quote="IwoS"]@up

Portugalska liga jest nudna i jakaś taka nijaka, jak dla mnie w tej grze. Nic nie przemawia do mnie, żeby wybrać Sporting. Może postać Jeffrena. Sam nie wiem. Nudzi mnie ta gra, w 11 siadałem i grałem po 15 sezonów. A teraz nie mogę zagrać połowy sezonu.[/quote]

Moim zdaniem jest całkiem całkiem(grałem tam 15 sezonów Boavistą), ale też mnie to wszystko znudziło i po prostu czekam na FM'a 13. Próbowałem jeszcze odgrzać 12-tkę ale wszystko na nic! Btw. może to oznaka tego, że nasze umysły pragną czegoś więcej niż przygody z grą komputerową?:P[/quote]

widzisz kolego, mam tak samo! Ale teraz mam prośbe o polski klub bez presji szybkiego zdobywania pucharów(najlepiej żeby był to np. klub z dobrymi juniorami).[/quote]

Właśnie miałem o to pytać, że może spróbuję kimś z polskiej ligi. Myślałem nad Pogonią, albo Widzewem. Ale wydaje mi się, że Bełchatów lub Lechia. Kogo polecacie?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.