Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Szczechu Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2012 12:29    #4021
Szukam jakiegoś średniaka europejskiego z ciekawą ale krótką kadrą, pare groszy na transfery jakiejś młodzieży ciekawej żeby można było po swojemu budować jakąś małą potęge europejską :D nie za mocna liga, ew druga liga w jakimś mocnym piłkarsko kraju. z góry dzięki za propozycje :D

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2012 12:54    #4022
Vitesse.

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2012 14:28    #4023
Szukam klubu z niższej ligi najlepiej 3 lub niższej z kraju europejskiego.

Dobre obiekty, dobre finanse i ciekawi zawodnicy mile widziani.



Zastanawiam się nad Salamancą, ale interesuje mnie też liga włoska, francuska.

Kogo polecacie?

 gadom1986 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2012 22:26    #4024
szukam klub:
kraj: Węgry mój faworyt, Czechy, Słowacja lub podobny (raczej nie Bałkany)
Liga: druga ktoś z czuba lub pierwsza ale nie faworyt rozgrywek
inne: stabilny budżet, coś na transfery było by dużym plusem, spory stadion z większego miasta:):)
gram w FM12 na najnowszym uaktualnieniu:):)

czekam na propozycje:)

 Szczechu Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 00:46    #4025
[quote="Szczechu"]Szukam jakiegoś średniaka europejskiego z ciekawą ale krótką kadrą, pare groszy na transfery jakiejś młodzieży ciekawej żeby można było po swojemu budować jakąś małą potęge europejską :D nie za mocna liga, ew druga liga w jakimś mocnym piłkarsko kraju. z góry dzięki za propozycje :D[/quote]

hmm a poza Vitesse? może podpowiecie coś w klimatach bałkańskich albo Rosja ??

 misiek993 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 10:21    #4026
Rosenborg

 zelent22 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 19:42    #4027
tez polecam spróbowac vitesse moze nie kazdemu lezy gra liga holenderską ale tą drużyną warto spróbować ;)

 maranelo Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2012
Skąd: łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 10:01    #4028
hej ja gram Red Star Belgrad super sie gra..rozegrałem 3 sezony..2 mistrzostwa raz ćwiercfinal ligi europy i raz puchar serbi..inwestuje w młodzież z serbi oraz swoich wychowankow a takze staram sie sciagac doswiadczonych i znanych w europie reprezentantow serbi..moj sklad przedstawia sie tak..jorgcevic(sciagniety z zachodu europy doswiadczony bramkarz)-ruakvina(takze reprezentant)-valotic(25 latek intesuja sie nim kluby z bundsligi)markovic(dobry ligowy zawodnik)-lukovic(sciagniety z zenitu st petersburg)srdjan mijahjlovic(wychowanek moj najlepszy talent gra w pierwszym skladzie od 17 roku zycia)-xhaka(nowy zawodnik borussi mgladbach wychowanek basel)paulo ruzi(new gen super talent)lazovic(wychowanek red star)evandro(reprezntant serbi)neto berola(supersnajper z brazyli) jeszcze mam talenty stojkovic,janovic,stryjkowski:)zaczynam walsnie 4 sezon..mierze w 1/2 ligi europy i mistrzostwo serbi.a jeszcze dodam ze 1 dwa sezony mialem macieja jankowskiego w 1 sezonie krol sttrzelcow..w drugim kontuzje pol sezonu i sprzedalem go do dinamo bukareszt.

 maranelo Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2012
Skąd: łódz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 10:02    #4029
hej ja gram Red Star Belgrad super sie gra..rozegrałem 3 sezony..2 mistrzostwa raz ćwiercfinal ligi europy i raz puchar serbi..inwestuje w młodzież z serbi oraz swoich wychowankow a takze staram sie sciagac doswiadczonych i znanych w europie reprezentantow serbi..moj sklad przedstawia sie tak..jorgcevic(sciagniety z zachodu europy doswiadczony bramkarz)-ruakvina(takze reprezentant)-valotic(25 latek intesuja sie nim kluby z bundsligi)markovic(dobry ligowy zawodnik)-lukovic(sciagniety z zenitu st petersburg)srdjan mijahjlovic(wychowanek moj najlepszy talent gra w pierwszym skladzie od 17 roku zycia)-xhaka(nowy zawodnik borussi mgladbach wychowanek basel)paulo ruzi(new gen super talent)lazovic(wychowanek red star)evandro(reprezntant serbi)neto berola(supersnajper z brazyli) jeszcze mam talenty stojkovic,janovic,stryjkowski:)zaczynam walsnie 4 sezon..mierze w 1/2 ligi europy i mistrzostwo serbi.a jeszcze dodam ze 1 dwa sezony mialem macieja jankowskiego w 1 sezonie krol sttrzelcow..w drugim kontuzje pol sezonu i sprzedalem go do dinamo bukareszt.

 shpoola20 Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Miasteczko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 20:59    #4030
Kimś z 2 Bundesligi - kimś kim można awansowac mimo iż sie nie jest faworytem : P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution