Strona

Pierwsze wrażenia FM 2013 - dyskusja

 Puchacz293 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 21:44    #111
Zaczłaem kariere Fulham, a tu miał niespodzianka bramkarz nie puszcza szmat, Grand Mag z Fm 11 działa bardzo dobrze, a obroncy nie boją sie piłki, nie wiem moze to losowe, ale az chce sie grac.
Gram na swojej 4-2-1-1 bo berbatov ma humory i czasem marnuje duzo setek i na Grand Magu.

 suchy92 Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 22:58    #112
@Puchacz293 to dziękuj Bogu, że nie masz problemów. Ja też gram Fulham a o to co zrobił przed chwilą mój Mladen Petrić na Old Trafford. Zastanawiam się czy on aby nie powinien trafić do Wrocławia... Po prostu ręce mi opadają :(

http://www.youtu(...)youtu.be

 mati91ck Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 08:32    #113
Panowie, jaka jest aktualnie najnowsza wersja gry ? Bo ja mam póki co: 13.1.1 328972. I kolejne pytanie, jak w steamie zrobić, aby wyszukało aktualizacje do gry w danej chwili ?

 sloppy_jack Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 09:44    #114
Gwoli podsumowania negatywnych wrażeń:

I. Silnik ssie - ale o tym już chyba wszystko zostało powiedziane przez przedmówców.
II. Nikt chyba o tym nie pisał, ale warto zwrócić uwagę, że statsy wielu graczy nie zostały 'uaktualnione'.
W kilku (póki co) przypadkach dostrzegam "kopiuj-wklej" z FM'12 (omg co za lenistwo!) - np. Piszczek, Cleverley, ter Stegen, J. Hernandez..

Póki co nie sa się grać.

 ASDZJEE Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 16:44    #115
Wkurzające jest tez znacze powiekszenie kulek w trybie 2d, dziwnie to wygląda, chyba, ze poprostu mi sie wydaje

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 17:06    #116
[quote="sloppy_jack"]Gwoli podsumowania negatywnych wrażeń:

I. Silnik ssie - ale o tym już chyba wszystko zostało powiedziane przez przedmówców.
II. Nikt chyba o tym nie pisał, ale warto zwrócić uwagę, że statsy wielu graczy nie zostały 'uaktualnione'.
W kilku (póki co) przypadkach dostrzegam "kopiuj-wklej" z FM'12 (omg co za lenistwo!) - np. Piszczek, Cleverley, ter Stegen, J. Hernandez..

Póki co nie sa się grać.[/quote]
I. No wierz mi, ale gram od wczoraj i jestem zadowolony. Wcześniej grając w bete bluzgałem na SI. Teraz jest dobrze. Nie idealnie, ale dobrze.
II. Również mam zastrzeżenia, ale gracz nie zmienia się w kilka miesięcy z odgrywającego na super skrzydłowego. Pamiętam, że Stilic w Lechu praktycznie się nie zmieniał (a raczej jego atrybuty) przez 3 wersje! Wtedy jakoś nie narzekałeś. :P I nie lenistwo, tylko brak zmian w umiejętnościach. Jeśli nie trzeba z roku na rok kogoś poprawiać, to znaczy, że rok temu wykonało się świetną robotę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.11.2012 o godz. 17:08

 Champ77 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2010
Skąd: Trójmiasto
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 17:08    #117
W końcu rozpocząłem karierę na poważnie. Fma nie można oceniać tylko przez pryzmat niestety niedopracowanego (choć i tak w porównaniu do bety - poprawionego istotnie) silnika meczowego. W moim odczuciu bardzo ładnie wkomponowały się w grę nowe role sztabu szkoleniowego, system treningowy (jak dla mnie zmuszający do jakiejś uwagi a nie kompletnej zlewki), poprawiony layout oraz drobne zmiany takie jak powitanie zarządu czy oczekiwanie co do stylu gry (to jest mega). Gdyby dodać do tego silnik z poprzedniego fma to byłby gites, a tak trzeba czekać na łatki. W obecnym silniku meczowym jest potencjał (na razie wykorzystany jest w 70%).
Finally free

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 17:34    #118
Pograłem trochę w demo, poużywałem nowych funkcji i po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że Football Manager jest w istocie tak głupią grą, że aż nie jestem w stanie tego wyrazić słowami.

Mówiąc "głupią" mam na myśli znaczenie dosłowne. W tym przekonaniu utwierdziły mnie nowe funkcje jak choćby dyrektor sportowy, czy koordynator pionu juniorskiego. Jako że chciałem sprawdzić jak się te funkcje prezentują zleciłem całą robotę moim współpracownikom. To co z tego wyszło przeraziło mnie całkowicie. Tak głupich i bezsensownych ruchów ze strony sztucznej inteligencji, której powierzyłem wyszukiwanie przyszłych celów transefrowych, czy uzupełnianie sztabu szkoleniowego, się nie spodziewałem. Wywnioskowałem, że dyrektorzy sportowi, asystenci, menadżerowie etc. drużyn prowadzonych przez komputer muszą zachowywać się bardzo podobnie i w gruncie rzeczy nie myliłem się; przecież działa to w oparciu o ten sam silnik.

Już teraz rozumiem na czym polega ta magiczna łatwość Football Managera - sztuczna inteligencja jest głupsza od komara, więc nie trudno zbudować prawdziwą potęgę w kilka sezonów.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Toriz Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 17:53    #119
Zawiodłem się, miałem nadzieję że sobie będę grał ostro. A tutaj co 5/10 minut crashe. Ledwo rozpocząłem Chelsea rozgrywkę i dupa. Bardzo jestem niezadowolony. Wie ktoś co na to pomóc?

 Puchacz293 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2012 18:04    #120
Pisze tu bo nie wiem gdzie:

Po odpaleniu dzisiaj gry w prawym dolnym rogu pisze mi BETA ;o.
Olałem to bo wszedłem w ustawienia i wersja 13.1.1, ale po 3 zwyciestwach z rzedu fulham przegrywam u siebie z Wigan 3:0 i w UTD 5:1.
Czyli silnik jak w becie, ale wczesniej tego nie było. o co chodzi?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.