Strona

Pierwsze wrażenia FM 2013 - dyskusja

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 10:49    #141
Dlatego najrozsądniej jest poczekać na patcha który poprawi silnik meczowy, niż zaczynać rozgrywke na "poważnie" i tracić nerwy oraz resztki zdrowia. Chodziły podejrzenia, że jest on już przygotowywany, więc mam nadzieje ujżeć go w nadchodzącym tygodniu.

 mamut Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 10:51    #142
[quote="Mar1992"]Tylko teraz nie można wygrać meczu, bo grajki kopią się po czołach (a kopią się tak zamaszyście, że trafiają też kolegów). Wysunięta linia obrony, a oni stoją na 13 metrze przed bramką.
Bramkarze albo wyciągają wszystko, albo bawią się w dżentelmena i przepuszczają piłkę (bo to kobieta :D) przodem, wprost do bramki.
Napastnik rywali idzie sobie spokojnie, przez nikogo nie jest niepokojony, i tak idzie, i idzie, pięciu moich biega wokół niego jak indianie wokół ogniska, a on dalej idzie. Bramkarz się rzuca, a on mimo to idzie, i strzela do pustej bramki.[/quote]

On nie strzela do pustej bramki, on wchodzi z piłka do bramki :D przeciwnicy maja umiejętność o 100 razy lepsze niż Messi w rzeczywistości :) Byle jaki patałach mija moja obronę jak Hermann Maier tyczki podczas slalomu :D

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 10:53    #143
On jest przygotowywany, widziałem co będą zmieniać w fix'ie 13.1.3.
Tak się zastanawiam, czy jeśli ktoś wypuści na rynek niegotowy produkt nie powinien mieć problemów? Każdy by się od niego odwrócił, bo wypuścił babola. A my co? A my czekamy na fix'a i niektórzy jeszcze bronią SI.
mamut - u mnie mija moich zawodników jak Lindsey Vonn, z taką gracją...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2012 o godz. 10:54

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 11:00    #144
Trend jest ogólny, 70% wydawanych gier, zaraz po premierze jest nie grywalnych, lub bardzo zbugowanych. Wszędzie trzeba czekać na patche. A wieć to będzie zwykły fix, skoro wersja 13.1.3? Szczerze to liczyłem już na jakiś większy patch ze zmianą wersji gry na 13.2.

 mamut Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 11:07    #145
Szkoda że SI nie buduje domów :) Ciekawie by to wyglądało. Oddaliśmy do użytku budynek, mogą Państwo mieszkać, ale są małe problemy nie ma kanalizacji i prądu, ale pojawi się to wszystko w przeciągu kilku tygodni albo miesięcy :D

PS. Tim Krul w tej grze to najgorszy bramkarz na świecie! już kadłubek chyba lepiej broniłby :D I Cisse przed chwilą rozerwał siatkę swoim strzałem :D

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 11:08    #146
Nadal jest ten błąd z rozrywaniem siatek? :)

 mamut Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 11:23    #147
Nom po jego strzale piłka wyleciała w górę i poleciała w róg boiska. gdyby nie to, że pojawiło się że strzelił gola to nie wiedziałbym o tym :D

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 11:37    #148
[quote="chinczol"]Dlatego najrozsądniej jest poczekać na patcha który poprawi silnik meczowy, niż zaczynać rozgrywke na "poważnie" i tracić nerwy oraz resztki zdrowia. Chodziły podejrzenia, że jest on już przygotowywany, więc mam nadzieje ujżeć go w nadchodzącym tygodniu.[/quote]

Mam nadzieję, że tak będzie. Zgadzam się, że nie ma sensu zaczynać teraz kariery,gdyż obecny silnik popsuje całą przyjemność z gry. Poważnie zastanawiałem/zastanawiam się nad pograniem jeszcze w FM12,ale ilekroć go odpalę dochodzę do wniosku - ''niedługo wyjdzie patch, nie ma sensu zaczynać 12-stki skoro i tak przerzucę się na 13.'' Nurtują mnie tylko dwa pytania. 1- kiedy ten patch wyjdzie, 2 - czy rzeczywiście ten patch spełni pokładane w nim nadzieje? Czy rozgrywka będzie sprawiała taką samą przyjemność jak w poprzednich wersjach, czy wyniki meczów nie będą obarczone czystym przypadkiem? Jeżeli punkt 2 nie zostanie spełniony będę bardzo rozczarowany. Rozczarowany tym, że moja ulubiona gra przestała iść do przodu, wszystko zostało wykonane ''aby było'' i straconym czasem w oczekiwaniu na coś,czego być może nie dostanę, a przez te 2tyg można byłoby kończyć już nawet 2sezon grając w poprzedniczkę.

 siimoon Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2003
Skąd: Ruda Slaska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 11:40    #149
musi być tak, że różnica bramek się liczy ... załóżmy, że mamy drużyny A i B wygrywają wszystkie mecze, a między sobą grają dwa razy na 0-0. Wtedy mam rozumieć, że mistrzostwo zdobywa drużyna A?

 siimoon Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2003
Skąd: Ruda Slaska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 11:43    #150
[quote="suchy92"]Ale w Polsce nie jest chyba tak jak w Anglii, że liczy się różnica bramek. Jeśli nie było meczy bezpośrednich między drużynami, które mają tyle samo punktów to możliwe, że tabela tworzy się alfabetycznie. Poczytaj regulamin rozgrywek drugiej ligi to będziesz wiedział, jak to wygląda na pewno ;)[/quote]

musi być tak, że różnica bramek się liczy ... załóżmy, że mamy drużyny A i B wygrywają wszystkie mecze, a między sobą grają dwa razy na 0-0. Wtedy mam rozumieć, że mistrzostwo zdobywa drużyna A?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2012 o godz. 11:43

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.