Strona

Pierwsze wrażenia FM 2013 - dyskusja

 cana123 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 12:38    #151
[quote="Mar1992"]On jest przygotowywany, widziałem co będą zmieniać w fix'ie 13.1.3.
Tak się zastanawiam, czy jeśli ktoś wypuści na rynek niegotowy produkt nie powinien mieć problemów? Każdy by się od niego odwrócił, bo wypuścił babola. A my co? A my czekamy na fix'a i niektórzy jeszcze bronią SI.
mamut - u mnie mija moich zawodników jak Lindsey Vonn, z taką gracją...[/quote]

i dlatego nigdy nie kupuje oryginalnych gier tylko wszystkie sciagam z torrentow:) tak samo jak nie kupuje butow od ktorych po 5 dniach odkleja sie podeszwa :P

choc powaznie sie zastanawialem nad kupnem oryginalnego fm13, ale wybiliscie mi to z glowy za co dziekuje :)

a Wy wydaliscie ponad 100zl i sie tylko wkurzacie. Pogracie w niego kilka tygoni, pozniej na kilka ygodni odstawicie, pozniej pogracie, pozniej odstawicie, i tak wyjdzie koljeny zbugowany fm14.

choc jakby zrobili ze kupujesz football manager-a a pozniej za mniejszą kase masz mozliwosc kupic kolejna odsłone aż do momentu kiedy przestana fm produkowac to pewnie bym sie skusil na kupno.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2012 o godz. 12:46

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 13:15    #152
Jakby każdy robił tak jak Ty, to gier by nie było, bo nikt by ich nie kupił.

 gadom1986 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 13:22    #153
[quote="cana123"][quote="Mar1992"]On jest przygotowywany, widziałem co będą zmieniać w fix'ie 13.1.3.
Tak się zastanawiam, czy jeśli ktoś wypuści na rynek niegotowy produkt nie powinien mieć problemów? Każdy by się od niego odwrócił, bo wypuścił babola. A my co? A my czekamy na fix'a i niektórzy jeszcze bronią SI.
mamut - u mnie mija moich zawodników jak Lindsey Vonn, z taką gracją...[/quote]

i dlatego nigdy nie kupuje oryginalnych gier tylko wszystkie sciagam z torrentow:) tak samo jak nie kupuje butow od ktorych po 5 dniach odkleja sie podeszwa :P

choc powaznie sie zastanawialem nad kupnem oryginalnego fm13, ale wybiliscie mi to z glowy za co dziekuje :)

a Wy wydaliscie ponad 100zl i sie tylko wkurzacie. Pogracie w niego kilka tygoni, pozniej na kilka ygodni odstawicie, pozniej pogracie, pozniej odstawicie, i tak wyjdzie koljeny zbugowany fm14.

choc jakby zrobili ze kupujesz football manager-a a pozniej za mniejszą kase masz mozliwosc kupic kolejna odsłone aż do momentu kiedy przestana fm produkowac to pewnie bym sie skusil na kupno.[/quote]

to chyba powinieneś zmienić forum.....

bez kasy z zakupu gier gra się nie będzie rozwijać.

na szczęście są ludzie na tym forum co kupują gry

 cana123 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 13:33    #154
z jednej strony macie racje. ale z drugiej to jest tak jakbyscie kupili komputer z zepsutą plyta glowna + argumentacje " gdybym nie kupil zepsutego kompa to w ogole by nie powstal"

 gadom1986 Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 14:03    #155
jak bym kupił z zepsutą płyta główną to bym reklamował...
A jesli chodzi o FM to zawsze wyjdzie łatka a 2 a dwa nikt nikomu nikt nie rozkazuje grać:)
Taki urok tej gry. Ja zawsze czekam na nowego managera:):)

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 14:50    #156
Sam nie kupiłem najnowszego fma, bo wiele osób które to zrobiło odradziło mi to. Nie żałuję, bo od wersji '06 kupiłem wszystkie do 12 i się na ogół nie zawodziłem. Ale w tym nawet nie mam zamiaru ściągać pirata, bo gra ma wiele błędów. Za bardzo "przebajerowali" z interfejsem, a silnik meczowy nie wygląda na efekt kilkunasto miesięcznej pracy. W sumie poza zachowaniem bramkarza, który w poprzedniej wersji nie wychodził poza szesnastkę i zbyt dużą ilość sam na sam, to silnik '12 był, moim zdaniem, na dobry poziomie. Więc wolałbym, żeby w patchu dali poprzednią wersję silnika meczowego ze zmianami które wymieniłem, niż naprawiali ten nieudany, którego "reanimacja" będzie ciężka do poprawy w ciągu kilkudziesięciu dni. Wiem, że jest to coś w formie wyżalenia, ale grałem i w demo, i u kolegi w oryginała, że pewne wnioski już mogę wysuwać.

 matashow Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012 20:09    #157
Ok, minęło już kilka dni od premiery samego FM 13 jak i update'a.

Do dziś nie specjalnie stałem z wolnym czasem to też nie zabierałem się za zakup najnowszego FMa, ale powoli się za to zabieram.

Nie mam za dużo wolnego czasu i zastanawiam się czy warto teraz kupić FM 13 (jak obecnie wygląda silnik meczowy ??), czy może silnik meczowy jest tak beznadziejny, że na razie mogę dać sobie spokój i kupić FM13 za jakiś miesiąc (przynajmniej będzie taniej).

Będę zobowiązany za odpowiedź

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012 20:17    #158
Sprawdź demo. Jak jest dla Ciebie beznadziejne to nie kupuj.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 matashow Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012 22:38    #159
Tylko czy demo zawiera te same update'y i hotfix'y co pełna wersja ?!

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012 23:31    #160
Ktoś wie, dlaczego mimo posiadanych rezerw w funduszu płatności nie mogę zaoferować piłkarzowi więcej niż... 1,500zł? Konkretnie chodzi mi o Suvorova, zimą wygasa mu kontrakt. Na poprzedniej rozgrywce nie miałem z tym problemu. Proszę o pomoc.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.